Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

1 godzinę temu, Gość Paulina napisał:

Hej,

Ja 8dpt, jeszcze 2 dni do pierwszej bety, w sumie chciałam dziś już zrobić, ale chyba stchorzylam 🙂 pewnie trochę dlatego, że nic nie czuję i coś mi mówi, że nic z tego. Wiem, że jeszcze wcześnie, nie musi być żadnych objawów. No nic, czekam do soboty. Pozdrawiam Was wszystkie 🙂

Kochana witaj w klubie. Ja po sobotnim transferze. W poniedziałek mam betę. Też bardzo się boję bo ja nie mam mrozaczków. Też nie mam objawów. Ale od wczoraj wydaje mi się że co jakiś czas czuje lewy jajnik. Boję się czy to nie jest zły objaw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, Paulinko, czekaj spokojnie, tak jak brak wieści to dobre wieści, tak brak objawów to na pewno dobry objaw! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zuzana napisał:

Kochana witaj w klubie. Ja po sobotnim transferze. W poniedziałek mam betę. Też bardzo się boję bo ja nie mam mrozaczków. Też nie mam objawów. Ale od wczoraj wydaje mi się że co jakiś czas czuje lewy jajnik. Boję się czy to nie jest zły objaw. 

Zuzanna, jejku, nie martw się, oby ten transfer był dla Ciebie szczęśliwy, pamiętaj że to TEN jeden zarodek jest najważniejszy i to na pewno jest właśnie TEN!

Ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Werka 1993 napisał:

Hej kochane 😉 idę dziś do lekarza na weryfikację  przed transferowa  😉 mam nadzieję że  w przyszłym  tygodniu będziemy  już w trójkę  ;)

Nie uwierzycie  co mi się dziś  śniło  ! 😉 ogromne  gniazdo,  a w nim stał  ogromny  bocian  na  jednej nodze  😍mam nadzieje  ze ten sen wróży  coś dobrego !! 😍😍😍

No sen jak marzenie 🙂 trzymam kciuki i niech się sprawdzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, majami napisał:

Zuzanna, jejku, nie martw się, oby ten transfer był dla Ciebie szczęśliwy, pamiętaj że to TEN jeden zarodek jest najważniejszy i to na pewno jest właśnie TEN!

Ściskam

😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Izulka87 napisał:

Werka jestem przekonana że twój sen to dobry znak! Powodzonka:*

Mam nadzieje  ze dobry  ! :) 

Jestem po wizycie, Pani doktor  powiedziała  ze endometrium ładne, ale jeszcze  nie jest  odpowiednio  grube, dostałam  do estrofemu  jeszcze SYSTEN  50 (plastry  do przyklejania) i mam pokazać się w poniedziałek a wcześniej  zrobic badania (estradiol  i progesteron)

Dr powiedziała ze do poniedziałku  endometrium powinno  byc ładne  ;) i wlaczymy progesteron ;) czyli 18.10 albo 19.10 transfer ! :* 

Otrzymałam   również, skierowanie  na badanie  piersi na wtorek, poniewaz  z taka ogromna dawkę hormonów jaką my przyjmujemy jest duża  zachorowalności na raka piersi i trzeba wykluczyć takie  schorzenie  przed  transferem. .....

Edytowano przez Werka 1993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zuzana napisał:

Kochana witaj w klubie. Ja po sobotnim transferze. W poniedziałek mam betę. Też bardzo się boję bo ja nie mam mrozaczków. Też nie mam objawów. Ale od wczoraj wydaje mi się że co jakiś czas czuje lewy jajnik. Boję się czy to nie jest zły objaw. 

Uda się ! Zobaczysz  ;* 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Werka

Sen- coś czuję że coś się zgnieździ już wkrótce😍. Przypomnij mi proszę pierwszy transfer ,swiezaczek  czy śnieżynka ???

Paulina

8 dpt to szybko może nic nie pokazać .Podobno brak objawów to dobry objaw :classic_biggrin:trzymam kciuki ✊żeby tak było, niech tam w środku ładnie się wgryza i zostaje na kolejne 9 m-cy. Do soboty czas szybko zleci trzeba tylko czymś głowę zając.  Do pracy chodzisz ?? Albo seriale nadrobić,  porządki tego nigdy za wiele i zawsze coś się znajdzie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Werka

Sen- coś czuję że coś się zgnieździ już wkrótce😍. Przypomnij mi proszę pierwszy transfer ,swiezaczek  czy śnieżynka ???

Paulina

8 dpt to szybko może nic nie pokazać .Podobno brak objawów to dobry objaw :classic_biggrin:trzymam kciuki ✊żeby tak było, niech tam w środku ładnie się wgryza i zostaje na kolejne 9 m-cy. Do soboty czas szybko zleci trzeba tylko czymś głowę zając.  Do pracy chodzisz ?? Albo seriale nadrobić,  porządki tego nigdy za wiele i zawsze coś się znajdzie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Zuzanna

Napewno to ten szczęśliwy transfer zobaczysz , nie martw się , głowa do góry!! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Karolina napisał:

Werka

Sen- coś czuję że coś się zgnieździ już wkrótce😍. Przypomnij mi proszę pierwszy transfer ,swiezaczek  czy śnieżynka ???

Paulina

8 dpt to szybko może nic nie pokazać .Podobno brak objawów to dobry objaw :classic_biggrin:trzymam kciuki ✊żeby tak było, niech tam w środku ładnie się wgryza i zostaje na kolejne 9 m-cy. Do soboty czas szybko zleci trzeba tylko czymś głowę zając.  Do pracy chodzisz ?? Albo seriale nadrobić,  porządki tego nigdy za wiele i zawsze coś się znajdzie. 

 

Świeżaczek ;) mamy jeszcze  dwa maleństwa  na zimowisku ;* 

Ale zabieramy  w przyszłym  tygodniu  jednego, poniewaz  ze względu  na mój stan jamy  brzusznej  nie mogą mi podać  dwóch  zarodkow, a u nas w Angelius w Katowicach  mogą być podane dwa zarodki  i nie patrza na przedział  wiekowy; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
23 minuty temu, Gość Karolina napisał:

Werka

Sen- coś czuję że coś się zgnieździ już wkrótce😍. Przypomnij mi proszę pierwszy transfer ,swiezaczek  czy śnieżynka ???

Paulina

8 dpt to szybko może nic nie pokazać .Podobno brak objawów to dobry objaw :classic_biggrin:trzymam kciuki ✊żeby tak było, niech tam w środku ładnie się wgryza i zostaje na kolejne 9 m-cy. Do soboty czas szybko zleci trzeba tylko czymś głowę zając.  Do pracy chodzisz ?? Albo seriale nadrobić,  porządki tego nigdy za wiele i zawsze coś się znajdzie. 

 

Dzięki za słowa otuchy, dziewczyny.

Na tym etapie to już chyba zaczynamy swirowac, wiecie, nie ma objawów  źle,  coś poboli,  zakluje też źle:) do pracy chodzę normalnie, w domu też zawsze coś do zrobienia. 

Zuzana,  trzymam mocno kciuki, mam nadzieję,  że to będą szczęśliwe wyniki dla nas 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Werka 1993 napisał:

Mam nadzieje  ze dobry  ! 🙂

Jestem po wizycie, Pani doktor  powiedziała  ze endometrium ładne, ale jeszcze  nie jest  odpowiednio  grube, dostałam  do estrofemu  jeszcze SYSTEN  50 (plastry  do przyklejania) i mam pokazać się w poniedziałek a wcześniej  zrobic badania (estradiol  i progesteron)

Dr powiedziała ze do poniedziałku  endometrium powinno  byc ładne  😉 i wlaczymy progesteron 😉 czyli 18.10 albo 19.10 transfer ! 😘

Otrzymałam   również, skierowanie  na badanie  piersi na wtorek, poniewaz  z taka ogromna dawkę hormonów jaką my przyjmujemy jest duża  zachorowalności na raka piersi i trzeba wykluczyć takie  schorzenie  przed  transferem. .....

Musi być dobrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość Paulina napisał:

Dzięki za słowa otuchy, dziewczyny.

Na tym etapie to już chyba zaczynamy swirowac, wiecie, nie ma objawów  źle,  coś poboli,  zakluje też źle:) do pracy chodzę normalnie, w domu też zawsze coś do zrobienia. 

Zuzana,  trzymam mocno kciuki, mam nadzieję,  że to będą szczęśliwe wyniki dla nas 🙂

Masz rację  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Gość Karolina napisał:

Zuzanna

Napewno to ten szczęśliwy transfer zobaczysz , nie martw się , głowa do góry!! 

 

😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Mamy 3 zarodki z 7 komórek- jutro transfer.. Trzymajcie kciuki, bo mnie strach obleciał.. aż trzy i tylko trzy.. ehhh.. Optymizm zwiał z kolejnym czopkiem z progesteronu.. Zaraz zwariuje!

Chce mi się na przemian: płakać, śmiać, bolą mnie cycki i czuję się napuchnięta.. Wszyscy mnie denerwują- począwszy od kota poprze męża, kończąc na psie..Czuje się bardziej rozwalona emocjonalnie jak w pierwszej ciąży, będąc przed transferem..ale póki mąż nie występuje o rozwód, więc jest chyba dobrze... Cholerne hormony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Milka

Będę jutro trzymać kciuki. Na którą masz ??

Daj znać zaraz po

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milka, szklanka jest do połowy pełna a nie pusta, więc to aż 3!  transferujesz 1 czy 2? A do huśtawki emocjonalnej lepiej się przyzwyczajaj, zaraz czeka Cię kilka takich miesięcy 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Gość Milka napisał:

Mamy 3 zarodki z 7 komórek- jutro transfer.. Trzymajcie kciuki, bo mnie strach obleciał.. aż trzy i tylko trzy.. ehhh.. Optymizm zwiał z kolejnym czopkiem z progesteronu.. Zaraz zwariuje!

Chce mi się na przemian: płakać, śmiać, bolą mnie cycki i czuję się napuchnięta.. Wszyscy mnie denerwują- począwszy od kota poprze męża, kończąc na psie..Czuje się bardziej rozwalona emocjonalnie jak w pierwszej ciąży, będąc przed transferem..ale póki mąż nie występuje o rozwód, więc jest chyba dobrze... Cholerne hormony!

Trzymam kciuki. Idę dziś ba różaniec pomodlić się o moją kruszynke. Pomodlę się i o Twoją 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zuzana napisał:

Trzymam kciuki. Idę dziś ba różaniec pomodlić się o moją kruszynke. Pomodlę się i o Twoją 😘

Zuzana jak się czujesz po transferze? Bo ja mam wrażenie jakby mnie ciągnął dół brzucha, albo takie uczucie jak po opróżnieniu pełnego pęcherza. Dziś byłam na badaniu krwi, wyniki super, lekarz zalecił nospę, ale i tak minimalny stres mam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka
Dnia 2.08.2019 o 07:47, Gość Ava1231234 napisał:

 

Dziękuje ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Dziewczyny trzymam za Was bardzo mocno kciuki. Za wszystkie i każdą z osobna 😊🥑🌱zaglądam tu codziennie, nie zapomniałam o Was. 💕💕💕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Gość Iryza napisał:

Dziewczyny trzymam za Was bardzo mocno kciuki. Za wszystkie i każdą z osobna 😊🥑🌱zaglądam tu codziennie, nie zapomniałam o Was. 💕💕💕

Iryzka a jak się czujesz, tzn. jak się czujecie we trójkę :-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tunessia napisał:

Zuzana jak się czujesz po transferze? Bo ja mam wrażenie jakby mnie ciągnął dół brzucha, albo takie uczucie jak po opróżnieniu pełnego pęcherza. Dziś byłam na badaniu krwi, wyniki super, lekarz zalecił nospę, ale i tak minimalny stres mam 

Ktory dzien ze pobranie krwi? Ja ogolnie nie mam objaw poza tym że od wczoraj czasem czuje lewy jajnik. Nie mam pojęcia czy to dobry czy zły znak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Zuzana napisał:

Ktory dzien ze pobranie krwi? Ja ogolnie nie mam objaw poza tym że od wczoraj czasem czuje lewy jajnik. Nie mam pojęcia czy to dobry czy zły znak. 

Ja mam 3 weryfikacje po transferze. Transfer był 7.10, weryf. 10/12/17.10 na podstawie wyników ustalają leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Tunessia napisał:

Ja mam 3 weryfikacje po transferze. Transfer był 7.10, weryf. 10/12/17.10 na podstawie wyników ustalają leki

Aha. To dobra opcja bo można dopasować leki. Super że wyniki ok. Dalej trzymamy kciuki. Oby wszystkim nam się udało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Majmi dziękuję😀 Ogólnie dobrze, tylko coś mi się poprzestawialo i od 3 w nocy już się kręcę, spać nie mogę. Za to w dzień tylko szukam miejsca na drzemkę😊usg kontrolne we wtorek. Mam nadzieje ze wszystko dobrze. Nic mnie nie boli, plamienia nie ma. Czasem tylko coś zakuje, ale delikatnie. Ogólnie zmiany odczuwam, ale delikatne. Czekam do wtorku, żeby zobaczyć maluchy💗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1231234

Paulina Zuzana 

Trzymam mocno kciuki za was aby się udało 🙂 

U mnie też 3 transfer okazał się szczęśliwym i oby tak zostało bo u mnie takie ooo wieści ☹ we wtorek zaczęłam wieczorem mocno krwawic i już myślałam że to znowu poronienie, na drugi dzień pojechaliśmy z rana do kliniki i okazało się że beta nie spadła (20126) zarodek też już było widać ale zrobił mi się krwiak i progesteton mi spadł. Dostałam dodatkowe leki, zwiekszyli dawkę duphastonu do 3x2 i w sobotę jadę do kontroli. Oby zarodek przetrwal ☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość Ava1231234 napisał:

Paulina Zuzana 

Trzymam mocno kciuki za was aby się udało 🙂 

U mnie też 3 transfer okazał się szczęśliwym i oby tak zostało bo u mnie takie ooo wieści ☹ we wtorek zaczęłam wieczorem mocno krwawic i już myślałam że to znowu poronienie, na drugi dzień pojechaliśmy z rana do kliniki i okazało się że beta nie spadła (20126) zarodek też już było widać ale zrobił mi się krwiak i progesteton mi spadł. Dostałam dodatkowe leki, zwiekszyli dawkę duphastonu do 3x2 i w sobotę jadę do kontroli. Oby zarodek przetrwal ☹

Kochana musi być silny i zostać z Wami. Trzymam kciuki i modlę się. Postaraj się jak najmniej stresować, wiem że trudne to wszystko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×