Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Karolina

Justyna 

Trzymam kciuki napewno będzie piękne ❤️.

Czekamy na wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
17 minut temu, Gość Justyna napisał:

Dziewczyny dziś wizyta u lekarza i mam nadzieję że widok serduszka 😍 mam taki mwtlik w głowie, tyle myśli, analiza i strasznie się boję 😱 tłumacze siebie że będzie dobrze ale.... Głowa płata mi figle. 

Trzymajcie za mnie kciuki proszę odezwę się po wizycie. 

Ojjjj wiem co czujesz też przez to przechodziłam... A u lekarza na usg zobaczyłam ślicznego maluszka (kluseczke 😉 z bojqcym serduszkiem. No i oczywiście popłakałam się u lekarza hehe. Także przygotuj się na wzruszenia bo na 100% na monitorze usg zobaczysz swojego dzidziusia z bijacym serduszkiem ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Gość Justyna napisał:

Dziewczyny dziś wizyta u lekarza i mam nadzieję że widok serduszka 😍 mam taki mwtlik w głowie, tyle myśli, analiza i strasznie się boję 😱 tłumacze siebie że będzie dobrze ale.... Głowa płata mi figle. 

Trzymajcie za mnie kciuki proszę odezwę się po wizycie. 

Napeweno będzie dobrze 🙂 . Trzymam kciuki i czekam na relację po wizycie 😉 . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Justyna serduszko na pewno jak dzwon 😘trzymam kciuki😊😊😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka

Justyna,  na pewno dzisiaj zobaczysz Swojego Maluszka ☺ Trzymam kciuki!  😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wariuje... Powiedzcie mi od jakiegoś czasu mam ostre bóle podbrzusza... Są nagłe umiejscowione centralnie... Zazwyczaj trwają krótko i przechodzą  jak się położę.... Niby mam zespół jelita drazliwego ale te bóle do tego nie pasują... Boje sie ze to może mieć wpływ na ciążę ale lakarze twierdzą że to może być od miesniaka.... Miała tak któraś z was? 

Dodam że pojawia się czasem podczas wysiłku lub kiedy jestem zagięta albo długo siedzę z podkurczonymi nogami😭

Edytowano przez Renia20k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Hej Dziewczyny,

Dziś 5dpt, transfer 5-cio dniowej blastocysty, objawów żadnych nie mam, generalnie czuję się calkiem normalnie. Wg zaleceń lekarza betę mam zrobic 10 dpt, czy któraś z  Was robiła może szybciej, czy jest w ogóle sens czy lepiej poczekać?

Pozdrawiam ciepło  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
41 minut temu, Gość Paulina napisał:

Hej Dziewczyny,

Dziś 5dpt, transfer 5-cio dniowej blastocysty, objawów żadnych nie mam, generalnie czuję się calkiem normalnie. Wg zaleceń lekarza betę mam zrobic 10 dpt, czy któraś z  Was robiła może szybciej, czy jest w ogóle sens czy lepiej poczekać?

Pozdrawiam ciepło  🙂

Trzymam kciuki aby beta była wysoka ✊ ja robiłam 10dpt 5dniowej blastocysty i beta była ponad 250, więc myślę że 8-9dpt już coś pokaże 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Gość Paulina napisał:

Hej Dziewczyny,

Dziś 5dpt, transfer 5-cio dniowej blastocysty, objawów żadnych nie mam, generalnie czuję się calkiem normalnie. Wg zaleceń lekarza betę mam zrobic 10 dpt, czy któraś z  Was robiła może szybciej, czy jest w ogóle sens czy lepiej poczekać?

Pozdrawiam ciepło  🙂

Cześć ja miałam transfer w sobotę. Jak wróciłam to w sobotę i wczoraj czułam bol miesni, niedobrze mi było. Bałam się że coś mnie przeziębienie bierze ale na szczęście nie czuję się już dobrze. Mi Pani doktor powiedziała by nierobić wcześniej testu bo przez leki może być fałszywy. Ja mam zrobić badanie z krwi w poniedziałek. A też miałam w sobotę 5 dniowy zarodek. Tak bardzo się boję bo nie mam mrozaczków. Trzymam za Ciebie mocno kciuki  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Dziękuję wszystkim za wsparcie. Widziałam i słyszałam serduszko, coś cudownego😍 radość ogromną. 

Mam zalecenie aby się wybrać do endokrynologa ze względu na delikatnie podwyższone tsh. 

Paulina ja miałam zalecenie zrobić betę 11dpt ale zrobiłam dla porównania wzrostu 9dpt i 11dpt aby mieć dwa wyniki. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
22 minuty temu, Gość Patrycja napisał:

Trzymam kciuki aby beta była wysoka ✊ ja robiłam 10dpt 5dniowej blastocysty i beta była ponad 250, więc myślę że 8-9dpt już coś pokaże 😉

No właśnie tak myślę,  że 8  dpt zrobię tak dla siebie, a powtórzę 10 wg wskazań lekarza, szybciej nie ma sensu. Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Gość Paulina napisał:

No właśnie tak myślę,  że 8  dpt zrobię tak dla siebie, a powtórzę 10 wg wskazań lekarza, szybciej nie ma sensu. Pozdrawiam 🙂

Hej. Ja w Inviccie betę badałam w 2, 6 i chyba 15dpt. Ta pierwsza oczywiście niewiele dała, bo to po lekach, ale w 6 już był znaczny wzrost i wtedy już lekarz mówił o bardzo wczesnej ciąży. 

Jeden wynik bety robiony wcześniej nic nie da, bo to może być wyłącznie wpływ leków. Powtarzana już daje jakiś obraz. 

Natomiast po 10 dniach przy 5 dniowym zarodku da już właściwy obraz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Gość Paulina napisał:

No właśnie tak myślę,  że 8  dpt zrobię tak dla siebie, a powtórzę 10 wg wskazań lekarza, szybciej nie ma sensu. Pozdrawiam 🙂

Kochana czekamy na pozytywne wyniki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Gość Justyna napisał:

Dziękuję wszystkim za wsparcie. Widziałam i słyszałam serduszko, coś cudownego😍 radość ogromną. 

Mam zalecenie aby się wybrać do endokrynologa ze względu na delikatnie podwyższone tsh. 

Paulina ja miałam zalecenie zrobić betę 11dpt ale zrobiłam dla porównania wzrostu 9dpt i 11dpt aby mieć dwa wyniki. 

 

Super gratuluję i bardzo się cieszę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
56 minut temu, Gość Justyna napisał:

Dziękuję wszystkim za wsparcie. Widziałam i słyszałam serduszko, coś cudownego😍 radość ogromną. 

Mam zalecenie aby się wybrać do endokrynologa ze względu na delikatnie podwyższone tsh. 

Paulina ja miałam zalecenie zrobić betę 11dpt ale zrobiłam dla porównania wzrostu 9dpt i 11dpt aby mieć dwa wyniki. 

 

Super wiadomość! Mały dzidziuś sobie rośnie w brzuszku mamy 😉 a zobaczysz jak szybko będzie rósł! I w 8 tyg. na usg zobaczysz rączki i nóżki 😉 sweet. 

A co do tsh to jaki masz wynik? Ja miałam 3.8 i biorę letrox 50 bo powiem Ci ze w ciąży fest mi tsh skacze... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
1 godzinę temu, Zuzana napisał:

Cześć ja miałam transfer w sobotę. Jak wróciłam to w sobotę i wczoraj czułam bol miesni, niedobrze mi było. Bałam się że coś mnie przeziębienie bierze ale na szczęście nie czuję się już dobrze. Mi Pani doktor powiedziała by nierobić wcześniej testu bo przez leki może być fałszywy. Ja mam zrobić badanie z krwi w poniedziałek. A też miałam w sobotę 5 dniowy zarodek. Tak bardzo się boję bo nie mam mrozaczków. Trzymam za Ciebie mocno kciuki  🙂

Też trzymam kciuki za Twoje powodzenie :)ja na razie cierpliwie czekam, bo i tak niczego nie przyspieszę, ale w czwartek to chyba zrobię , zobaczymy co wyjdzie:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Justyna gratuluję, cudowna wiadomość😀🥑dbaj o siebie, nie dźwigaj, odpoczywaj bo jesteś.... W CIĄŻY🤣🤣🤣🤣🤣🥛🥛🥛🥛🥛🥛🥛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Justyna napisał:

Dziękuję wszystkim za wsparcie. Widziałam i słyszałam serduszko, coś cudownego😍 radość ogromną. 

Mam zalecenie aby się wybrać do endokrynologa ze względu na delikatnie podwyższone tsh. 

Paulina ja miałam zalecenie zrobić betę 11dpt ale zrobiłam dla porównania wzrostu 9dpt i 11dpt aby mieć dwa wyniki. 

 

😍😍😍 Cudownie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Justyna napisał:

Dziękuję wszystkim za wsparcie. Widziałam i słyszałam serduszko, coś cudownego😍 radość ogromną. 

Mam zalecenie aby się wybrać do endokrynologa ze względu na delikatnie podwyższone tsh. 

 

 

Super! Serdeczne gratulacje!

Ja też mam problem z tsh w ciąży. Biorę  euthyrox. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna
1 godzinę temu, Gość Izulka87 napisał:

Super wiadomość! Mały dzidziuś sobie rośnie w brzuszku mamy 😉 a zobaczysz jak szybko będzie rósł! I w 8 tyg. na usg zobaczysz rączki i nóżki 😉 sweet. 

A co do tsh to jaki masz wynik? Ja miałam 3.8 i biorę letrox 50 bo powiem Ci ze w ciąży fest mi tsh skacze... 

Ja miałam 2,87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna
1 godzinę temu, Gość Iryza napisał:

Justyna gratuluję, cudowna wiadomość😀🥑dbaj o siebie, nie dźwigaj, odpoczywaj bo jesteś.... W CIĄŻY🤣🤣🤣🤣🤣🥛🥛🥛🥛🥛🥛🥛

Dziękuję jesteś cudowna 😍

Po wizycie cały stres że mnie zszedł i usunęłam jak dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
18 godzin temu, Gość Patrycja napisał:

 

Sylwia super że postanowiłas spróbować, kiedy masz wizytę?? Ja w piątek podpisałam umowę i jestem już na antykach 😉

Bardzo się cieszę razem z Tobą. Super że umowa już podpisana👏. Widze ze dzieje się u Ciebie💪. Ja czekam na telefon z Invimed, jak nie zadzwonia w umówionym terminie to chyba będę próbować tam gdzie Ty. Wiesz ja nie mam ciśnienia może być i w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny 😊 jestem już po transferze 😊 trwał 3 minuty teraz planuję tylko leżeć i pachnieć 😉😉😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
2 minuty temu, Tunessia napisał:

Cześć dziewczyny 😊 jestem już po transferze 😊 trwał 3 minuty teraz planuję tylko leżeć i pachnieć 😉😉😉

I prawidłowo! Odpoczywaj i relaksuj się 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
41 minut temu, Gość Sylwia napisał:

Bardzo się cieszę razem z Tobą. Super że umowa już podpisana👏. Widze ze dzieje się u Ciebie💪. Ja czekam na telefon z Invimed, jak nie zadzwonia w umówionym terminie to chyba będę próbować tam gdzie Ty. Wiesz ja nie mam ciśnienia może być i w przyszłym roku.

Dziwne że jeszcze nie zadzwonili bo do mnie dzwonili w środę ale zrezygnowałam bo już w Gamecie zostałam zakwalifikowana, piszę też z jedną dziewczyna która też czekała na telefon od nich i też już do niej dzwonili i 15.10 ma już wizytę a kiedy mowili że się odezwą do Ciebie?? 

U nas faktycznie działo się ostatnio, ciągle w drodze bylismy, najpierw Warszawa, pozniej do Białegostoku po dokumentację, pozniej znowu Warszawa ale teraz mam brać antyki przez 3 tygodnie więc trochę spokoju... 😉

Daj znać jak się odezwą, trzymam kciuki za pozytywną kwalifikację ✊✊✊✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Tunessia napisał:

Cześć dziewczyny 😊 jestem już po transferze 😊 trwał 3 minuty teraz planuję tylko leżeć i pachnieć 😉😉😉

Bardzo się cieszę.  Leż i odpoczywaj. Ja też się lenię i mam nadzieję że przedłuży się nam to o 9m-cy  😉 . Masz jakieś mrozaczki  ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Zuzana napisał:

Bardzo się cieszę.  Leż i odpoczywaj. Ja też się lenię i mam nadzieję że przedłuży się nam to o 9m-cy  😉 . Masz jakieś mrozaczki  ? 

Też mam taką nadzieję 😊 mam 6 na feriach zimowych 😉 3 jeszcze się rozwija a transferowane były 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Tunessia napisał:

Też mam taką nadzieję 😊 mam 6 na feriach zimowych 😉 3 jeszcze się rozwija a transferowane były 2

O to gratuluję pięknie  🙂 . Ja miałam tylko 3 dojrzałe komórki i tylko jedna się zapłodniła oby się udało. A jakie mialaś Amh ja niskie 0.95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Zuzana napisał:

O to gratuluję pięknie  🙂 . Ja miałam tylko 3 dojrzałe komórki i tylko jedna się zapłodniła oby się udało. A jakie mialaś Amh ja niskie 0.95

Nie pamiętam dokładnie ale amh było w okolicach 2.8, także można powiedzieć że w normie wiekowej (mam 32 lata) ale i tak byłam w szoku ze tak dużo, bo na punkcji leżała że mną dziewczyna w podobnym wieku, z dobrym amh, mąż jej miał problem a ina miała 5 jajeczek ale nie wiem jaki jest jej dalszy los bo miała mieć podawane mrozaczki. Zobaczymy jak wszystko się potoczy, ale jestem spokojna i dobrej myśli 😊 a bierzesz jakieś leki na wyciszenie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Tunessia napisał:

Nie pamiętam dokładnie ale amh było w okolicach 2.8, także można powiedzieć że w normie wiekowej (mam 32 lata) ale i tak byłam w szoku ze tak dużo, bo na punkcji leżała że mną dziewczyna w podobnym wieku, z dobrym amh, mąż jej miał problem a ina miała 5 jajeczek ale nie wiem jaki jest jej dalszy los bo miała mieć podawane mrozaczki. Zobaczymy jak wszystko się potoczy, ale jestem spokojna i dobrej myśli 😊 a bierzesz jakieś leki na wyciszenie? 

Napeweno będzie dobrze Kochana bedzie super. Ja biorę rano i wieczorem po tabletce Duphaston. Wieczorem tabletkę Prenatal uno. Wieczorem żel dopochwowy Crinone. Nie wiedziałam, że można 2 podać przy transferze. Lekarz mi mówi że dopiero po 35 roku życia dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×