Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Izulka87
10 godzin temu, Gość Ava1231234 napisał:

Paulina Zuzana 

Trzymam mocno kciuki za was aby się udało 🙂 

U mnie też 3 transfer okazał się szczęśliwym i oby tak zostało bo u mnie takie ooo wieści ☹ we wtorek zaczęłam wieczorem mocno krwawic i już myślałam że to znowu poronienie, na drugi dzień pojechaliśmy z rana do kliniki i okazało się że beta nie spadła (20126) zarodek też już było widać ale zrobił mi się krwiak i progesteton mi spadł. Dostałam dodatkowe leki, zwiekszyli dawkę duphastonu do 3x2 i w sobotę jadę do kontroli. Oby zarodek przetrwal ☹

Hej ava nie martw się na zapas. Moja koleżanka też miała taką sytuację że krwiak jej pękł i krew poszła... Lekarz ja uspokoił że z zarodkiem wszystko git! To było gdzieś ponad miesiąc temu więc miał rację bo dzidzia nadal pięknie rośnie i się rozwija prawidłowo! Będzie dobrze zobaczysz! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Iryza, kochana nasza! ❤️ To świetnie czytać, że u Ciebie wszystko ok 🙂 nie mogę się doczekać aż napiszesz po wtorkowym USG jak było, gdy zobaczyłaś maluchy 🌱🌱

Ava bez stresu, wszystko będzie dobrze. Zobaczysz! Najważniejsze to się nie stresować, takie rzeczy się zdarzają. Trzymam kciuki! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Wracamy z dwojeczka 🙂 że względu na wiek dostaliśmy dwa 🙂 trzymajcie kciuki❤️❤️my trzymamy za Was😘

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Milka napisał:

Wracamy z dwojeczka 🙂 że względu na wiek dostaliśmy dwa 🙂 trzymajcie kciuki❤️❤️my trzymamy za Was😘

 

Trzymam, buziaki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Milka

Powodzenia ♡♡♡♡♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ava Irza

Będzie dobrze po tylu trudach to już musi być!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Gość Milka napisał:

Wracamy z dwojeczka 🙂 że względu na wiek dostaliśmy dwa 🙂 trzymajcie kciuki❤️❤️my trzymamy za Was😘

 

Cudownie 😊 oby się powiodło, ja też mam dwie kulki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol.ga
32 minuty temu, Tunessia napisał:

Cudownie 😊 oby się powiodło, ja też mam dwie kulki 😉

Trzymam ✊ ja zaczęłam stymulację 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POWODZENIA DZIEWCZYNKI !!! 

UDA SIĘ NAM WSZYSTKIM  !! :* :* :* 

 

                  ZOBACZYCIE  !!!

:* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Milka napisał:

Wracamy z dwojeczka 🙂 że względu na wiek dostaliśmy dwa 🙂 trzymajcie kciuki❤️❤️my trzymamy za Was😘

 

Super! niech się wygodnie rozgoszczą na dłużej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Ava jestem pełna wiary, że z Twoim bobaskiem wszystko dobrze. Trzymaj się dziewczyno, jesteś bardzo dzielna 💗

Milka cudownie że już jesteście razem. 💕Życzę Ci 9 miesięcy cudownego stanu💗

Tunessia, kiedy masz usg Kuleczek? 😀😊Pisz, informuj, bo ja tu z utęsknieniem czekam🥑🌱

Ola na pewno się odezwę po badaniu, trochę się boję, ale nie mogę się też doczekać😊

Do wszystkich Dziewczyny :

Pamiętajcie, nie ustajemy w staraniach.🌱🥑po porażce podnosimy się i napieramy od nowa. Dajemy sobie prawo do złego nastroju, eskalacji humoru, niezdecydowania i płaczu. Ale nie zawracam z drogi🌲Dążymy uparcie do celu🍼to jest nasz czas na bycie mamą💕nie później,nie przy kolejnej stymulacji, nie za którymś tam transferem⚡⚡TERAZ, TA STYMULACJA, TEN TRANSFER. TEN CZAS 😍😘😍😘😍😘😍😍😘😍😘

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Gość Iryza napisał:

Tunessia, kiedy masz usg Kuleczek? 😀😊Pisz, informuj, bo ja tu z utęsknieniem czekam🥑🌱

 

 

Hej Iryza 😊 jestem po pierwszej weryfikacji wczoraj poziomy hormonów super, kolejną mam jutro też poziomy hormonów a ostatnią we czwartek i wtedy dowiem się czy się udało 😊 Ogólnie czuję się świetnie ale czasami mam wrażenie że ciągnie mnie dół brzucha, lekarz powiedział że na spoko w razie czego wziąć nospę. Nie denerwuję się tym ale czasami się zastanawiam, o co chodzi 😊 W pracy się bardzo oszczędzam i pracuję tylko kilka godzin dziennie a jak wracam to mąż każe mi leżeć i śpię 😁 a Ty odczuwałaś coś na samym początku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Bierz nospe jak czujesz ciągnięcia brzucha. Mam nadzieję, że to oznacza, że Kulki💗💗się wszczepiają w ścianę macicy. Ja czułam się bardzo dobrze, czasem jajniki mnie zakłuły, brzuch też stawiał opory. Teraz też tak czasem mam. 2 tygodnie temu mówiłam o tym Pani Doktor, to mi powiedziała: dobrze, macica się rozszerza, brzuch się,, stawia,, to normalne, proszę brać nospę, to pomoże macicy, żeby nie było skurczow, bo to szczególnie na wczesnym etapie nie pomaga. I tyle. Teraz już się pilnuję, ale zdarza mi się zaszybko podnieść z krzesła np. To wtedy zaciagnie mnie brzuch na Maxa., dlatego staram się już pamiętać i zwolnić. 2 razy bolałnie brzuch tak mocniej, wzięłam nospe i przeszło. Ogólnie staram się nie wsłuchiwaś bo zaczynam wariowac. Np. Teraz się zastanawiam, czy można na tym etapie poronić i nie krwawić. Bo jak pójdę na usg i się dowiem, że coś złego się wydarzyło to nie wiem 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Tunessia trochę ciągnie bo moze Maluchy ustalają swoje strategiczne pozycje 🙂 życzę Wszystkim samych dobrych wiadomości 🙂🙂 w ogóle Dziewczyny super z Was dziolchy 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Tunessia jeszcze tylko dodam, że z moich doświadczeń wynika, że dobrze że coś tam Cię ciagnie. Moje poprzednie 2 transfery nie udane i ne czułam kompletnie nic, jakbym wogole nie miała podanych zarodków, jakbym wogole nie miała nic zrobione. Przy 3 razem zupełnie inaczej. Wiadomo, każda jest inna i na pewno są dziewczyny, które nie miały objawów a są mamami lub brzuchatkami, więc nie ma się co sugerować, będzie dobrze. 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Milka napisał:

Tunessia trochę ciągnie bo moze Maluchy ustalają swoje strategiczne pozycje 🙂 życzę Wszystkim samych dobrych wiadomości 🙂🙂 w ogóle Dziewczyny super z Was dziolchy 🙂

 

 

2 minuty temu, Gość Iryza napisał:

Tunessia jeszcze tylko dodam, że z moich doświadczeń wynika, że dobrze że coś tam Cię ciagnie. Moje poprzednie 2 transfery nie udane i ne czułam kompletnie nic, jakbym wogole nie miała podanych zarodków, jakbym wogole nie miała nic zrobione. Przy 3 razem zupełnie inaczej. Wiadomo, każda jest inna i na pewno są dziewczyny, które nie miały objawów a są mamami lub brzuchatkami, więc nie ma się co sugerować, będzie dobrze. 😍

Milka, Iryza uspokoiłyście mnie 😊 ogólnie nie są to jakieś straszne bóle, czy ciągnięcia ale jednak czuję że coś tam się dzieje 😊 dalej odpoczywam i czekam na jutrzejsze wyniki hormonów. Dziękuję Wam kobiety 😊😊🤗🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Tunessia czekam-y!!!!!! 😍 na jutrzejsze wyniki hormonów🌱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Iryza napisał:

Tunessia czekam-y!!!!!! 😍 na jutrzejsze wyniki hormonów🌱

🥰🤗😊😘 Dam znać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, to jest wręcz niesamowite  jak my kobiety  pragniemy  tego dzidziusia, szczególnie te co zmagają  się z niepłodnościa. Ta cheć bycia w ciąży, znoszenia  tych wszystkich  nieprzyjemnych  objawów  dla takiego  małego skarba  😍😍 najbardziej  mnie szlak  trafia  jak słyszę  takie baby  co narzekaja, ze znowu są  w ciazyyy..... !!! Albo narzekaja  na swoje dzieci ze placza i brudza i w ogole maja ich dosc !!   normalnie wr.... !!! A my byśmy  tyle dały żeby  je mieć  😍😍 jestesmy takie silne  ! 😍 i takie osoby jak my, będą te dzieci  kochać  jeszcze mocniej niż zdrowa kobieta co może mieć  od strzału  dziecko.

ONE SĄ TAKIE WYCZEKANE  ! 😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Tunessia

Dawaj znać od razu jak będą wyniki. Czekamy.

Werka

Masz rację wyczekiwane,  oby każda z nas się w końcu doczekała swojego bąbelka ;). Ja już nie mogę się doczekać kiedy przyjmę swojego,  czas tak wolno leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
11 godzin temu, Werka 1993 napisał:

Kurcze, to jest wręcz niesamowite  jak my kobiety  pragniemy  tego dzidziusia, szczególnie te co zmagają  się z niepłodnościa. Ta cheć bycia w ciąży, znoszenia  tych wszystkich  nieprzyjemnych  objawów  dla takiego  małego skarba  😍😍 najbardziej  mnie szlak  trafia  jak słyszę  takie baby  co narzekaja, ze znowu są  w ciazyyy..... !!! Albo narzekaja  na swoje dzieci ze placza i brudza i w ogole maja ich dosc !!   normalnie wr.... !!! A my byśmy  tyle dały żeby  je mieć  😍😍 jestesmy takie silne  ! 😍 i takie osoby jak my, będą te dzieci  kochać  jeszcze mocniej niż zdrowa kobieta co może mieć  od strzału  dziecko.

ONE SĄ TAKIE WYCZEKANE  ! 😍😍

Oj popieram w 100%. Ja oszalałam szykuje wyprawkę dla mojej córeczki i tak wczoraj poparzylam na te moje zakupowe szaleństwo i sobie uświadomiłam że troszkę przesadziłam z zakupami hehe. Ale tak długo czekałam na ten moment, że stwierdziłam że nie ma co na małej oszczędzać 😉 także przygotujcie się dziewczyny bo też będziecie szalały hihi. A dodam, że nie tylko ja szaleje bo reszta rodziny też wpadła w zakupowy szał! Wszyscy mówią że to najbardziej wyczekane dzieciątko więc się należy! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny 😊 

Moje wyniki z 10.10 czyli 3dpt, w dniu transferu przyjęłam 1/2 ampułki Ovitrelle 

Beta: 21.9

Estradiol : 4481

Progesteron: 185.9

 

Wyniki z dziś, czyli 5dpt

Beta: 42.7

Estradiol: 5065

Progesteron: 251

Czekam na telefon od lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Tunessia

Specem nie jestem ale wygląda dobrze :)Beta przyrasta , idzie w górę , znaczy zarodeczek się zadomowił . Trzymam kciuki będzie dobrze. Będzie piękny , wyczekany bąbelek mamusi ;*

Izulka

A Tobie kochana to ja się nie dziwie, sama jak jestem w sklepie i widzę te małe ubranka to mi się łezka czasami zakreci , są takie milutkie i ładniutkie i takie małe buciki 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Hej Dziewczyny, 

Mam już wynik pierwszej bety, niestety <0,1 mlU/ml, dziś 10 dpt. Także smutek 😥to było pierwsze podejście na świeżym zarodku,  mamy jeszcze 3, więc próbujemy dalej.

Nie rozmawialam jeszcze z lekarzem, dlatego nie wiem czy do kolejnego transferu można podejść od razu w następnym cyklu czy trzeba odczekać?

I jakoś się przygotowuje, leki bierze?  Dajcie znać:)

Pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Gość Paulina napisał:

Hej Dziewczyny, 

Mam już wynik pierwszej bety, niestety <0,1 mlU/ml, dziś 10 dpt. Także smutek 😥to było pierwsze podejście na świeżym zarodku,  mamy jeszcze 3, więc próbujemy dalej.

Nie rozmawialam jeszcze z lekarzem, dlatego nie wiem czy do kolejnego transferu można podejść od razu w następnym cyklu czy trzeba odczekać?

I jakoś się przygotowuje, leki bierze?  Dajcie znać:)

Pozdrawiam ciepło:)

Następnym razem uda się kochana  😘 . W pon ja będę  wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Gość Paulina napisał:

Hej Dziewczyny, 

Mam już wynik pierwszej bety, niestety <0,1 mlU/ml, dziś 10 dpt. Także smutek 😥to było pierwsze podejście na świeżym zarodku,  mamy jeszcze 3, więc próbujemy dalej.

Nie rozmawialam jeszcze z lekarzem, dlatego nie wiem czy do kolejnego transferu można podejść od razu w następnym cyklu czy trzeba odczekać?

I jakoś się przygotowuje, leki bierze?  Dajcie znać:)

Pozdrawiam ciepło:)

Paulinko, rzeczywiście smuteczek :-(, bardzo mi przykro, uda się następnym razem, zobaczysz...ważne że masz mrozaczki, wśród nich na pewno jest ten wybrany ❤️

Co do dalszego postępowania nic Ci nie podpowiem, bo wszystko dopiero przede mną, ale zdaj się na doświadczenie lekarza, nawet gdyby kazał chwilkę odczekać...

Ściskam mocno

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tunessia napisał:

Cześć dziewczyny 😊 

Moje wyniki z 10.10 czyli 3dpt, w dniu transferu przyjęłam 1/2 ampułki Ovitrelle 

Beta: 21.9

Estradiol : 4481

Progesteron: 185.9

 

Wyniki z dziś, czyli 5dpt

Beta: 42.7

Estradiol: 5065

Progesteron: 251

Czekam na telefon od lekarza

😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tunessia napisał:

Cześć dziewczyny 😊 

Moje wyniki z 10.10 czyli 3dpt, w dniu transferu przyjęłam 1/2 ampułki Ovitrelle 

Beta: 21.9

Estradiol : 4481

Progesteron: 185.9

 

Wyniki z dziś, czyli 5dpt

Beta: 42.7

Estradiol: 5065

Progesteron: 251

Czekam na telefon od lekarza

Dwukrotny przyrost bety, więc wygląda super! Oby tak dalej w górę🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Paulina napisał:

Hej Dziewczyny, 

Mam już wynik pierwszej bety, niestety <0,1 mlU/ml, dziś 10 dpt. Także smutek 😥to było pierwsze podejście na świeżym zarodku,  mamy jeszcze 3, więc próbujemy dalej.

Nie rozmawialam jeszcze z lekarzem, dlatego nie wiem czy do kolejnego transferu można podejść od razu w następnym cyklu czy trzeba odczekać?

I jakoś się przygotowuje, leki bierze?  Dajcie znać:)

Pozdrawiam ciepło:)

Smutno mi bardzo Paulina, ale nie martw się i walcz dalej 🤗 jesteśmy z Tobą 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
1 godzinę temu, Zuzana napisał:

Następnym razem uda się kochana  😘 . W pon ja będę  wiedziała.

Zuzana, czekam na poniedziałek i wieści od Ciebie. I żeby było jasne, pozytywne, ściskam mocno kciuki 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×