Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Iryza

Anana wiedziałam, że wizja klapsa wróci Ci rozum😍hihi, cieszę się, losie mój, jak ja się cieszę🥑🌱

Dziewczyny nie poddawać się, nie wolno🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, OnA napisał:

Czuje się dobrze trochę brzuchol obolały i wzdęty ale jest ok, a ty jak tam? 😉

Dzisiaj trochę zakręcona jestem ale to wina ciśnienia. Brzuch też mam wzdęty poza tym nie mam innych objawów.. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Muffin napisał:

Dzisiaj trochę zakręcona jestem ale to wina ciśnienia. Brzuch też mam wzdęty poza tym nie mam innych objawów.. 😉 

Zakręcona to ja też jestem i ciągle spać mi się chce może i to ciśnienie 😁 ale co tam teraz należy nam się odpoczynek i dobry humor 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Martyna napisał:

Nie mieliśmy właśnie dlatego nie wiem czego się spodziewać 🙈 niewiedza jest najgorsza... 

Nic się nie martw i nie bój lekarz Wam wszystko powie i dopasuje do Was 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga

Dziewczyny wyciszałam endometrioze 11 miesięcy. Dziś rano dostałam okres, od razu wizyta u lekarza. Mialam nadzieje na leki do stymulacji a tu znów torbiele ja jajniku. I trzeba się znów ich pozbyć. Nawet nie mam sił nad tym myśleć, dlaczego endometrioza wróciła w 2 tygodnie? Mam jedynie przepisany androtop żel. Czy któraś z Was go stosowała? Nie wiem w czym on ma mi pomóc? Wszędzie pisze ze to lek dla mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, OnA napisał:

Zakręcona to ja też jestem i ciągle spać mi się chce może i to ciśnienie 😁 ale co tam teraz należy nam się odpoczynek i dobry humor 😉

Oj tak, ja odpoczywam razem z netflixem 🤦‍♀️😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana

Iryza, kochana jesteś!😁🌈🥑🌱a jak ty się czujesz? Jakieś objawy? Ja nadal nic😁👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Muffin napisał:

Oj tak, ja odpoczywam razem z netflixem 🤦‍♀️😉

Kurcze to tak samo jak ja 😂już oglądam wszystko co dadzą 😁😁fajnie że jesteśmy dwie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja
35 minut temu, Gość Akszeinga napisał:

Dziewczyny wyciszałam endometrioze 11 miesięcy. Dziś rano dostałam okres, od razu wizyta u lekarza. Mialam nadzieje na leki do stymulacji a tu znów torbiele ja jajniku. I trzeba się znów ich pozbyć. Nawet nie mam sił nad tym myśleć, dlaczego endometrioza wróciła w 2 tygodnie? Mam jedynie przepisany androtop żel. Czy któraś z Was go stosowała? Nie wiem w czym on ma mi pomóc? Wszędzie pisze ze to lek dla mężczyzn.

Ja stosuje ten żel ale na podwyższenie testosteronu. Nie wiem jak on się ma co do endometriozy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza
19 minut temu, Gość Anana napisał:

Iryza, kochana jesteś!😁🌈🥑🌱a jak ty się czujesz? Jakieś objawy? Ja nadal nic😁👍

U mnie już widać zmiany, cycki chyba codziennie większe, i brzuszek już malutki jest🤣trochę mnie też pobolewa, ale póki co nospa pomaga. Ogólnie czytam poradniki, przyjaciółka mnie zawaliła lekturą 🤣we wtorek prenatalne i PAPPA. W piątek pierwsza wizyta w poradni ciąż mnogich, trochę się obawiam, ale co tam, do odważnych świat należy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
1 minutę temu, Gość Iwonkja napisał:

Ja stosuje ten żel ale na podwyższenie testosteronu. Nie wiem jak on się ma co do endometriozy. 

A napisz prosze jakie są Twoje przygotowania do in vitro. Protokół długi czy krótki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Iryza napisał:

U mnie już widać zmiany, cycki chyba codziennie większe, i brzuszek już malutki jest🤣trochę mnie też pobolewa, ale póki co nospa pomaga. Ogólnie czytam poradniki, przyjaciółka mnie zawaliła lekturą 🤣we wtorek prenatalne i PAPPA. W piątek pierwsza wizyta w poradni ciąż mnogich, trochę się obawiam, ale co tam, do odważnych świat należy 😘

Nie ma co się obawiać, dasz radę kochana, kto jak nie Ty. Jesteś dla nas autorytetem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja
1 godzinę temu, Gość Akszeinga napisał:

A napisz prosze jakie są Twoje przygotowania do in vitro. Protokół długi czy krótki?

Raczej długi. Bo doktor wspominała że będzie stymulacja w fazie lutealnej i crio  transfer(jeśli coś z tego bedzie).Póki co jestem jeszcze właśnie na tym żelu przez 20 kilka dni. Później wyniki i decyzja czy zaczynamy. A ogólnie jestem po dwóch procedurach, nie udanych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana

Iryza, co do cycków to rewelacja!😁 A i z brzuszka na pewno jesteś dumna 😊który to dokładnie tydzień u Ciebie? Tak mi szybko zleciało że ty prenatalne już masz? Trzymam kciuki z twixy,  na pewno będą dzielne jak mamusia 😍a co do piątku to nic się nie martw! Ty dasz radę na pewno, jeszcze z obstawą twixów to już w ogóle 😁 ty jesteś naszą  patronką, naszym guru ciążowym! Może trzeba jakąś ofiarę z awokado ci złożyć?🤔 🥑😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
2 godziny temu, Gość Akszeinga napisał:

Dziewczyny wyciszałam endometrioze 11 miesięcy. Dziś rano dostałam okres, od razu wizyta u lekarza. Mialam nadzieje na leki do stymulacji a tu znów torbiele ja jajniku. I trzeba się znów ich pozbyć. Nawet nie mam sił nad tym myśleć, dlaczego endometrioza wróciła w 2 tygodnie? Mam jedynie przepisany androtop żel. Czy któraś z Was go stosowała? Nie wiem w czym on ma mi pomóc? Wszędzie pisze ze to lek dla mężczyzn.

A jakiej wielkości masz te torbiele ? U mnie w klinice mówią że do 3 cm z taka torbiela endometrialna można podchodzić do stymulacji. A nie można z czynnościową. Żelu nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, OnA napisał:

Kurcze to tak samo jak ja 😂już oglądam wszystko co dadzą 😁😁fajnie że jesteśmy dwie 😉

Tak 😉 oglądasz coś ciekawego? Bo właśnie kończę chirurgów i muszę mieć coś na jutro 😜 żeby nie mieć czasu na wyszukiwanie objawów po transferze 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
1 godzinę temu, Muffin napisał:

Tak 😉 oglądasz coś ciekawego? Bo właśnie kończę chirurgów i muszę mieć coś na jutro 😜 żeby nie mieć czasu na wyszukiwanie objawów po transferze 🤦‍♀️

Haha ja do tej pory codziennie do południa miałam mnóstwo rzeczy do ogarnięcia ale i tak przekopałam chyba cały Internet w temacie objawów po transferze 😂 

Szkoda że czas nie może lecieć szybciej i że nie możemy mieć na już wynikow bety.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Muffin napisał:

Tak 😉 oglądasz coś ciekawego? Bo właśnie kończę chirurgów i muszę mieć coś na jutro 😜 żeby nie mieć czasu na wyszukiwanie objawów po transferze 🤦‍♀️

Ja oglądam Sherlocka 😂 tak najlepiej jest się czymś zająć żeby nie doszukiwać się objawów, nie zawsze się to udaje chociaż jestem sama teraz w szoku ze w ogóle nie czytam jak co i gdzie po transferze omijam ten temat 😉😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ovitrelle zrobiony i oby do wtorku...a mnie jakoś naszło na polskie stare seriale, może i ja stara baba już jestem i jakaś taka sentymentalna ta starość 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana

A już 17 listopada na Netflix pojawi się 3 sezon serialu the crown 😍 jak ktoś nie oglądał poprzednich dwóch to polecam nadrobić 😊 

Majami transfer we wtorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
3 godziny temu, Gość Iwonkja napisał:

Raczej długi. Bo doktor wspominała że będzie stymulacja w fazie lutealnej i crio  transfer(jeśli coś z tego bedzie).Póki co jestem jeszcze właśnie na tym żelu przez 20 kilka dni. Później wyniki i decyzja czy zaczynamy. A ogólnie jestem po dwóch procedurach, nie udanych. 

Dzis lekarz powiedział mi że przygotowanie będzie trwało 6 tygodni. Czyli to jest chyba protokół długi. Już się na nic nie nastawiam. Miałam zacząć stymulacjem, a tu się okazuje że torbiele wróciły. Nastawiałm się psychicznie, a tu znów się odwlecze. To będzie moja pierwsza próba. Narazie mam tylko ten żel. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Anana napisał:

A już 17 listopada na Netflix pojawi się 3 sezon serialu the crown 😍 jak ktoś nie oglądał poprzednich dwóch to polecam nadrobić 😊 

Majami transfer we wtorek?

Kochana, chciałabym, ale dopiero punkcja...jeszcze trochę się podenerwuję 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja
4 minuty temu, Gość Akszeinga napisał:

Dzis lekarz powiedział mi że przygotowanie będzie trwało 6 tygodni. Czyli to jest chyba protokół długi. Już się na nic nie nastawiam. Miałam zacząć stymulacjem, a tu się okazuje że torbiele wróciły. Nastawiałm się psychicznie, a tu znów się odwlecze. To będzie moja pierwsza próba. Narazie mam tylko ten żel. 

A mówił coś czy będziesz na anty? Wydaje mi się że skoro 6 tyg to długi protokół. Ja przy drugim podejściu byłam na krótkim ale też się nie powiodło. To trzymam kciuki aby pierwsza była ta udaną 🙂✊✊

Mi też jeszcze trochę czasu zanim wszystko zaczniemy, oby z powodzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
2 godziny temu, Gość kaja napisał:

A jakiej wielkości masz te torbiele ? U mnie w klinice mówią że do 3 cm z taka torbiela endometrialna można podchodzić do stymulacji. A nie można z czynnościową. Żelu nie znam.

 myślę ze nie mogą to być endometrialne bo od dawna nie miałam miesiączki. Nie miałyby kiedy się utworzyć.Wszystko wskazuje na to że są to torbiele czynnościowe.Choć z wrażenia nie zapytałam a lekarz też był zaskoczony, że się pojawiły mimo leczenia. Nie użył słów, że są czynnościowe. N jednym jajniku są trzy. 4 cm, 3 cm i jedna malutka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
6 minut temu, Gość Iwonkja napisał:

A mówił coś czy będziesz na anty? Wydaje mi się że skoro 6 tyg to długi protokół. Ja przy drugim podejściu byłam na krótkim ale też się nie powiodło. To trzymam kciuki aby pierwsza była ta udaną 🙂✊✊

Mi też jeszcze trochę czasu zanim wszystko zaczniemy, oby z powodzeniem

Ja przez ostatnie 11 miesięcy byłam na leku który działał jak anty. Lekarz powiedział że jak wyniki będą ok to już w przyszłym miesiącu będzie chciał przeprowadzić stymulację i mam nadzieje transfer. Ale szczerze? Nie wierze że to się uda. Z moim szczęściem znów coś stanie na przeszkodzie pewnie. A przecież po drodze bede musiała iść na zabieg żeby pozbyć się torbieli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga

Iwonkja to na co Ty czekasz teraz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja
7 minut temu, Gość Akszeinga napisał:

Iwonkja to na co Ty czekasz teraz? 

Oby wszystko sie ulozylo dobrze🙂Biorę jeszcze teraz ten żel na wzrost testosteronu i później wyniki robię czy jest już na odpowiednim poziomie. Czyli tak około 25 listopada wizyta z wynikami i zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana

Majami w takim razie trzymam kciuki za punkcję i życzę ci żebys mogła mieć jak najszybciej transfer 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
5 minut temu, Gość Iwonkja napisał:

Oby wszystko sie ulozylo dobrze🙂Biorę jeszcze teraz ten żel na wzrost testosteronu i później wyniki robię czy jest już na odpowiednim poziomie. Czyli tak około 25 listopada wizyta z wynikami i zobaczymy co dalej.

A skąd u Ciebie zbyt niski testosteron? Ja żel mam już stosować od jutra a badania dopiero bede robiła. To nie wiem czy to jest jakiś początek stymulacji czy co? Moim problemem jest wiecznie przy mnie trwacąca endometrioza, która nie opuszcza mnia ani na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Zuzana, Anana dzięki dziewczyny😘

Czas leci jak torpeda, kończymy 12 tydzień już🌱🌱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×