Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Iryza

Paulina jestem myślami i sercem z Tobą. Dziś moja modlitwa w Twojej intencji, wysyłam pozytywmą energię, wierzę, że będzie dobrze. Czekam na wieści, bardzo bardzo bardzo czekam😘

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
21 minut temu, Gość Paulina napisał:

Dziewczyny proszę Was o wsparcie, pomódlcie się za mnie, trzymajcie proszę za mnie kciuki jutro..

Jutro 10dpt podobno bardzo ładnej mrożonej blastki i jadę zrobić betę.. Mam mega mieszane uczucia. Zrobiłam dziś sikańca i wyszła 1 kreska.. tzn niby widać drugą ale jest tak blada że nie biorę tego pod uwagę..  Trochę się zmartwilam ale gdzieś tam w głębi duszy mam ogromną nadzieję że beta bedzie dodatnia.. Tak bardzo bym chciała jutro dobre wieści..🙏

Coś czuję, że jutro będzie szczęśliwy dzień dla Ciebie, a przez to dla nas wszystkich na forum! Ściskam kciuki, ogarniam dobrymi myślami i czekam na pozytywne wiadomości jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Gość Paulina napisał:

Dziewczyny proszę Was o wsparcie, pomódlcie się za mnie, trzymajcie proszę za mnie kciuki jutro..

Jutro 10dpt podobno bardzo ładnej mrożonej blastki i jadę zrobić betę.. Mam mega mieszane uczucia. Zrobiłam dziś sikańca i wyszła 1 kreska.. tzn niby widać drugą ale jest tak blada że nie biorę tego pod uwagę..  Trochę się zmartwilam ale gdzieś tam w głębi duszy mam ogromną nadzieję że beta bedzie dodatnia.. Tak bardzo bym chciała jutro dobre wieści..🙏

Trzymam kciuki!!!! Daj znać jutro!!! Bądź dobrej myśli ♥️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
27 minut temu, Gość Paulina napisał:

Dziewczyny proszę Was o wsparcie, pomódlcie się za mnie, trzymajcie proszę za mnie kciuki jutro..

Jutro 10dpt podobno bardzo ładnej mrożonej blastki i jadę zrobić betę.. Mam mega mieszane uczucia. Zrobiłam dziś sikańca i wyszła 1 kreska.. tzn niby widać drugą ale jest tak blada że nie biorę tego pod uwagę..  Trochę się zmartwilam ale gdzieś tam w głębi duszy mam ogromną nadzieję że beta bedzie dodatnia.. Tak bardzo bym chciała jutro dobre wieści..🙏

Na moją modlitwę możesz liczyć! Wiem że jutro przekażesz nam dobra nowinę! A jak na sikancu wyszła blada kreska to na 100% udało się 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Gość Iryza napisał:

 

Majami dawno się tak nie uśmiałam 🤣🤣🤣🤣Ty to jesteś numer😘

No kochana, kompetencje, doświadczenie, determinacja i wzór do naśladowania - no jak nic szefowa, prawa dziewczyny? No! Buziak i głaski dla brzusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
26 minut temu, Gość Sylwia napisał:

Kurde musiałam go przegapić😀. Dzięki za info jak to u ciebie było. Już trochę ochlonelam ale myślałam że rozniose w pył ta recepcję! 

To ja usłyszałam mniej więcej to samo w gamecie, wizyta 12 listopada sama nie wiem co robić. A w invimed to nieźle ze juz nie zapisują na ten rok:classic_dry:. Zainteresowanie było pewnie bardzo duże. Ja o gamecie nie wiem w sumie nic. Pierwsza procedurę mieliśmy właśnie w invimed. U mnie trochę słabo z kasą więc jeżeli okaże się że nas zakwalifikuja ale procedura w przyszłym roku się rozpocznie to nawet lepiej dla mnie bo hajsu nazbieramy i nie będę się martwić. 

Ale mamy dylematy:classic_huh:. Idz może jednak na tą wizytę do Gamety, Patrycja chyba jest zadowolona i ma pozytywne wrażenia. 

No właśnie Patrycja jak tam? Na jakim etapie u Ciebie? 

Szczerze mówiąc też na początku myślałam o Invimedzie ale już od początku nie podobało mi się jak podchodzą do pacjenta, najpierw każą czekać na telefon niewiadomo ile a później jeszcze pisałam z tą dziewczyną która w ogóle zrezygnowała z refundacji po tym jak dowiedziała się od kogoś jak wygląda kwalifikacja, o Gamecie nie mogłam znaleźć zbyt wielu informacji ale postanowiłam zaryzykować i nie żałuję. Bardzo mi się podobało podejście dr Południewskiego, bardzo miły, rzeczowy lekarz, szczerze to już z doswiadczenia wiem że każdy lekarz działa podobnym schematem i myślę że to nie jest jakaś znacząca różnica w jakiej się jest klinice, myślę że jak ma się udać to się uda 😊 Ostatnio nawet trafiłam na artykuł że zyskał status najlepszego znawcy tematyki in vitro, widac nie bez powodu bez przerwy gości w Pytaniu na Śniadanie lub Dzień Dobry TVN 😊

W tej chwili nie mam Gamecie nic do zarzucenia, jestem zadowolona ze tam trafiłam a jaki będzie efekt to zobaczymy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga

A tak na marginesie, czy króraś z Was leczy sie w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, margareta napisał:

cześć dziewczyny, czy któraś z Was korzystała/korzysta z usług INVICTA w Gdańsku? Mogłybyście polecić jakiegoś lekarza? 

Jestem po nieudanym (jak się dziś okazało) transferze zarodka w Invimedzie w Gdyni. Niestety nie udało się nam zamrozić żadnego dodatkowego. Ale ale nie poddaję się, idąc za ciosem chcemy spróbować w invicie. Będę wdzięczna za podpowiedź.

Trzymam kciuki za Was wszystkie. Podglądam forum już od jakiegoś czasu i przyznam, że dajecie dodatkowego powera do działania!    

Hej. Polecam Piotra Głodka, specyficzny, ale fajny i w naszym przypadku skuteczny. W Gdańsku też znaleźliśmy się po nieudanej próbie w Invimedzie w Gdyni bez żadnego mrozaczka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Gość Paulina napisał:

Dziewczyny proszę Was o wsparcie, pomódlcie się za mnie, trzymajcie proszę za mnie kciuki jutro..

Jutro 10dpt podobno bardzo ładnej mrożonej blastki i jadę zrobić betę.. Mam mega mieszane uczucia. Zrobiłam dziś sikańca i wyszła 1 kreska.. tzn niby widać drugą ale jest tak blada że nie biorę tego pod uwagę..  Trochę się zmartwilam ale gdzieś tam w głębi duszy mam ogromną nadzieję że beta bedzie dodatnia.. Tak bardzo bym chciała jutro dobre wieści..🙏

Trzymam mocno kciuki i modlę się o dobre wieści na jutrzejszy dzień 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana
1 godzinę temu, Gość Mila napisał:

Anana myślałam że tylko ja jestem świrem z tym serialem, mój mąż nawet na mnie patrzy z politowaniem jak wciągałam się przy 1 sezonie. Z tego bzika z rodzinną królewską wymyśliłam a co tam na  urodziny kupie tanie loty do UK i sobie w końcu pozwiedzam jak nie mam bąbelka, a tu niespodzianka zadzwonili i powiedzieli, że załapaliśmy się w tym roku na program refundacji i doktor wystrzeliła że transfer przypadnie na czas gdy planowałam być w UK 🙂  Nie ma tego złego Londyn poczeka, a 3 sezon to chyba w 1 dzień wciągnę 🙂

 

Mam też do Was pytanie bo u Nas wskazaniem do invitro jest duży problem z żołnierzami męża ( 1 % dobrych i teratozoospermia i spółka), Nasz androlog podkreślił że mamy wskazanie na 2 zarodki, jednak doktor w klinice zapisała że jak się powiedzie to dadzą mi 1 zarodek bo jestem młoda czyt. za 2 tygodnie 30  😊 Czy u Was też od górnie narzucili Wam ilość zarodków?

Mila serial jest sztos!😁 Zawsze chciałam być księżniczką ale jak zaczęłam oglądać to mi się odechciało jak zobaczyłam jakie problemy się z tym wiążą i jakie życie mają ci ludzie. Mimo wszystko oglądam z zapartym tchem 😍 juz nie mogę się doczekać 3 sezonu😁

Moj mąż miał podobne wyniki, ja mam 29 lat i u nas nawet lekarz nie poruszył tematu 2 zarodków. Mieliśmy tylko jedno podejście, dostałam jeden zarodek i póki co został z nami 😍21 listopada jadę na USG i mam nadzieję że zobaczymy wtedy naszego kropka 😁 jeszcze się do końca nie umiem cieszyć. Jak nie zobaczę to nie uwierzę 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana

Paulina jak jest blada kreska to super!😍 Jeśli bardzo się stresujesz to zrób sobie sikańca jeszcze jutro rano, będzie ci się spokojniej czekało na wyniki.  Ale ten bladzioch to dobry znak. Trzymam za ciebie kciuki 👍odezwij się jutro 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina
1 godzinę temu, Zuzana napisał:

Hey Sylwia szkoda, że tak wyszło, ale co się odwlecze nie ucieknie  😉 . Ja 18 listopada mam do gamety i kazali przyjsc z dokumentami jakie mam na podstawie tego lekarz powie co dalej, że wizyta 300zl. Zadzwoń zapytaj czy chcą szczegolową dokumentację ja tez muszę zadzwonić. Ja o Gamecie słyszałam sporo złych informacji i nie wiem co robić będę musiała chyba isc bo invimedu ja na wizyte w tym roku nie załapałam się. Mam czekac na tel po nowym roku. Tam slyszałam ze bardzo dobra klinika i wolałabym tam.

Kochane jak ma sie udać to uda sie i klinika nie ma na to wpływu, podobnie leczą, najważniejsze ze idziecue do przodu z tematem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina
20 minut temu, Gość Anana napisał:

Mila serial jest sztos!😁 Zawsze chciałam być księżniczką ale jak zaczęłam oglądać to mi się odechciało jak zobaczyłam jakie problemy się z tym wiążą i jakie życie mają ci ludzie. Mimo wszystko oglądam z zapartym tchem 😍 juz nie mogę się doczekać 3 sezonu😁

Moj mąż miał podobne wyniki, ja mam 29 lat i u nas nawet lekarz nie poruszył tematu 2 zarodków. Mieliśmy tylko jedno podejście, dostałam jeden zarodek i póki co został z nami 😍21 listopada jadę na USG i mam nadzieję że zobaczymy wtedy naszego kropka 😁 jeszcze się do końca nie umiem cieszyć. Jak nie zobaczę to nie uwierzę 🤔

Ja 30 lat nasienie tragedia i zawsze proponował 2:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Dziekuje Wam dziewczyny.. jesteście niesamowite! Od czasu mojej ostatniej wiadomości  mialam małą załamkę, poryczałam się, załapałam doła az mnie brzuch rozbolał i sie na dodatek tym wystraszyłam. Ale weszłam tu poczytać dalsze komentarze i aż mi dech w piersiach zaparło..  Nigdzie bym nie znalazła takiego wsparcia jak tu.. przywracacie wiarę w powodzenie.. Bardzo bardzo Wam dziękuje, jestecie Kochane...🤗😍 Oczywiście dam znać jutro jak tylko będę miała wyniki. Rano jadę do laboratorium i zobaczymy o której będą wyniki. Mam nadzieję że wytrzymam tylko ten czas oczekiwania.. Tymczasem mąż zaparzył meliskę i wracam do normalności. 

Anana już na pewno nie zrobię sikańca bo za bardzo się będę bala! 😋 

Ps. W pełni zgadzam się że stwierdzeniem że nasza Iryzka to taka nasza szefowa 😁 Nasza Guru od In vitro 🥰 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Karolina napisał:

Dziewczyny, 

Jakie leki brałyście do criotransferu?. Ja mam ttlko estrofem 2×1. Transfer w 20 dniu cyklu. 

U mnie tak samo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Paulina napisał:

Dziewczyny proszę Was o wsparcie, pomódlcie się za mnie, trzymajcie proszę za mnie kciuki jutro..

Jutro 10dpt podobno bardzo ładnej mrożonej blastki i jadę zrobić betę.. Mam mega mieszane uczucia. Zrobiłam dziś sikańca i wyszła 1 kreska.. tzn niby widać drugą ale jest tak blada że nie biorę tego pod uwagę..  Trochę się zmartwilam ale gdzieś tam w głębi duszy mam ogromną nadzieję że beta bedzie dodatnia.. Tak bardzo bym chciała jutro dobre wieści..🙏

Czekamy trzymamy kciuki 🙂 będzie dobrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Paulina napisał:

Dziekuje Wam dziewczyny.. jesteście niesamowite! Od czasu mojej ostatniej wiadomości  mialam małą załamkę, poryczałam się, załapałam doła az mnie brzuch rozbolał i sie na dodatek tym wystraszyłam. Ale weszłam tu poczytać dalsze komentarze i aż mi dech w piersiach zaparło..  Nigdzie bym nie znalazła takiego wsparcia jak tu.. przywracacie wiarę w powodzenie.. Bardzo bardzo Wam dziękuje, jestecie Kochane...🤗😍 Oczywiście dam znać jutro jak tylko będę miała wyniki. Rano jadę do laboratorium i zobaczymy o której będą wyniki. Mam nadzieję że wytrzymam tylko ten czas oczekiwania.. Tymczasem mąż zaparzył meliskę i wracam do normalności. 

Anana już na pewno nie zrobię sikańca bo za bardzo się będę bala! 😋 

Ps. W pełni zgadzam się że stwierdzeniem że nasza Iryzka to taka nasza szefowa 😁 Nasza Guru od In vitro 🥰 

 

Paulina, jeśli robiłaś popołudniu i jest blada, ale jest to powód do 🙂 a nie 😞, krew prawdę Ci powie, jutro już jutro, więc wypij meliskę i relaksik. Napisz koniecznie jak wyniki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Dziewczynki, dzięki za odpowiedź. 

Mila ,zależy jakiego lekarza trafisz ,,sama przemyśl co byś chciała 1 czy 2 i porozmawiaj z lekarzem.

Sylwia, życzę aby twoje przeboje szybko skończyły się upragniona ciąża. 

Paulina trzymam za.ciebie kciuki, daj koniecznie znać jutro . 

Kasiai3.1 ja też ten sam lekarz jestem zadowolona chociaż to pierwsza procedura i czekam na transfer, u was za którym razem sie udało ??

Mieliśmy 2 zarodki, blastki bardzo ładne oddaliśmy do Pgd ,niestety dzisiaj jeden odpadł brak 22 chromosomu czy ktoś wie co to może znaczyć?? Na internecie nic nie mogę znaleźć;(, tak więc mamy tylko jeden. Jedną szansę,  troszkę się podłamałam ,bo żyłam ze świadomością, że następną szansa czeka w lodówce w razie czego, a tu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość Marcelina napisał:

Kochane jak ma sie udać to uda sie i klinika nie ma na to wpływu, podobnie leczą, najważniejsze ze idziecue do przodu z tematem. 

Masz rację  😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Sylwia napisał:

Kurde musiałam go przegapić😀. Dzięki za info jak to u ciebie było. Już trochę ochlonelam ale myślałam że rozniose w pył ta recepcję! 

To ja usłyszałam mniej więcej to samo w gamecie, wizyta 12 listopada sama nie wiem co robić. A w invimed to nieźle ze juz nie zapisują na ten rok:classic_dry:. Zainteresowanie było pewnie bardzo duże. Ja o gamecie nie wiem w sumie nic. Pierwsza procedurę mieliśmy właśnie w invimed. U mnie trochę słabo z kasą więc jeżeli okaże się że nas zakwalifikuja ale procedura w przyszłym roku się rozpocznie to nawet lepiej dla mnie bo hajsu nazbieramy i nie będę się martwić. 

Ale mamy dylematy:classic_huh:. Idz może jednak na tą wizytę do Gamety, Patrycja chyba jest zadowolona i ma pozytywne wrażenia. 

No właśnie Patrycja jak tam? Na jakim etapie u Ciebie? 

Pójdziemy na wizytę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Kasia83.1 napisał:

Hej. Polecam Piotra Głodka, specyficzny, ale fajny i w naszym przypadku skuteczny. W Gdańsku też znaleźliśmy się po nieudanej próbie w Invimedzie w Gdyni bez żadnego mrozaczka. 

Dzięki Kasia, jutro zamierzam dzwonić, mam nadzieję, że przyjmuje też w godzinach popołudniowych. Nie ukrywam, że w invimedzie było to dla mnie dużym problemem. Zwalnianie się z pracy kilka razy w tygodniu jest naprawdę niezręczne. Do tego, jak dowiedziałam się w 7 dpt, że nie mam żadnego mrozaczka, strasznie się załamałam. Napisałaś, że skuteczny, rozumiem, że szczęśliwie jesteś w ciąży? 🙂Która próba? Napisz proszę coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna
1 godzinę temu, Gość Paulina napisał:

Dziewczyny proszę Was o wsparcie, pomódlcie się za mnie, trzymajcie proszę za mnie kciuki jutro..

Jutro 10dpt podobno bardzo ładnej mrożonej blastki i jadę zrobić betę.. Mam mega mieszane uczucia. Zrobiłam dziś sikańca i wyszła 1 kreska.. tzn niby widać drugą ale jest tak blada że nie biorę tego pod uwagę..  Trochę się zmartwilam ale gdzieś tam w głębi duszy mam ogromną nadzieję że beta bedzie dodatnia.. Tak bardzo bym chciała jutro dobre wieści..🙏

Trzymamy kciuki✊ musi się udać! Dawaj znać jaki wynik! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Paulina kciuki zaciśnięte ✊✊

Jesteśmy z Tobą 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, margareta napisał:

Dzięki Kasia, jutro zamierzam dzwonić, mam nadzieję, że przyjmuje też w godzinach popołudniowych. Nie ukrywam, że w invimedzie było to dla mnie dużym problemem. Zwalnianie się z pracy kilka razy w tygodniu jest naprawdę niezręczne. Do tego, jak dowiedziałam się w 7 dpt, że nie mam żadnego mrozaczka, strasznie się załamałam. Napisałaś, że skuteczny, rozumiem, że szczęśliwie jesteś w ciąży? 🙂Która próba? Napisz proszę coś więcej

W Invimedzie próbowaliśmy raz. Jeden zarodek, hiperstymulacja, nieudana próba. Drugi raz próbowaliśmy w Inviccie i udało się. U nas problem z nasieniem męża. Zarodki obumierały w 4/5 dniu, embriolog mówi, że to właśnie przez nasienie. Generalnie uważam, że jak ma się udać, to się uda. Wiele czynników na to się składa, a my tak naprawdę na niewiele mamy wpływ. 

O dr. Głodku jakiś czas temu tu dyskutowałyśmy i przeważały pozytywne opinie. 

Tak z ciekawości, u kogo leczylaś się w Gdyni?

Pozdrawiam Cię serdecznie i przesyłam moc uścisków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Paulina, wszystkie trzymamy kciuki za Ciebie - jest blada kreska, to znaczy że szanse są spore 🤗 odezwij się od razu, jak się coś wyjaśni.

Ja już po pierwszym zastrzyku. Nie wiem kto był bardziej przejęty, mąż czy ja... 

Majami - to tak jak u nas. My też niby wszystko OK, ale morfologia 2-3%. Tyle, że liczba plemników super extra, więc lekarz mówił, że to nie problem. U mnie polipy, ale usunięte. Czyli niby wszystko gra, tylko ciąży brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Paulina, wszystkie trzymamy kciuki za Ciebie - jest blada kreska, to znaczy że szanse są spore 🤗 odezwij się od razu, jak się coś wyjaśni.

Ja już po pierwszym zastrzyku. Nie wiem kto był bardziej przejęty, mąż czy ja... 

Majami - to tak jak u nas. My też niby wszystko OK, ale morfologia 2-3%. Tyle, że liczba plemników super extra, więc lekarz mówił, że to nie problem. U mnie polipy, ale usunięte. Czyli niby wszystko gra, tylko ciąży brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Gość Karolina napisał:

 

Kasiai3.1 ja też ten sam lekarz jestem zadowolona chociaż to pierwsza procedura i czekam na transfer, u was za którym razem sie udało ??

Za drugim. Pierwsza próba w Invimedzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, margareta napisał:

cześć dziewczyny, czy któraś z Was korzystała/korzysta z usług INVICTA w Gdańsku? Mogłybyście polecić jakiegoś lekarza? 

Jestem po nieudanym (jak się dziś okazało) transferze zarodka w Invimedzie w Gdyni. Niestety nie udało się nam zamrozić żadnego dodatkowego. Ale ale nie poddaję się, idąc za ciosem chcemy spróbować w invicie. Będę wdzięczna za podpowiedź.

Trzymam kciuki za Was wszystkie. Podglądam forum już od jakiegoś czasu i przyznam, że dajecie dodatkowego powera do działania!    

Hej, ja się leczę w Gdansku 😊 odezwij się do mnie na mail shea@wp.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila
1 godzinę temu, Gość Anana napisał:

Mila serial jest sztos!😁 Zawsze chciałam być księżniczką ale jak zaczęłam oglądać to mi się odechciało jak zobaczyłam jakie problemy się z tym wiążą i jakie życie mają ci ludzie. Mimo wszystko oglądam z zapartym tchem 😍 juz nie mogę się doczekać 3 sezonu😁

Moj mąż miał podobne wyniki, ja mam 29 lat i u nas nawet lekarz nie poruszył tematu 2 zarodków. Mieliśmy tylko jedno podejście, dostałam jeden zarodek i póki co został z nami 😍21 listopada jadę na USG i mam nadzieję że zobaczymy wtedy naszego kropka 😁 jeszcze się do końca nie umiem cieszyć. Jak nie zobaczę to nie uwierzę 🤔

Anana jak miło że nie jestem jedynym świrem, jak już lecisz po całości to jeszcze jest serial o Wiktorii 🙂 My zaczeliśmy najpierw leczenie poza kliniką u prywatnego androloga i szliśmy na przeciw klinice. Jak weszliśmy do Invimedu to dostałam w...... bo lekarz potraktował mojego męża jakby miał zaraz umierać. Tak czy siak nie zamierzam się kłócić że koniecznie chce te 2 zarodki tylko zastanawiałam się skąd ta rozbierzność w podejściu. Ananana szczerze to bardzo dobrze że masz umiar w tej radości bo wiadomo trochę człowiek przerobił, jak już sfotografujesz fasole na Usg to na pewno będzie pięknie i wtedy kochana poskaczesz z radości 😍😍 Ja na razie startuje wszystko przede mną, jutro wizyta i zobaczymy czym mnie uraczą 🙂 

1 godzinę temu, margareta napisał:

cześć dziewczyny, czy któraś z Was korzystała/korzysta z usług INVICTA w Gdańsku? Mogłybyście polecić jakiegoś lekarza? 

Jestem po nieudanym (jak się dziś okazało) transferze zarodka w Invimedzie w Gdyni. Niestety nie udało się nam zamrozić żadnego dodatkowego. Ale ale nie poddaję się, idąc za ciosem chcemy spróbować w invicie. Będę wdzięczna za podpowiedź.

Trzymam kciuki za Was wszystkie. Podglądam forum już od jakiegoś czasu i przyznam, że dajecie dodatkowego powera do działania!    

Margareta ja jestem u doktor Hasik, mega konkret babka troche gada jak rakieta, tylko z nią mankament jest taki, że jest raz w tygoniu bo poszła na nową specjalizację i zajmuje się mniejszą liczbą pacjentów. Mi  ją poleciła koleżanka bo ona z endo a jej mąż z niską morfologią doczekali się maleństwa. Z Invimedem ja mam nie miłę doświadczenie dlatego omijam, chociaż mąż stwierdził że tam mają wygodniejsze pokoiki 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klinika Trojmiasto

Ja się lecze w invimed w Gdyni. Prośba o informację dlaczego zmiana z Gdyni na invicta w Gdańsku?:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×