Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Misiaa00

Czy dostane rozgrzeszenie?

Polecane posty

Mieszkam z narzeczonym już pół roku bez ślubu. Razem wyjechaliśmy za granicę zarobić na nasz ślub. Teraz jedziemy do Polski  na święta, chcemy pójść do spowiedzi, ale boje się, że nie dostaniemy rozgrzeszenia, ponieważ współżyjemy ze sobą i żyjemy jak małżeństwo. Przez ten czas w Pl będziemy mieszkać w osobnych domach i będziemy mogli zrezygnować ze współżycia, ale później wracamy z powrotem za granice.  Czy jest możliwość, że ksiądz udzieli nam rozgrzeszenia??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiądz Jacyków

A w dupę bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Przejmujesz się tym? Ale oczywiście dostaniecie rozgrzeszenie. Ale co to za spowiedź z takiego grzechu skoro już pytając się zakładasz recydywę.

Zatem olej to i nawet nie wspominaj a najlepiej to olej spowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek

Ja nie wiem czy przez to nie będziesz smażyła się w piekle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimka w uk

Jestem w podobnej sytuacji, w sierpniu bylam w pl, na slub przylecielismy, bylam świadkową, poszlam do spowiedzi, rozgrzeszenia nie dostalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kko

jezeli nie masz w sobie chęci poprawy to prawdopodobnie nie dostaniesz:(

no ale to tylko kościół, niektóre zasady sa przesuwane o wiele dalej niz były kiedys, gdybyśmy traktowali wszystko dosłownie to nie moglibyśmy jesc owoców morza np:)

zyj szczęśliwie i bądź dobrym człowiekiem, a bóg zawsze przyjmie cie do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój stary

ale macie k/u/r/w/a problemy, klechami się przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale średniowiecze,rodzinie powiedz żeby pilnował siebie,a klecha się nie przejmuj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A niech idzie i się wyspowiada z tego, może trafi na takiego księdza co ją opierdzieli na głos a wtedy to będzie jej ostatnia spowiedź. Moja taka była. Paradoksalnie taki spowiednik to skarb: otwiera ludziom oczy, że kościół jest dla parafian w pierwotnym znaczeniu tego słowa. Po tym incydencie jeszcze 2 lata jako tako chodziłem do kościoła. Teraz to tylko śluby, komunie, bierzmowania by nie robić przykrości samym biorącym udział w tych szopkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znafca

Dostaniesz rozgrzeszenie, gdy czarnemu katabasowi zrobisz loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×