Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kinga123

Podobno jestem ładna i nie głupia ale nie uklada mi sie z facetami

Polecane posty

Gość kinga123

Pisze podobno bo mnie samej trudno ocenić i nieraz myślałam, że wrecz brzydka, ale czesto faceci, nawet czasem obcy mówią, że niby ładna, albo jacys koledzy mojego faceta mnie chwalą.

Ale nie uklada mi sie w związkach, faceci czesto mówią jaka to jestem super, ale mnie olewaja, nie wiem co jest ze mna nie tak 😮

I tkwie w takich zwiazkach, gdzie raz jest dobrze, a raz jestem olewana, czesto nie traktuja mnie tez powaznie, a tylko dla seksu, fatalnie sie z tym czuje i obniza to moje poczucie wartosci tez strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmała

Tak na pocieszenie... kondycja dzisiejszych mężczyzn jest przerażająca. Jacyś sa, ale tacy na stałe i dojrzali to.. 🤦‍♀️ Widzę co się dzieje, jakbym miała kolejny raz szukać męża to byłoby kiepściutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kobiety bardziej chętne to z kwiatka na kwiatek tylko by skakali, zero stałości uczuć. Ludzie ogłupieni maksymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka

Musisz być ładna Kindzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka

Mam to samo ale zakładam ze jestem dużo młodsza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie
9 minut temu, Gość kinga123 napisał:

Pisze podobno bo mnie samej trudno ocenić i nieraz myślałam, że wrecz brzydka, ale czesto faceci, nawet czasem obcy mówią, że niby ładna, albo jacys koledzy mojego faceta mnie chwalą.

Ale nie uklada mi sie w związkach, faceci czesto mówią jaka to jestem super, ale mnie olewaja, nie wiem co jest ze mna nie tak 😮

I tkwie w takich zwiazkach, gdzie raz jest dobrze, a raz jestem olewana, czesto nie traktuja mnie tez powaznie, a tylko dla seksu, fatalnie sie z tym czuje i obniza to moje poczucie wartosci tez strasznie

Popracuj nad swoją samooceną. Zaniżone poczucie własnej wartości prowadzi do destrukcji. Człowiek, który w siebie nie wierzy i patrzy na opinię innych ludzi nigdy nie zajdzie tam gdzie zajść chce, bo ogląda się na innych nie widząc siebie. Osoby myślące takimi kategoriami jak ty mają ciężko w życiu i ja to wiem, ale po to mamy wolę, terapeutów, ludzi, książki aby się wspomagać i uczuć, poznawać i uwierzyć w siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×