Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdziwionaoii

Mezczyzna namawia na dziecko a potem zostawia. czemu?

Polecane posty

Gość zdziwionaoii

Wiele jest takich przypadkow nawet w swiecie celebrytow np diablo wlodarczyk czy byly facet rosatii. Chodzi o to ze mezczyzna namawia kobiete na dziecko, zwodzi ja a potem zostawia. Czemu tak robicie? Jaki w tym cel?

Rozumiem jeszcze fakt gdy dziecko jest wpadka i facet ucieka ale jesli sam namawia na ciąŻę a potem zmienia zdanie.. to troche dziwne, dla mnie niezrozumiale. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo oni nie zdają sobie sprawy jak się życie zmienia po urodzeniu dziecka, ile to obowiązków i nieprzespanych nocy. Tchórza i uciekają bo,, nie tego się spodziewali" hehe dobre... Tego typu tematy tylko utwierdzaja mnie w przekonaniu że z żadnym nie chce mieć dziecka bo przyjdzie co do czego to zostanę samotna matka albo niby razem będziemy a facet nie zaangażuje się w opiekę nad dzieckiem i zawsze to spada na kobietę...nie ma z kim dzieci robić w tych czasach bo to sami są duże dzieci a nie mężczyźni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwionaoii

https://www.pudelek.pl/artykul/79513/kochanka_wlodarczyka_namowil_mnie_na_dziecko_a_teraz_nie_placi/

 

Tu przyklad sytuacji o ktora mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo są niedojrzałymi gościami z zaburzeniami najpewniej i może lepiej że odchodzą niż mieliby wpływac na wychowanie dziecka, to już lepiej jak z takim dzieciorobem nie będzie miał styczności. Ważne żeby płacił na dzieciaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj

Poczytaj wypowiedzi tych kalek z forum. Tylko seks w głowie najważniejszy i nic poza tym, jak z takim ograniczonym stworzyc rodzinę z czym do ludzi...sfrustrowane koniobijce marzyciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo dzidzjus jest fajny  słodki i pachnący jak jest umyty i nakarmiony i gdy gęby nie wydziera. Na chwilę do zabawy. To co trzeba wykonać żeby taki był to już żaden jełop nie bierze pod uwagę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Udawał że chce byc ojcem, bo taki jest wymóg społeczny. A potem mu sie odwidziało, bo tak naprawdę nie chce mieć dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czyli idiota. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Celebrytki (i celebryci) to i tak seksualne wycieruchy, którym obojętne z kim będą miały dziecko, a te "skandale" i rzewne łzy są obliczone na utrzymanie nazwiska w obiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana

Moj zrobil to samo ,,,,:(,jak dzieciak odrosl ja schudlam pokazalam ze jest zbedny to blagal na kolanach z bekiem zeby do nas wrocic,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Oszukana napisał:

Moj zrobil to samo ,,,,:(,jak dzieciak odrosl ja schudlam pokazalam ze jest zbedny to blagal na kolanach z bekiem zeby do nas wrocic,,,,

Czyli prawie przytyłaś i stan ten utrzymywał się co najmniej kilka lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×