Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Anonim954

Zapominam jeść

Polecane posty

Gość Anonim954

Wczoraj zaczęłam w szkole się bardzo złe czuć, było mi gorąco, Nie mogłam nic napisać bo trzęsły mi się ręce jak i całe ciało. Dziś rano wstałam i tak się zastanawiałam i zdałam sobie sprawę ze ja po prostu zapomniałam zjeść, nic nie jadłam cały dzień, nie czułam głodu, nie pamiętałam zeby zjeść. Dziś jest następny dzień mam te same objawy ale w mniejszym stopniu ale tez nic nie jadłam do popołudnia, nie byłam głodna i nie czułam takiej potrzeby, jak wróciłam zrobiłam sobie 3 kromki i sok zeby jednak jakoś Zaspokoić ogranizm, jednak zjadłam to nie sile nie odczuwałam poczucia głodu, minęło już z 8 godzin do posiłku dalej nie jestem głodna. Może któraś z Was spotkała się z czymś takim, weszłam przed chwila na wagę i schudłam już 3 kilo, zdaje sobie sprawę ze to sama woda ale ja codziennie trenuje lekkoatletyka i wydaje mi sie ze to nie jest w porządku to co się dzieje, jeśli któraś z Pan miała taka sytuacje proszę o pomoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio też to zauważyłam u siebie że w stanę około 8 o 10 coś zjem i do wieczora czasami i rana następnego dnia mogę nic nie jeść jak se przypomnę to zjem jak nie to nie i dobrze się czuje nic mi się nie dzieje tylko wiem że to jest nie zdrowo i nie wiem co robić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×