Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tatuaż z okiem w trójkącie

Polecane posty

Gość gość

Czytałam właśnie temat o VlogLoli. Jakieś tatuaże sobie zrobiła i ludziom odbiło, że popisała pakt z diabłem. Serio są ludzie którzy wierzą w takie rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifes

nawet nie wiesz w co ludzie wierzą..np. zrobiła się moda na wiarę że ziemia jest płaska :)))

wpisz sobie w yt " jasna strona mocy lehja płaska ziemia" xD xD 

gość też uważa, że seks powinien być tylko dla prokreacji bo reszta to prostytucja i on ma zwolenników 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

I tak kto umiera moja wiara w ludzkosc 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifes

ja wciąż staram się wierzyć że oni tylko żartują :((( ale niestety mam kolegę, który jest wręcz opętany tą lehją..zmienił się pod wpływem swojego nowego guru..mam nadzieję, że mu przejdzie 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to trójkąt z okiem pierwotnie miał symbolizować Boga.

Trójkąt to Trójca Święta, a oko symbolizuje opatrzność bożą.

Jeśli się mylę to poprawcie mnie.

Na banknocie jedno dolarowym (rewers) jest ten trójkąt i symbolizuje opatrzność bożą, nad nim widnieje motto "In God we trust", czyli Bogu ufamy, czy też Bogu zawierzamy.

Ten symbol jest też z jakiegoś powodu kojarzony z zakonem iluminatów bawarskich, nie wiem czemu, tutaj brak mi wiedzy.

Wiem jedynie, że pierwotnym symbolem iluminatów bawarskich była sowa siedząca na szczycie Biblii.

Symbolem szatana, diabła jest odwrócony pentagram, w który często jest wpisywana głowa kozła.

Wg Biblii szatan podawał się izraelitom za bóstwo pod postacią kozła - stąd ta symbolika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Narodowy napisał:

Z tego co wiem to trójkąt z okiem pierwotnie miał symbolizować Boga.

Trójkąt to Trójca Święta, a oko symbolizuje opatrzność bożą.

Jeśli się mylę to poprawcie mnie.

Na banknocie jedno dolarowym (rewers) jest ten trójkąt i symbolizuje opatrzność bożą, nad nim widnieje motto "In God we trust", czyli Bogu ufamy, czy też Bogu zawierzamy.

Ten symbol jest też z jakiegoś powodu kojarzony z zakonem iluminatów bawarskich, nie wiem czemu, tutaj brak mi wiedzy.

Wiem jedynie, że pierwotnym symbolem iluminatów bawarskich była sowa siedząca na szczycie Biblii.

Symbolem szatana, diabła jest odwrócony pentagram, w który często jest wpisywana głowa kozła.

Wg Biblii szatan podawał się izraelitom za bóstwo pod postacią kozła - stąd ta symbolika.

Symbolem illuminati jest także oko Horusa, kolor czarny i biały, trzy szóstki, inwersja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Czytałam właśnie temat o VlogLoli. Jakieś tatuaże sobie zrobiła i ludziom odbiło, że popisała pakt z diabłem. Serio są ludzie którzy wierzą w takie rzeczy?

Już sam fakt, że jacyś ludzie tak przeżywają życie i decyzje jakiejś laski z internetu dużo o nich mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Podobno jeśli wytatuujesz sobie symbol jakiegoś demona, np. oko Horusa lub inne bóstwa egipskie to zostajesz opętany.  Taki tatuaż symbolizuje oddanie duszy w niewolę danego boga-demona. Ale nie wiem czy akurat ten tatuaż o którym mówi autor jest demoniczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wiesz co...mam dużo symboli i nawet dosłownego demona wytatuowanego więc albo nie podziałało i dalej mam swoją duszę, albo się kilka musiało nią podzielić. Czy może to jest na zasadzie kto pierwszy ten lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifes

kocham oko Horusa ❤️❤️❤️ ciarki mam na ten symbol, widocznie rezonuje z moją duszą 🙂

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×