Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weronika94

moj chlopak jest DZIWNY

Polecane posty

Gość weronika94

Codziennie lazi na treningi sztuk walki, albo na judo albo te durne walki w klatkach. Nie umie sie juz normalnie przytulic tylko ciagle mnie lapie niby normalnie ale mnie to boli bo mam bardzo delikatna skore. Jak sie chce do niego przytulic w lozku to sie czesto konczy jakims chwytem, ciagle lazi za mna i mowi ze powinnam sie nauczyc jakiegos chwytu bo to mi pomoze sie obronic jak debil jakis !! czasami juz tego nie wytrzymuje, bo wracam z pracy a on (krystian pracuje czesto z domu) juz siedzi i albo gra z kolegami w gry (ma 29lat) albo oglada jakies walki!!!! dodatkowo mnie wkurza bo ja mam samochod i prawko a on nie i mowi ze mu niepotrzebne ;/ woli jechac rowerem nawet w snieg niz pojsc i zrobic to prawo jazdy szczegolnie ze chomikuje pieniadze w skarpecie to go juz dawno stac i na auto i na prawko a on to trzyma i mowi ze nie wie jeszcze na co zbiera  ;/ mowi ze mu niepotrzebne bo auto zanieczyszcza i jest drogie no fajnie tylko jezdzimy moim do tesciow ;)))) w domu to samo od roku mieszkamy razem ja uwazam ze mam dobry gust a on jak bierze sie za urzadzanie to mnie cholera trafia, zawsze wybiera jakies starocie nie ma gustu. ciagle tylko te walki i gry, moglby jak normalny facet w jego wieku zrobic prawko i znalezc jakies zainteresowania normalne. najgorsze jest jedzenie, bo on strasznie dziwnie je ciagle tylko kurczak i jakies sypanki z proszku do mleka i warzywa nie chce nic normalnego zjesc a jak kupie cos dobrego to mi wyzera, szlag czlowieka trafia normalnie z takim dziwakiem. to nie wszystko ale nie mam sily wszystkich jego dziwactw wypisac czy to w ogole normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta bez klasy

Jesteś uległa blada suka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mężczyzną z pasją oszczędny, wysportowany, który zawsze obroni rodzinę, a ta narzeka. 

Drogą Grażyno, znajdź Ty sobie lepiej Janusza z brzuchem i passerati to będziesz szczęśliwa 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila

Jak on Ci tak bardzo nie pasuje, to po prostu go zostaw, zamiast robić z siebie męczennicę. Przyznam, że mi też nie pasował. Szkoda się rozstac, ale z czasem będzie tylko gorzej, więc raczej nie rób sobie nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma prawo nie chcieć samochodu, każdy musi być konformistą? Mi też ni cholery do niczego nie jest potrzebny, wszędzie dojdę albo dojadę autobusem. Co z tego, że mnie na niego stać i wszyscy dookoła mają? Tylko koszta  zbędne.

Kurczak i dieta to związane z kulturystyką? Masz problem z tym, że on ma dietę? Też se przejdź na dietę, ot co.

Ale bije Cię tymi chwytami? No, to już problem.

Zaniedbuje przez gierki? To zostaw go albo pogadaj, chyba, że nie zaniedbuje, a robisz problemy z nie wiadomo czego.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×