Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowy czas

Może kiedyś się spotkamy.

Polecane posty

Gość nowy czas

Dziękuję za miłą i kształcącą znajomość. Może kiedyś przez przypadek się spotkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Do kogo to piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 01

Wątpię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy czas

Jeśli się nie spotkamy, to widocznie tak miało być. Nie ma powodów do jakichś dylematów czy dramatów.

Piszę do kogoś, kto nie wchodzi na takie fora. Na szczęście. A w zasadzie to piszę dla siebie. Żeby przy okazji rozstać się z kafeterią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 2

Dlaczego przez przypadek? Co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe

Nic się nie stało. Pozbyłam się alter ego. Bo tego potrzebowałam i czułam, że chcę to zrobić od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość nowy czas napisał:

Jeśli się nie spotkamy, to widocznie tak miało być. Nie ma powodów do jakichś dylematów czy dramatów.

Piszę do kogoś, kto nie wchodzi na takie fora. Na szczęście. A w zasadzie to piszę dla siebie. Żeby przy okazji rozstać się z kafeterią.

No to masz faktycznie szczęście,że on nie wchodzi na takie fora.Tu nie ma porządnych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 01

Moje alter ego. Namawia mnie dziś do złego moja maska . Sądzę że piszesz tutaj bo chcesz uzyskać jakiejś pomocy wsparcia nie oklamuj siebie samej to jest wołanie o pomoc wiem to i znam to z autopsji . Też bym chciał kiedyś swój post założyć tutaj że jest mi źle i nie dobrze ale jak narazie nie wołam o pomoc a w głębi duszy błagam o pomoc . Pozdrawiam i trzymaj się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×