Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jak zapytać dziewczynę czy się zabezpieczyła ?

Polecane posty

Gość Gość

hodzi o to, że wczoraj byłem na imprezie ze znajomymi i trochę się na tej imprezie upiłem, jako, że nie za bardzo mogłem wrócić do domu o własnych siłach to przenocowalem w tym samym domu w którym była impreza, no i do mojego pokoju weszła moja koleżanka/znajoma, która podobno się we mnie zakochała i cały czas próbowała mnie podrywać, no w tym momencie postanowiła wykorzystać mój stan, a jako że nie jest brzydka i byla w seksownej bieliźnie i jako że czułem ogromną przyjemność to jej uległem i skończyło się seksem, a jako że byłem średnio przytomny a ona robiła to pozycją na jeżdzca, czyli to ona dominowala to skończyło się w wytryskiem prosto do pochwy. Nie miałem żadnej gumki bo nawet nie planowałem tego robić, a nawet gdybym planował to pisałem że byłem pijany i średnio świadomy. Kiedy się obudziłem to ona lezala na mnie calutka rozebrana, dopiero wtedy zdałem sobie sprawę co zrobiłem i do czego tak naprawdę doszło, ubralem sie i rano szybko wyszedłem, teraz tak naprawdę nie wiem co mam robić bo nawet nie wiem czy ona była jakoś zabezpieczona, a jak nie była to co mam zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suczka

Zadzwon do niej czy bierze tabletki. Jesli nie kup jej tabletkę 72 h po i z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

Normalnie- zadzwon, umow się i zapytaj czy bierz tabsy, bo Ty gumki nie założyłeś. Jeszcze ma czas na tabletke dzien po w razie czego. Chyba, ze celowo chce Cie zlapac na dziecko, skoro taka zakochana :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy dostanę te tabletkę bez recepty ? Co zrobić jak nie będzie chciała wziąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suczysko
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Czy dostanę te tabletkę bez recepty ? Co zrobić jak nie będzie chciała wziąć ?

Wepchać kutola a pozniej tabletkę do buzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość kasia napisał:

Normalnie- zadzwon, umow się i zapytaj czy bierz tabsy, bo Ty gumki nie założyłeś. Jeszcze ma czas na tabletke dzien po w razie czego. Chyba, ze celowo chce Cie zlapac na dziecko, skoro taka zakochana :D:D:D

Wolę dmuchać na zimne. Co robić jak jednak to drugie a tabletek nie będzie chciała wziąć ? Albo oklamie że się zabezpieczyła a tak naprawdę robiliśmy to bez żadnego zabezpieczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

Jak chce miec z Toba dziecko, to i tak Ci sciemni, ze bierze tabletki anty. Jak sama wytrzeźwiala, doszlo do niej co się stalo, to jesli się nie zabezpiecza sama pewnie popedzila do gina i wziela tabletke dzien po. Tak czy siak, zadzwon do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak zapytać dziewczynę czy się zabezpieczyła ?

A po co chcesz pytać? Już po ptokach, kolokwialnie mówiąc, jesteś zdany na łaskę i niełaskę tej kobiety. Jeśli nie chce mieć dzieci, to się zabezpieczyła i/czy zadbała o siebie po fakcie. Ale jeśli chce, nic już na to nie poradzisz. Przygotuj się na ewentualne konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryska

Powie Ci, że była a na bank nie była. Lepiej zacznij zarabiać na alimenty. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość maryska napisał:

Powie Ci, że była a na bank nie była. Lepiej zacznij zarabiać na alimenty. :]

No powiedziała, że bierze tabletki, po za tym dodała, że to były niepłodne dni, więc nie wiem co o tym sądzić. Nie planowałem, ani nie planuje z nią przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ch/uj z zabezpieczeniem, ważne, że sobie poru/chałeś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość kasia napisał:

Jak chce miec z Toba dziecko, to i tak Ci sciemni, ze bierze tabletki anty. Jak sama wytrzeźwiala, doszlo do niej co się stalo, to jesli się nie zabezpiecza sama pewnie popedzila do gina i wziela tabletke dzien po. Tak czy siak, zadzwon do niej.

Problem w tym że ja nie chcę teraz mieć dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek

Postanowiła wykorzystać twój stan . Jaki ty biedny jesteś. Na policję zgłosiłeś ?(Wymyślaczu bajek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, Gość Lolek napisał:

Postanowiła wykorzystać twój stan . Jaki ty biedny jesteś. Na policję zgłosiłeś ?(Wymyślaczu bajek)

Niczego sobie nie wymyśliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sławianin

Jeśli to prawda to tak lekko w dupie jesteś no chyba że,jesteś bogaty skoro z nią nue chcesz być 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Złóż jej życzenia Świąteczne i zapytaj ile będzie chciała alimentów. 

Albo Cię wyśmieje, albo poda Ci kwotę.

i już będziesz wiedział, czy się wtedy zabezpieczyła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Złóż jej życzenia Świąteczne i zapytaj ile będzie chciała alimentów. 

Albo Cię wyśmieje, albo poda Ci kwotę.

i już będziesz wiedział, czy się wtedy zabezpieczyła :-)

Mnie powiedziala ze tabletke juz dwa razy polykala a ze teraz  mojego hu/ja by chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To jaki problem? Daj jej zrobić orala, od tego w ciążę nie zajdzie, nawet z połykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×