Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bartek

Można poznać na tym forum wartościową kobietę?

Polecane posty

Nie dla mnie tindery i inne tego typu aplikacje, bo nie szukam przygód tylko czegoś stałego. Jestem fajnym facetem, jeśli jesteś singielką to napisz do mnie, a gwarantuję, że nie będziesz tego żałować :) Mam nadzieję, że oprócz koniobijców i zołz którym piana leci z pyska na samą myśl, że ktoś może być szczęśliwy są tutaj jeszcze normalni ludzie. Podaje maila, ale może być oczywiście prywatna wiadomość, bo widzę że w końcu wprowadzili taką opcje na kafe :D hejbartekjestem@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira

Dziwny jesteś na forum tylko skuche można zaliczyć jak nie radzisz sobie e realu to w necie liczysz zenua pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A co masz do zaoferowania? ☺ (nie chodzi oczywiście o kwestie materialne) i ile lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość ira napisał:

Dziwny jesteś na forum tylko skuche można zaliczyć jak nie radzisz sobie e realu to w necie liczysz zenua pl

Następnym razem używaj znaków interpunkcyjnych, bo cieżko coś zrozumieć z tego bełkotu. Nie dziwie się, że zaliczasz same „skuchy”. Popracuj nad sobą to może będzie lepiej, ale w twoim przypadku potrzeba bardzo dużo pracy. Co to znaczy „nie radzisz sobie w realu”? Mam wyjść na dwór i wykrzyczeć to co tutaj napisałem? Czy przez „radzenie sobie w realu” masz na myśli wyrywanie „panienek” na jeden raz w klubie? Już pisałem, że nie tego szukam. Wszędzie można spotkać kogoś wartościowego, większość takich spotkań to czystszy przypadek, więc nie widzę nic złego w tym, że daje sobie szanse na spotkanie kogoś takiego w internecie. Skończ bredzić, bo jesteś właśnie jedną z osób które opisałem w poście 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

A co masz do zaoferowania? ☺ (nie chodzi oczywiście o kwestie materialne) i ile lat

Po to podałem maila :P nie chcę pisać takich rzeczy publicznie, bo to nie jest ogłoszenie o sponsoring 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teżciekawa
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

A co masz do zaoferowania? ☺ (nie chodzi oczywiście o kwestie materialne) i ile lat

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość teżciekawa napisał:

up

To się zgraliśmy czasowo :D napisałem wyżej, liczę na poważne osoby, a nie na samą ciekawość, bo ciekawość to pierwszy stopień do piekła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie zwracaj uwagi na posty w stylu ira, to jakiś frustrat. Popieram bardzo Twoją postawę. Dzialasz a nie wylewasz żale w necie na kobiety, tak jak to robi wielu stulejarzy. Każdy sposób poznania drugiej osoby jest dobry 🙂 Zdradz chociaż tutaj rąbka tajemnicy ile masz lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Połamana

Bartku! Na pewno można poznać tutaj wartościową kobietę. I odwrotnie. Czasem jednak warto podać kilka informacji o sobie, aby uniknąć niepotrzebnych maili. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie zwracaj uwagi na posty w stylu ira, to jakiś frustrat. Popieram bardzo Twoją postawę. Dzialasz a nie wylewasz żale w necie na kobiety, tak jak to robi wielu stulejarzy. Każdy sposób poznania drugiej osoby jest dobry 🙂 Zdradz chociaż tutaj rąbka tajemnicy ile masz lat. 

Dziękuje za słowa otuchy ;) mam 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Połamana napisał:

Bartku! Na pewno można poznać tutaj wartościową kobietę. I odwrotnie. Czasem jednak warto podać kilka informacji o sobie, aby uniknąć niepotrzebnych maili. 

Dzięki :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem robotę

Widzę miliony postów od tysięcy babek.

Trema bądź akurat mają w planie wygrywanie życia w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Jestem robotę napisał:

Widzę miliony postów od tysięcy babek.

Trema bądź akurat mają w planie wygrywanie życia w realu

Widzisz w tej chwili miliony postów? Niesamowite. Niewychodzenie z piwnicy już całkiem siadło ci na łeb. Wracaj do walenia konia przegrywie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Oj to trochę za stara jestem dla Ciebie. Ale trzymam kciuki i życzę powodzenia, myślę tak samo jak osoby wyżej że są tu wartościowe osóbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Gość Jaa napisał:

Oj to trochę za stara jestem dla Ciebie. Ale trzymam kciuki i życzę powodzenia, myślę tak samo jak osoby wyżej że są tu wartościowe osóbki

Dziękuje serdecznie :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w kość

Ktoś poznał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek

Miejsce jak miejsce ponoć wszędzie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry topik do srania

Rozsadziło mi dupe po przeczytaniu tego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że można!

Po wpisach niektórych kobiet na kafeterii mogę śmiało wywnioskować, że co najmniej kilka kobiet jest bardzo wartościowych.

Podkreślam co najmniej 😉 Bo nie znam wszystkich i  jestem tu dość krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Jesli materializm I egoizm to dla ciebie pozadane wartosci to tak mozna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Bartek napisał:

Następnym razem używaj znaków interpunkcyjnych, bo cieżko coś zrozumieć z tego bełkotu. Nie dziwie się, że zaliczasz same „skuchy”. Popracuj nad sobą to może będzie lepiej, ale w twoim przypadku potrzeba bardzo dużo pracy. Co to znaczy „nie radzisz sobie w realu”? Mam wyjść na dwór i wykrzyczeć to co tutaj napisałem? Czy przez „radzenie sobie w realu” masz na myśli wyrywanie „panienek” na jeden raz w klubie? Już pisałem, że nie tego szukam. Wszędzie można spotkać kogoś wartościowego, większość takich spotkań to czystszy przypadek, więc nie widzę nic złego w tym, że daje sobie szanse na spotkanie kogoś takiego w internecie. Skończ bredzić, bo jesteś właśnie jedną z osób które opisałem w poście 

co tam bełkoczesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×