Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kropka1988

Dieta odchudzanie od nowego roku 2019

Polecane posty

Gość Renata

Moje zdanie jest takie że nie ma jednego specyfiku który by działał na wszystkich.Owszem ja również stosowałam Slimunox i udało mi się trwale schudnąć,Ale znam osoby które schudły bez wspomagania i takie które brały tabletki które pomogły im na krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkkaa93

Grunt to mieć samozaparcie i silną wolę a efekty będą - nie ma innej opcji. Ja zaczęłam od liczenia kalorii, a skończyłam na siłowni i aerobiku. Tak się wkręciłam, że stało się to dla mnie przyjemnością. Żeby wszystko działało jak należy kupiłam sobie jedynie odżywkę białkową i kompleks witamin w Elite Sport Food. Sport serio uzależnia, trzeba po prostu spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina25

Zdecydowane tak dla Slimunox.Według mnie to rewolucja jeżeli chodzi o odchudzanie.Jeszcze nigdy moje odchudzanie nie przebiegało aż tak dobrze.Wagę zrzuciłam w przeciągu niecałych trzech miesięcy i to z jakim wynikiem.Dla mnie rewelacja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Wziełam się za siebie i zamówiłam catering dietetyczny z Łódzkiego pudełka 🙂 I już widzę pierwsze efekty, a nie ćwiczę. Tylko zaczelam chodzić schodami i wysiadam przystanek wcześniej. Mam nadzieję, że do wakacji uda mi się zrzucić jeszcze 5 kilo i pokażę się w bikini bez wstydu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emka

Część dziewczyny ja zawsze byłam gruba skąd wiem ? widzę po zdjęciach z dzieciństwa , dieta ćwiczenia i tabletki wspomagające odchudzanie nie pomogą zrzucić tłustego ubrania... To jakby siedzieć w domu kompletnie nic nie Robić i mieć kase😉. Krótko mówiąc w kupie siła 😁 ,  Ty pomożesz mnie a ja Tobie , bo może ja robię coś o czym ty nie wiesz i na odwrót.Zapraszam na priv aqualightone@gmail.com

Przedstaw się i powiedz skąd piszesz bo wrzucę Spam.😊 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna

Dzięki temu że biorę Slimunox i widzę żę mi pomaga mam chęci aby wprowadzać dalsze zmiany w sposobie odżywiania.Wielką zmianą jest to że w końcu ruszyłam się z fotela i coś ze sobą robię.Chudnę a to już u mnie jest wielka rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia

Można się do Was dołączyć ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia

Witajcie,

Ja od wczoraj zaczęłam dietę OXY, dużo czytałam i myślę, że ona jest dla mnie.

Kilka lat temu byłam na Dukanie, schudłam 25 kg w 5 miesięcy. Jednak po ciąży sporo wróciło.

Czas się wziąć za siebie, choć metabolizm w wieku 36 lat nie jest już jak rozpędzony pociąg.

Myślę, że ta dieta jest zdrowsza, bo daje organizmowi dużo warzyw, owoców i zamienników mięsa ( nie jadam go).

Czuję, że zdrowo się odżywiam.

Jeżdżę rowerem około godzinki dziennie....czyli coś się ruchowo też dzieje.

Powodzenia 🙂

R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dieta

Kochani ja swoją przygodę z odchudzaniem rozpoczęłam w maju 2018r. Nie powiem, na początku było bardzo trudno trzymać tzw. "czystą michę", jednak bez tego ani rusz. Nie chodzi tutaj jednak o to by się katować dietami.

Poszłam do dietetyk i rozpisała mi dietę oraz suplementy. 

Jeśli chodzi o dietę to: unikać przetworzonego (raz w tygodniu mogę sobie na coś pozwolić) - w internecie jest mnóstwo przepisów na zdrowe i proste dania, szczególnie w lecie gdy stragany są wypełnione świeżymi warzywami i owocami!

Nie lubię zbytnio aktywności fizycznej, a mimo to dałam radę codziennie wyjść na spacer lub dłuższą drogą wrócić z pracy. Wieczorem z mężem na rowery lub rolki i aktywność fizyczna zaliczona. 

Co do suplementów to stosowałam tylko jeden https://nutriprofits.com/affiliates/offers/view/35. Cena być może zwala trochę z nóg, jednak to nic jak zwalać będzie Wasz widok! Na prawdę, moi znajomi byli zdziwieni gdzie 1/4 mnie była po 2 miesiącach stosowania.

Jednak polecam wprowadzić na stałę bardziej zdrowszy tryb życia, gdyż to co jemy tym po części jesteśmy.

Kochani, dobrego dnia wszystkim życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Getin Finance

dzień dobry

Uzyskaj pożyczkę już dziś. GETIN FINANCE GROUP oferujemy krótkoterminową i długoterminową niezabezpieczoną pożyczkę od 1500 PLN do 10 000 000 PLN według rozsądnej stawki (2% oprocentowanie rocznie) w dowolnym celu, w zależności od potrzeb, Oferujemy szeroki zakres kapitału na: pożyczki, rozpoczęcie działalności gospodarczej, rozszerzenie działalności i inne cele finansowe. Aby złożyć wniosek, prześlij następujące informacje na następujący adres e-mail: getinfinancegroup@gmail.com

Dane do aplikacji:

Nazwy:
Wiek:
Adres:
Wymagana kwota pożyczki:
Czas trwania pożyczki:
Cel pożyczki
Miesięczny przychód:
Numery telefoniczne:

Niezależnie od okazji, Grupa Getin Finance może pomóc. Procedura jest prosta, dokumentacja jest minimalna, a zatwierdzenie szybkie.

Pozdrowienia,
Goodman Anderson (Info Dept)
Getin Finance
numer WhatsApp: +27733537495

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marion

Ja dopiero zaczynam, jestem pierwszy tydzień na "wygodnej diecie" taki catering dietetyczny i do tego 3 razy w tygodniu biegam, zero suplementów, bo jakoś średnio w ich moc wierzę, trzymajcie kciuki - cel to minus 15kg 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klinikasylwetki

Zapraszam na stronę 

http://www.klinikasylwetki.xja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja schudłam już 5kg w tym roku. to było postanowienie noworoczne. zamawiam pudelka od wygodnadieta i to dzięki nim udało mi się zrzucić te kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam z mojej strony batoniki kurenakurena.pl. Całkowicie naturalne batoniki, które dostarczają idealny zestaw składników odżywczych. To świetne rozwiązanie bo kupujesz pudełko batoników i masz jedzenie na cały dzień z odpowiednią dawką kalorii. To wygodna opcja kiedy brakuje Ci czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Udało mi się schudnąć na pudełkach lightdiet, uważam, że to duży sukces 🙂 15 kilogramów zrzuciłam, dla mnie to dużo. Warto było, teraz czuję sie bosko. Faceci się za mną na ulicy oglądają 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że sam wiele razy już podchodziłem w taki sposób do diety, że jest to coś najgorszego na świecie i przez co miałem poważne problemy aby się zmotywować i z dnia na dzień było gorzej, aż w końcu wracałem do starych nawyków żywieniowych. Od jakiegoś czasu jednak trzymam się kilku podstawowych wskazówek i wytycznych, które zdobywam na różnego typu stronach np. https://www.libiszewski.pl i jest dużo lepiej. Nie wymagam też od siebie nie wiadomo ile i podchodzę z głową, bo jak wprowadzałem mocne drakońskie diety to zawsze kończyło się tak samo, czyli zaprzestanie i darowanie sobie 😉 Powodzenia wszystkim ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Spróbuj z nimi, tam jest i dieta dobra i prosta, trening dostaniesz od nich-jak nie masz czasu i chęci na chodzenie na siłownię to dostaniesz trening który w domu możesz też zrobić :)))  www.fit2be.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. 
Serdecznie mogę polecić :) Posiłki różnorodne i zbilansowane.


Dieta jest również układana pod osoby cierpiące na cukrzycę czy problemy z tarczycą, 
dobierana pod twój typ metabolizmu, 
a co najważniejsze bezpieczna w porównaniu do super diet 1000 kcal

Jeżeli chcesz spróbować to zapraszam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   


www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Sprawdźcie sobie wrocławskie Studio Figura www.studiofigura-wroclawkrzyki.pl/ Pomogą wam w odchudzaniu bo podchodzą do człowieka całościowo - od programu żywieniowego przez treningi po zabiegi kosmetologii estetycznej. Jestem baaardzo zadowolona, że na nich trafiłam, dzięki nim ważę 12 kilo mniej i mam dużo bardziej jędrną skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odchudzanie1019

Moja droga z odchudzaniem zaczela sie w 2015 roku stosowałam diety rożne różniaste  nic nie pomagało wiadomo siłownia bieganie basen również miało pomoc mi schudnąć lecz zawsze miałam ten słomiany zapał :/ wszystko odmieniło sie gdy poznałam  w przychodni dzirwczyne  która poleciła mi tabletki na odchudzanie https://tiny.pl/tkdsq plus do tego spacery raz dwa w tygodniu  i zaczelam   gubić kilogramy  co trwa do dzis 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena19

Moja droga z odchudzaniem zaczela sie w 2015 roku stosowałam diety rożne różniaste  nic nie pomagało wiadomo siłownia bieganie basen również miało pomoc mi schudnąć lecz zawsze miałam ten słomiany zapał :/ wszystko odmieniło sie gdy poznałam  w przychodni dzirwczyne  która poleciła mi tabletki na odchudzanie https://tiny.pl/tkdsq plus do tego spacery raz dwa w tygodniu  i zaczelam   gubić kilogramy  co trwa do dzis 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena19

Moja droga z odchudzaniem zaczela sie w 2015 roku stosowałam diety rożne różniaste  nic nie pomagało wiadomo siłownia bieganie basen również miało pomoc mi schudnąć lecz zawsze miałam ten słomiany zapał :/ wszystko odmieniło sie gdy poznałam  w przychodni dzirwczyne  która poleciła mi tabletki na odchudzanie phttps://tiny.pl/tkdsq plus do tego spacery raz dwa w tygodniu  i zaczelam   gubić kilogramy  co trwa do dzis 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Super że się udaje wam dziewczyny!!! Moją drogą do uporania się w końcu z oponką było z kolei fit2be.pl , cieszę się z tego bo skończyłam w marcu tego roku i od tamtej pory waga się utrzymuje. Myślę że kluczem było to czego mnie nauczyli w kwestii tego jak jeść, z czym nie przesadzać i tak naprawde zrozumieć pod kątem jedzenia że wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba nauczyć się tego umiaru w jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszula

Jak dla mnie to nie ma pewniejszego sposobu na pokonanie zbędnych kilogramów jak zastosowanie Slimunox obok diety i do tego minimum godzina ćwiczeń dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwinaB

Jak dla mnie to nie ma skuteczniejszego sposobu na pokonanie nadwagi, jak zastosowanie jako środka wspomagającego - Slimunox. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaT

W moim przypadku idealnym środkiem któremu w sumie zawdzięczam fakt pozbycia się nadwagi, jest Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana

Mi się udało w tym roku schudnąć 12 kg 🙂  dobra dieta i ruch to podstawa. Nie chodzę na siłownię za to staram się ćwiczyć w domu i zaczęłam biegać. Kupiłam sobie nawet opaskę Garett fit 20 i muszę przyznać, że to bardzo przydatna rzecz i pomocna w codziennych treningach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia

ja zaczęłam wcześniej odchudzanie, już prawie 10kg za mną i nie zamierzam przestać. w 2020 kontynuuje przygode z optimal fit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Witam

Moja przygoda z zrzuceniem wagi zaczęła się ok 2 lata temu.nie stosowałam żadnych diet bo to wyniszcza organizm. Zmodyfikowalam to co jem plus ćwiczenia i suplementy w postaci koktajli.schudlam w ciągu ok.5miesiecy 10kg na ślub bez efektu jojo. Później ciąża to odstawiłam wszystko i teraz znowu wprowadziłam to co kiedyś i już jest 2kg mniej.Jezeli też chcesz tak jak ja schudnąć bez wyrzeczeń to napisz.

nathaliek1989k@gmail.com lub na FB Natalia Kasprzyk

Robiłam kursy dietetyczne więc siedzę w temacie już jakiś czas.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allka

Ja zaczełam teraz bardziej uważać na to co jem i co piję i np zamieniłam soki sklepowe na wodę i soki nuja. Mają dobry skład i są bardzo smaczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×