Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Det

Walczyć o nią?

Polecane posty

Gość Det

Czy jest sens walczyć o dziewczynę która jest w nieoficjalnym jeszcze związku od 2 miesięcy? Jestem póki co jedynie dobrym kolegą. Łudzę się że wkrótce się zwolni ale wiem ze może to nigdy nie nastąpić a zależy mi na niej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyznaję taką zasadę, że nie powinno się brać za osoby, które są zajęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Det napisał:

Czy jest sens walczyć o dziewczynę która jest w nieoficjalnym jeszcze związku od 2 miesięcy? Jestem póki co jedynie dobrym kolegą. Łudzę się że wkrótce się zwolni ale wiem ze może to nigdy nie nastąpić a zależy mi na niej. 

Nie, oszalales? Szanuj się

Zajęta znaczy zajęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscia

jest w zwiazku a ty ja chcesz...co z wami ludzie nie macie zasad w tych casach...kazdy z kazdym. a fu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Det

Ehh czyli zostaje zapomnieć o czymś więcej, przynajmniej narazie...

Chciałbym się komuś wygadac ale nie chce dokładać problemów bliskim bo i tak ledwo się trzymają. A znajomości nie mam aż tak zaufanych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co to znaczy że kolezanka jest w nieformalnym związku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

daje tylka jakiemus fajnemu facetowi a on albo jest jakis felerny umyslowo ze nie przyznaje sie formalnie do niego bo wstyd albo zalicza kolejna idiotke. Czyli typowy seks uklad bez zobowiazan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Det
56 minut temu, Gość Adam napisał:

daje tylka jakiemus fajnemu facetowi a on albo jest jakis felerny umyslowo ze nie przyznaje sie formalnie do niego bo wstyd albo zalicza kolejna idiotke. Czyli typowy seks uklad bez zobowiazan.

to nie jest żaden seks uklad, a czy ja wiem czy on fajny? nieco ulany brodaty 23 lata ona 18 ja 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×