Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość To ja

Wiadomość do mojego meza . Powiedzcie nie wiem co myslec

Polecane posty

Gość To ja

Kochane..dziś była wigilia w związku z tym wiadomo życzenia na fb itd. Mąż dostał wiadomość (tel był pod ładowarka ) od byłej dziewczyny jego brata która kiedyś z nimi mieszkała gdy maz był jeszcze kawalerem . Wiadomość taka "wesołych świąt szczęśliwego nowego roku kocham cie " mąż do mnie ze jak  tam obok  jestem mam zobaczyć kto to . Wyświetliło się do połowy wiec mowie mu zeby przeczytał to. A on ze po co ze usuwa wiadomości od niej od razu. Ja nalegalam. I ujrzałam to kocham cie. Zbladlam jakbym dostała w twarz . Wyszłam z pokoju. Wracam i pytam co to ma znaczyć . Mąż zaczął najpierw mówić że nie wie o co chodzi potem mówi ze chyba (Ja) jestem nienormalna i sceny mu urządzam. Teściowa mi mówiła kiedyś  ze ta dziewczyna często do niej też pisze i wysyła jakieś zdj gdzie teściowej w ogóle to nie interesuje . No i pytam byłam bliska płaczu ze co to jest ? Mąż zadzwonił do swojej mamy . Ona dostała taka sama wiadomość . Okej uspokoiłam się.  Jej też się to nie podoba.  Ale mąż wsiadł na mnie ze ja jestem psychicznie chora ( ze jestem "jebnieta" bo robie mu awantury )nie ona . Przeciez to chore. Jakaś obca baba pisze takie coś.  Co miałabym pomyśleć ? Nawet jeśli pisze do każdego te sama treść.  To przecież ona jest psychiczna nie ja. Ja do męża brata nie wypisuje takiego czegoś i nawet jeśli ona jest infantylna to dla mnie jest chora. Mąż obrócił wszystko przeciwko mnie, że się czepiam bez powodu . Powiedzcie mi  naprawde przesadzam ? Naprawdę nie moalam prawa się wkurzyc?  Bo poczułam się jakbym dostała obuchem w łeb. I do tej pory (mąż juz śpi ) jest mi zwyczajnie przykro bo zamiast mi powiedzieć kochanie nie przejmuj się (przecież ja jej nie znam w ogóle ) pn wsiadł na mnie ze jestem głupia bo każdy wie jaka ona jest. Ale ja jej na oczy nie widziałam tylko słyszałam od teściowej . Co myślicie?   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr

Twój maż to typowy cham . Oznacza to że nie stawia cie na równi ze soba i nie traktuje powaznie . Typowy polski burak ktory jesli juz uda mu sie cudem zdobyc kobiete to chce jà jak najszybciej zaplodnic zeby mu nie uciekła bo inaczej czeka go samotnosc albo zostanie gejem. Takich złamasow sie unika a nie wychodzi za màż. Nie bedziesz szczesliwa w tym malzenstwie . Maz nie traktuje cie powaznie !!! Jesli prostak nie chce porozmawiac wyjasnic i nie dzieli sie z tobà informacjami to gdzie tu miłosc poszanowanie i zaufanie? Nie ma co tlumaczyc ze taki ma charakter , to typowy burak wiejski . Wspolczuje dziecià jesli macie bo zadnego przykladu z takiego chama dzieci nie bedà miały . Ja bym buraka zostawiła i szukała miłosci prawdziwej a nie iluzji buraka . Bo ma zwis miedzy nogami to juz mezczyzna? To orsngutan i brakuje mu mega lat seietlnych do mezczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a no wlasnie to jest niewola malzenska - wszedles/as w zwiazek, masz trwac w nim na wiecznosc i jedyne co robic mozesz to np pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Czyli rozumiem, ze masz  prawo otrzymywac wiadomosci "hej milego dnia.kocham Cie. Wojtek" i maz nawet nie pisnie,bo jak tak to mozesz muz robic awanture,że jest nienormalny,psychicznie chory i jebniety.

Jesli sa w malzenstwie jakies zasady to chyba dzialaja w dwie strony. Zapytaj jak on by sie czul jakbyc dostala taka wiadomosc od zjebanego Wojtka co i tak go kasujesz czy by to olal razem z Toba,czy jednak by dociekal.

Czasem odwrocenie sytuacji pomaga, ludziom mniej inteligentnym pojac o co chodzi.

Niektorzy tez bronia sie przez agresje,ale nie jestem pewna czy to ten przypadek.

No i... skoro laska-idiotka (jak twierdzi maz i tesciowa- to jest dopiero dziwne) jest idiotka to czemu nie ma jej numeru zablokowanego?

Ogolnie wspolczuje. Jego reakcja nie wrozy dobrze (a tesciowej to juz jakis kosmos, skoro od razu klamie na poczekaniu).

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja

To mu powiedziałam ze jakby się czuł ze to chyba nnienormalne kij z tym ze taka wiadomość dostał.  Bardziej zraniła mnie jego reakcja. Ze wsiadł na mnie ze to ja jestem nienormalna a nie ona. I co mu nie próbowałam powiedzieć ( Powiedzieć nie krzyczeć bo byłam w takim szoku ze nie wiedziałam co mówić w ogóle) to on mówił weź ty jesteś chora psychicznie, nienormalna.  Ze co on za to może ze ona tak napisała.  No nic nie może ale niech mi  coś powie bo dla mnue to chore jest przexiez. Mogła pisać tak do matki ciotki ale do brata swojego byłego ? Może to poszło do wszystkich ale ja sobie nie życze takich wiadomości .  I wiecie co ? ON SIĘ JESZCZE OBRAZIŁ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja

To na messengerze było 

 Sądzę że kontaktuje się z nią teściowa z  grzeczności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Znajdz kochanka i przyjmij ta sama postawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja

Właśnie próbuje mnie przeprosić .ale nieudolnie . Pytał dlaczego nie spałam z nim w pokoju 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaah

najpierw zbadaj sytuacje a pozniej osadzaj.

kiedys znalal takiego kolesia, ktory sie we mnie zakochal. to bylo 10 lat temu, przysiegam. jest troche chory na glowe. do dzisiaj pisze sms do mojej rodziny ( mojego numeru nie zna), ze mnie kocha I zawsze bedzie kochal / czekal.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja

Sprawa wygląda tak. Poszlismy do jego mamy dzisiaj  na obiad. Mama powiedziała do mnie ze ona jest psychiczna i przy moim mężu ze jakby on soe czuł jakby ktoś do mnue tak napisał (szwagier powiedział ze ja mam do niej napisać ze nie życze sobie itd ) a mąż zrobił awanture ze mamy się wszyscy od niego odwalic  i powiedział przy mamie ze zrobiłam mu awanturę do parteru mnie słyszeli co jest nieprawda bo z szoku ledwo wydusilam z siebie zdanie. Mama powiedziała ze jest szurniety. Mąż przy swojej rodzinie postawił mnie w lym świetle . A to o niej powinien źle mówić przeciez  chyba mam meza cymbala i dopiero teraz to wyszło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masza

Hej wiesz co nie wiem czy ci pomogę ale też właśnie nie śpię przez męża... 

Mam podobna sytuację, że względu na bructwo z jego strony i brak poszanowania.

Kochana nie wiem czy skorzystasz z mojej rady, ale uciekaj z tej relacji. Dobrze widzisz co się dzieje. I nie bagatelizuj niczego. Nie potrzebujemy tragedii w życiu, żeby się obudzić. Ja mam z nim 3 letniego maluszka, którego przekupil i zmanipulowal swoim "dobrodziejstwem" - dawaniem i obkupowaniem wszystkim o czym dziecko tylko nie piśnie. 

Jakbym Ci opowiedziała moja historie to byś się za głowę złapała, jaką można być niepoważna i zabrać tak daleko w zludzeniu, że "będzie lepiej" i "trzeba mu czasu, zmieni się". 

Nie bądź naiwna, sama wiesz co widzisz i nie wmawia sobie, że przesadzasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×