Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abc123

czy kobieta może chcieć kogoś z litości

Polecane posty

Gość abc123

potrzebuje rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość abc123 napisał:

potrzebuje rady

Czy mężczyzna chciałby, by kobieta była z nim z litości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira

Ci najwyżej z litości dla siebie ze nikt innyy lepszy się nie trafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tzn. masz na myśli że tej kobiecie kogoś żal czy coś w tym stylu ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc123
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Tzn. masz na myśli że tej kobiecie kogoś żal czy coś w tym stylu ? 

tak o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira

Watpliwe żeby z litości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a bo to wiadomo różne są kobiety i każda może inaczej mysleć, uważać czy czuć .Jedna i może z litości a druga może się zakochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ryzykowne jest pytac sie o rade gdy do konca nie wiadomo jaka masz sytuacje . Ktos ci moze zle doradzic , zle zinterpretowac twoj wpis, a ty sie zasugerujesz .  Nie wiadomo w jakim kontekscie z litosci i dlaczego mialaby by sie litowac . A moze tobi sie tak tylko wydaje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gofć

mysle ze moze chciec takiego, ale to jak bedzie mertal ogonkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ji8u6rf

Niektóre kobiety pewnie tak,rózne są sytuacje.Byc moze najpierw jest jakies uczucie litosci które potem przeobraza sie w przywiązanie albo i miłosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie znamy twojej sytuacji . Wydaje mi sie ,ze jesli kobieta sie zakocha , kocha prawdziwie i szczerze to na wiele rzeczy nie patrzy , kieruje sie uczuciem . Ale ludzie sa rozni , jest wiele kobiet interesownych i jesli o takie chodzi to ptzypuszczam ,ze nie zwiazalby sie z litosci . W ogole w dzisiejszych czasach im mlodsze pokolenie tym gorzej . Kobiety , dziewczyny sa coraz bardziej interesowne z wygorowanymi wymaganiami . Bo wymaganie faceta z kasa , domem , samochodem , stanowiskiem itp. gdy ona sama nic nie oferuje jest co najmniej smieszne . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka

Ja sama zaproponowałam P źebyśmy razem spedzili święta. Chociaż jest o 11 lat starszy. Nie chciałam go z litiści. Tylko mnie bardzoo nakrecił. Śliczny. Bardzo mi sie spodobał ale mi nie odpisał. Ja go chce. Tylko nie odbierałam jego telefonów!!! Bo bardzo go chciałam a jak on pomyślał odwrotnie ze nie jestem nim zainteresowana???? rybka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chcieć być z kimś w zwiazku z litości - tak, zakochać się w kimś z litości - nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Tak jezeli rozjechala cie autem i masz polamane obie nogi to wtedy nawet mozliwe 😄 Ale tak to raczej glupie pytanie 🙂 Choc nawet w takim przypadku jakby  cie rozjechala bo akurat pudrowala nos niekoniecznie, moze powiedziec cosmniej wiecej takiego iz: mogles uwazac gdzie leziesz pacanie wgniotles mi zderzak 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poważna
57 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie znamy twojej sytuacji . Wydaje mi sie ,ze jesli kobieta sie zakocha , kocha prawdziwie i szczerze to na wiele rzeczy nie patrzy , kieruje sie uczuciem . Ale ludzie sa rozni , jest wiele kobiet interesownych i jesli o takie chodzi to ptzypuszczam ,ze nie zwiazalby sie z litosci . W ogole w dzisiejszych czasach im mlodsze pokolenie tym gorzej . Kobiety , dziewczyny sa coraz bardziej interesowne z wygorowanymi wymaganiami . Bo wymaganie faceta z kasa , domem , samochodem , stanowiskiem itp. gdy ona sama nic nie oferuje jest co najmniej smieszne . 

To może przestan oglądać sie za młodymi dupami i poszukaj dorosłej kobiety w swoim wieku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Z kobietami w jego wieku to jeszcze gorzej bo juz maja swoje lata i wymagania ksiezniczki 😄 Bys sie zdziwila ile kobiet po 40 chce miec albo bajecznie bogatych albo jakis super przystojniakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoMiZrobiszJakMnieZłapiesz

Jestem kobietą. Nie wypowiem się za wszystkie ale za siebie. Absolutnie nie z litości nie związałabym się z mężczyzną.  Musi być iska jakieś przyciąganie, magnetyzm, porozumienie dusz. Wtedy nie jest ważne jak wyglądasz, czy jesteś prosty, krzywy, biedny czy bogaty. Litość odpada to droga donikąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ze snobizmu,  z pazernosci, z zemsty, z zachłannści, z pychy, że jest taka dobra, ale nie z litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×