Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Okna Katowice

Polecane posty

Gość gość

Jakiego producenta okna wybrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Podpowiem firmę OknoPlus jeśli chodzi o okna czy drzwi. Robią porządne rzezcy na lata, a z drugiej strony bardzo estetyczne funkcjonalne, poręczne w codziennej eksploatacji. Dużo korzystam z ich akcesoriów przy róznych projektach dla swoich klientów i zawsze jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem w salonie Expert na Bytkowskiej 119 i jestem zadowolony z obsługi bardzo. Panowie wszystko mi wytłumaczyli, pokazali okna w katalogach, przekrój profilu mogłem sobie zobaczyć i tak w sumie wspólnie z nimi wybraliśmy odpowiednie okna PCV do naszego domu. Spodobały mi się okna Prismatic z oferty Oknoplast z 3 szybami w kolorze sienna rosso. Na realizację nie musiałem długo czekać, z salonu Expert załatwili osoby do montażu więc ja mogłem się cieszyć efektem końcowym, który w 100% mi odpowiada. Okna są ciepłe, energooszczędne i bardzo ładne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

S

Dnia 27.12.2018 o 10:44, Gość gość napisał:

Jakiego producenta okna wybrać ?

Ja wybierając okna dachowe kierowałem się zarówno wyglądam, ceną jak i jakością. Dlatego postawiłem na Fakro SuperTrio. Są niezawodne, zimą utrzymują ciepło, a latem zapewniają chłód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam salon Kubus w Katowicach. Doradzono mi w zakresie doboru stolarki okiennej w tym również drzwi tarasowe. Zdecydowaliśmy się na okna Pixel i tarasowe drzwi Slide - wszystko z Oknoplast. Trzy szyby w każdym oknie. Zdecydowanie polecam producenta oraz salon sprzedażowy -  miłe fachowe doradztwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×