Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Futuremum

21tc zewnętrzne ujście szyjki otwarte

Polecane posty

Gość Futuremum

Hej , 

dziewczyny czy któraś z Was tak miała co to oznacza ? 

Trafilam do szpitala ponieważ sączylo się ze mnie dużo płynnego śluzu . Przestraszyłam się ze to wody płodowe bo raz już straciłam dzieciątko rodząc w 24tc  ,wiec postanowiłam odwiedzić szpital . Na miejscu okazało się ,ze na szczęście wody to raczej nie są ,ale śluz faktycznie jest dziwny - prawdopodobnie infekcja .

pobrano śluz do badania a mi przepisano antybiotyk i luteinę . 

Podczas badania pani ginekolog stwierdziła ,ze zewnętrzne ujście szyjki macicy jest otwarte  . Wewnętrzne zamknięte a sama szyjka wystarczająco długa bo ponad 3cm . Nie dopytałam jednak co oznacza ,ze zewnętrze ujście szyjki macicy jest otwarte ? Czy któraś z Was tak miała ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golfy

Lepiej jak jest otwarte właśnie zewnętrzne a nie wewnętrzne.jednak nie piszesz w którym tygodniu ciąży jesteś bo to też ma znaczenie, jeśli po 30 tygodniu to normalne że szyjka zaczyna się otwierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Futuremum

21 tydzień ciąży jak w temacie ;)

po 30 tygodniu a jeśli otwiera się już teraz ? Czy to znaczy ze znowu jest duże ryzko porodem przedwczesnym ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Futuremum

Halo ? Czy któraś z pan również będąc na tak wczesnym etapie miała podobnie i ciąże donosiła ? Proszę o odpowiedz ? 

 

Dodam ze jeszcze dwa tygodnie temu szyjka miała 4,5cm dziś ma 3,4 

lekarz twierdzi ze długość jest prawidłowa jednak mnie nie pokoi ze w tak krótkim czasie doszło do skrócenia o ponad centymetr .. 

Sama nie wiem co robić ? 

Zmienic lekarza , pchać się na szpital żeby mieli mnie ciagle pod kontrola ?  Nie chce popadać w histerie ,ale tak bardzo się boje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×