Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktos mi to wytlumaczy

Nie rozumiem,dlaczego baby sa takie glupie.

Polecane posty

Gość ktos mi to wytlumaczy

Dlaczego jak jakas dziewczyna widzi,ze jej facet ogladnie sie za inna to zaczyna reagowac zloscia i agresja,ale nie wobec swojego chlopaka tylko wobec tej dziewczyny ? Przeciez to jemu powinna dac w pysk a nie wyzywac sie na lasce,ktora niczemu nie zawinila ? Bo nieraz cos takiego zaobserwowalam i tego nie moge pojac.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amBrożyk

ale co, jak to wygląda w realu, czy w realu kobieta leje po 'pysku' z tego powodu, że facet obejrzał się za inną kobietą ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........

upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ kobieta jest zazdrosna ze tamta się spodobała jej facetowi. Wiec mysli ze jak ubliży tamtej to facet tez zauważy jej wady.   No i oczywiście w ten sposób próbuje się dowartościować ze jest od niej lepsza. Wtedy traktuje ja jak rywalkę. Wiem bo sama tak robiłam i nie tylko ja. Przeszło gdy dojrzałam do tego aby się sobie podobać. pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To jest żałosne, ale część facetów robi identycznie, też są zazdrośni o innych. Nawet potrafią dać w mordę jakiemuś typowi z powodu zazdrości xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko leży w naszej samoocenie jak babka ma niska to będzie cisnęła i jechała po innych kobietach i facet tak samo a jak widzimy nasze zalety to co nam to będzie robić czy się spojrzał czy spojrzała na inna.. ile razy sami patrzymy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuzfhj

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×