Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Desperatka

Czy jestem chora psychicznie?

Polecane posty

Gość Desperatka

Czekałam dziś 4 godziny aż chłopak z grupy który mi się podoba wyjdzie z urodzin kumpla żeby "przypadkowo" się spotkać. W końcu zrezygnowałam bo dalej tam siedział a ja prawie zmarzłam. Czy to już choroba psychiczna?

Ps. On mnie prawie nie zna tylko kilka razy mi się wydawało że wysylala w moim kierunku sygnały zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Nie laz za chłopakami ! To nie wróży nic dobrego. Zmarzniesz, nabawisz się zapalenia płuc , a milosci jak nie bylo, tak nie będzie !. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza

Nie jesteś chora, chciałabyś go poznać, byc z nim, to normalne, ale raczej rzadko takimi sposobami osiąga się cel. Nie wiem ile masz lat, ale pamiętaj, ze jeśli facetowi zależy, to i cały świat za Tobą przejdzie by Cie odnaleźć, a jeśli mu nie zależy, to nawet jakbyś sie przed nim na drodze położyła to Cie ominie często nie zwracając nawet uwagi. Miłość nie na tym polega. Miłość to wzajemność, szacunek, zrozumienie etc. Jeszcze jedno, ci którzy za drugą osobą cały świat w stanie są zjechać nie zawsze są zdrowi na umyśle jeśli na przykład robią to wiedząc że marne są szanse na miłość, to też warto rozważyć.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie chora, ale na pewno zdesperowana.

Namarzłaś się tylko i na co ci to? Napisz do niego gdzieś na portalu społecznościowym, czy po prostu zagadaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Narodowy napisał:

Może nie chora, ale na pewno zdesperowana.

Namarzłaś się tylko i na co ci to? Napisz do niego gdzieś na portalu społecznościowym, czy po prostu zagadaj...

Zrób tak, jak ja do Narodowego :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff

spoko, witaj w klubie, też bym tak zrobiła xD i należę do tych, co mogą przejechać cały świat dla kogoś :)))) żeby mu powiedzieć cześć 😛

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×