Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda kobieta

seks bez całkowitego rozbierania kobiety

Polecane posty

Gość młoda kobieta

Co sądzicie o takim seksie w ktòrym kobieta ściąga tylko majtki i nie ściąga sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Ja z moim miśkiem mamy bardzo duży temperament. Dwójka dzieci na karku a kiedy się bawią w pokoju obok potrafimy w tym samym czasie się sexić. W domu chodze w spódniczkach a mąż w dresach. Często tylko przesuwa moje majki na bok i wchodzi we mnie. Trwa to może góra dwie minuty po czym się spuszcza do środeczka. Bardzo zgraliśmy się pod tym względem. Te dwie minuty daje nam dużo rozkoszy i satysfakcji. Często przed stosunkiem jestem mokra bo wiem że za chwile będziemy się kochali. Wtedy biore swoje paluszki i soczkami z piczki zwilżam swoje usta i całuje z zaskoczenia męża. On ten zapach uwielbia i tak się nakręca że dochodzi jak młodzieniaszek:). Seks jest super jeśli czerpią z tego satysfakcje obie strony i nie można go traktować jako karte przetargową albo robić to tylko w weekendy bez światła pod kołdrą. Przez te dwie minuty rozkoszy i szybkich pchnięciach oboje czujemy się szczęśliwi i zaspokojeni i coś takiego jak kłótnie w małżeństwie u nas nie istnieją, tylko trzeba trafić żeby mieć taki sam temperament. Moje koleżanki z pracy postępują przeciwnie i są oschłe dla swoich mężów po czym się dziwią że im się nie układa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On37

Gdzie taka kobiete można wyrwać:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bardzo często pierwszy numerek po dłuższym „niewidzeniu” kochanki mamy taki, że tylko pasek od stringów przesuwam na bok, bo na rozbieranie brak czasu... spuszczam się wtedy po kilku pchnięciach, a dopiero drugi raz jest długi i namiętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pojechałam latem z kochankiem na działkę letniskową. Duży dom, pod lasem, nad jeziorem, dość daleko od najbliższych zabudowań. Umówiliśmy się, że to wyjazd na seks, bez żadnych zachowań. Realizujemy swoje fantazje. Kochamy się gdzie chcemy i jak chcemy, bez żadnego odmawiania, „że nie teraz, nie w tym miejscu, itp.” Pełna wzajemna  uległość. Na wstępie on poprosił, żebym nie używała stanika, ani majtek, no chyba, że do opalania. Tylko spódniczki z t-shirtem, albo sukienki. Ja powiedziałam: „to Ty w szortach lub w dresie, bez majtek”. Kilka razy w czasie tego wyjazdu wziął mnie z zaskoczenia, na przykład podczas zmywania naczyń, jak wiejską dziewuchę, podciągając tylko spódniczkę. A ja kilka razy w rewanżu z zaskoczenia zrobiłam mu laskę. Raz, gdy z sąsiadką rozmawiał przez okno, z sypialni na piętrze. Ona stała na drodze, przed domem, a ja jemu obciągałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Tpo

Dla mnie taki sex nie ma sensu kojarzy mi się taki sex Tirówką.

Nie ma jak współżycie nago czuć zapach kobiecego ciała dotyk podnieconych ciał sterczące sutki na piersiach i ten błysk w oczach.

Lub jak partnerka siedzi na nas galopuje widok jej podniecenia czy falujących piersi a na sam  koniec jej orgazm!! Tego niczym nie da się zastąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Laluz napisał:

Jest jak przystawka przed daniem głównym 😉

Czasami kobieta ubrana jest bardziej seksi niż rozebrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, acordeon napisał:

Czasami kobieta ubrana jest bardziej seksi niż rozebrana.

Wszystko zależy od sytuacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w drugą stronę? Czy panom zdarza się zabrać do dzieła zanim zrzucą ubrania? 

Seks oralny poprzedzony jedynie rozpięciem klamry paska i rozsunięciem zamka... 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Laluz napisał:

A w drugą stronę? Czy panom zdarza się zabrać do dzieła zanim zrzucą ubrania? 

Seks oralny poprzedzony jedynie rozpięciem klamry paska i rozsunięciem zamka... 🙂

Tak to było kiedyś,ale to dawno i już jest w archiwum 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zabrzmiało jakby po tym wydarzeniu pozostała Ci trauma do końca życia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Laluz napisał:

To zabrzmiało jakby po tym wydarzeniu pozostała Ci trauma do końca życia 🙂

Niekoniecznie😂 Jakoś wspomnienia związane z seksem nie są dla mnie traumatyczne, ale niektóre były tak dawno,że można śmiało je archiwizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Laluz napisał:

Pewnie można... Tylko po co? 

 

No nie wszystko chyba da się spamiętać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Tpo

No właśnie można kochać się bez rozbierania Tylko Po co??!!

To tak jakby lizać loda przez szybę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, acordeon napisał:

No nie wszystko chyba da się spamiętać

Zawsze można odświeżać pamięć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość Gość Tpo napisał:

No właśnie można kochać się bez rozbierania Tylko Po co??!!

To tak jakby lizać loda przez szybę!!

Bzdura. W niektórych okolicznościach bez rozbierania smakuje lepiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Tpo

Może dla ciebie. Mnie tai sex nie kręci. Jedyny plus to szybki numerek jak się ma mało czasu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość Tpo napisał:

Może dla ciebie. Mnie tai sex nie kręci. Jedyny plus to szybki numerek jak się ma mało czasu!!

Co kto lubi. Dla mnie szybki numerek z braku czasu też jest podniecający. Tak jak seks w miejscu, w którym nie ma warunków na zrzucenie ubrań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że opcja ubrany mężczyzna i naga kobieta też mocno działa na wyobraźnię 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoL
8 godzin temu, Gość Milena napisał:

Ja z moim miśkiem mamy bardzo duży temperament. Dwójka dzieci na karku a kiedy się bawią w pokoju obok potrafimy w tym samym czasie się sexić. W domu chodze w spódniczkach a mąż w dresach. Często tylko przesuwa moje majki na bok i wchodzi we mnie. Trwa to może góra dwie minuty po czym się spuszcza do środeczka. Bardzo zgraliśmy się pod tym względem. Te dwie minuty daje nam dużo rozkoszy i satysfakcji. Często przed stosunkiem jestem mokra bo wiem że za chwile będziemy się kochali. Wtedy biore swoje paluszki i soczkami z piczki zwilżam swoje usta i całuje z zaskoczenia męża. On ten zapach uwielbia i tak się nakręca że dochodzi jak młodzieniaszek:). Seks jest super jeśli czerpią z tego satysfakcje obie strony i nie można go traktować jako karte przetargową albo robić to tylko w weekendy bez światła pod kołdrą. Przez te dwie minuty rozkoszy i szybkich pchnięciach oboje czujemy się szczęśliwi i zaspokojeni i coś takiego jak kłótnie w małżeństwie u nas nie istnieją, tylko trzeba trafić żeby mieć taki sam temperament. Moje koleżanki z pracy postępują przeciwnie i są oschłe dla swoich mężów po czym się dziwią że im się nie układa 

no i super

też chciałbym taką żonę

Gratuluję 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Laluz napisał:

Zawsze można odświeżać pamięć 

To nie takie proste 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, acordeon napisał:

To nie takie proste 😎

Zależy jak na to spojrzeć. Może proste nie jest, ale nie jest też niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość LoL napisał:

no i super

też chciałbym taką żonę

Gratuluję 😉

skarb żoneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak kobieta ma mini i tylko podciągnie do góry   to seks też fajnie smakuje od tyłu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Po kupnie nowego mieszkania żona przywoziła mi obiady kiedy je remontowałem żeby nie tracić dnia bo stare musieliśmy szybko opiluścić. To był mój najpiękniejszy okres w życiu. Przez prawie pół roku żonka się wypinała wszędzie: o drabinę, krzesło kuchenne, nowa podłoga z paneli. Do dziś wspominamy zdartą skóre z kolan. Jadłem zupę a żona skakała mi po kutasie na taborecie kucennym. Miodzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

no bajki dla dorosłych dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Laluz napisał:

Zależy jak na to spojrzeć. Może proste nie jest, ale nie jest też niemożliwe.

No raczej niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, acordeon napisał:

No raczej niemożliwe

Różne, również drastyczne powody przychodzą mi do głowy... No ale, skoro tak twierdzisz, to pewnie tak jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×