Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milky

Świadkowa

Polecane posty

Gość Milky

Dziewczyny czy któraś z Was miała problem z pijaną świadkową na swoim weselu? Wesele za pół roku, moja świadkowa - najlepsza przyjaciółka, z którą już od paru lat żartowałyśmy że będziemy świadkować na swoich ślubach - zawsze była osobą pijącą mało. Jest ode mnie młodsza 3 lata i odkąd poszła na studia pije bez umiaru! Wydzwania do mnie pijana w środku nocy a jej znajomi wrzucają na facebooka dość kompromitujące rzeczy jakie ona robi po pijaku... Znalazła sobie faceta, który też bardzo dużo lubi wypić. Dodatkowo zapowiedziała, że nie ma zamiaru więcej mnie odwiedzać bo ja nigdy nie zaproponowałam im alkoholu jak do mnie przyjechali... Ja ze swoim narzeczonym nie pijemy wcale, świadek też nie. Na weselu planowaliśmy normalnie postawić alkohol, ale boję się że świadkowa już o 22 będzie mocno wstawiona i zamiast miec kogoś do pomocy, to jeszcze ja będe musiała się o nią martwić. Największy problem mam w tym, że nie mam nikogo innego na jej miejsce.. Oprócz niej mam tylko jedną serdeczną koleżankę, która niestety nie będzie mogła być na weselu i dwie kuzynki z którymi rozmawiam raz na pół roku, więc też dziwnie prosić je na świadkową. Nie wiem już co robić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×