Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gucio1993

Proszę o pomoc chce popełnić samob...

Polecane posty

Witam, mam 26lat mam duży problem mieszkam w Holandii ze swoją Dziewczyna rozstaliśmy się, ona już mnie nie chce, mamy hipotekę na dom i dwa psy które bardzo kochamy, moje życie nie ma sensu, chce odebrać sobie życie, miałem tylko jej rodzine, bo moja rodzina nie interesuje się mną i praktycznie nie mam kontaktu z nimi, proszę doradźcie mi, nie mam już siły żyć . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poiuytre

Przyjmę psy na kebab 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Guzcio walcz, nie poddawaj się, trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Nie rob tego. Daj sobie czas by ochlonac. To wszystko za duzo na raz i za ciezkie dla Ciebie. Ale poczekaj. Prosze Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Chcesz odebrać sobie życie przez jakąś ...ke? Daj spokój, zapomnisz w końcu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemm

żyj dla siebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam ze jesteśmy ze sobą, 9 lat w życiu bardzo mi pomogą wyjść z nałogu narkotykowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ty jedyny masz kredyt,a poszła w swiat mowi sie trudno pamietaj masz dopiero 26 lat i zrob wszystko by to ona żałowala że odeszla by wrociła i błagala na kolanach o wybaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Moze po to byla w Twoim zyciu. Spokojnie. Nic nie jest powiedziane na 100 procent. Poczekaj zobacz co sie wydarzy. Nie wracaj do nalogu. To,ze go pokonales swiadczy o Twojej sile. Teraz dasz rade ze wszystkim. Ale powoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko to ja ja kiedyś zdradziłem, teraz tez pojechałem na sylwestra do pl ponieważ chciałem zrobić żeby może zatęskniła za mną, dlatego ze po świętach powiedziała mi ze od dawna mnie już nie kocha, od dłuższego czasu wogole nawet nie spaliśmy ze sobą, nie zdradziłem jej teraz, tak mam koleżanki z którymi tylko rozmawiałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Musiscie porozmawiac. Nie urzadzaj gierek. Nie szantazuj.

Musisz sie oprzec na kims silnym (terapeuta,ktokowliek) ona tez moze byc zmeczona.

Musiecie to obgadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokokole

Hmmm a mało to bab?  szukajcie a znajdziecie czytaj biblie i dymaj z uśmiechem na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokokole

PROBLEMEM NIE SA BABY TYLKO WSPOLNA HIPOTEKA TRZEBA BYŁO INTERCYZE PISAĆ A TAK TRZEBA DZIELIC NA PÓŁ I BRAĆ SIĘ W GARŚĆ OD NOWEGO ROKU. A CO DO KOBIET TO NIE PROBLEM NIE TA TO INNA... OGON DO GÓRY GLOWE ZRESZTA TEŻ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

To nie takie proste, kocham ja nad życie, zrobił bym dla niej wszystko, a ona mi powiedziała ze od dawna mnie nie kocha, wczoraj tez zaczęła mnie wyzywać itd serce mi pękło, nie wiem czy dam radę bez niej, jej rodzina tez mi powiedziała ze nie chce mnie znać, nie mam nikogo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zadzwoń do specjalisty, 24/7 działają linie wsparcia. 

Twoje życie jest wielkim darem, nawet z najgorszej sytuacji jest jakieś wyjście. A Bóg z najbardziej przegranej sprawy potrafi zbudować wielkie dobro i piękne rzeczy, o których nawet teraz pewnie nie jesteś w stanie pomyśleć!

Obejrzyj świadectwo Bartka Krakowiaka, albo zajrzyj na fb na profil z buta do Maryji. Sam zobaczysz jakie ścieżki potrafi prostować Pan. 

Trzymaj się chłopaku! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Wiesz o hipotekę tez się nie martwię, są trochę inne zasady niż w Polsce, tu chodzi o moja głowę i o moje serce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gucio1993

Poprostu nie dam rady bez nie tyle lat ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila

Napisz im wszytkim prawde jak przez 9 lat zwiazku mnie zdradzales a ja Ci wybaczalam i teraz gdziw jestes?? Z kim jestes?? Teraz jestes z kochanka w polsce! Czlowieku ogarnij siw i ponies konsekwencje swojego postepowania. Wybrales ja wiec badz szczesliwy tego Ci zycze. I daj mi ulozyc sobie zycie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gucio1993

Była taka sytuacja, poprosiłem moich przyjaciół do których pojechałem do polski, i Moja była partnerka pisała do nich a ja mówiłem im co maja odpisać mojej partnerce, To tego znalazłem koleżankę o której pisałem rozmawiałem z nią, ona ma chłopaka wiec chciałem żeby może mnie trochę doceniła tez pisała do niej i ja jej powiedziałem jak by pisała moja kobieta to rozważ tak jej powiedz. Wyszła z tego duża afera do tego wczoraj wysłała mi zdjęcie z naszego wspólnego domu ze obydwoje siedzieli sobie na kanapie koło siebie, wtedy moje serce pękło, naprawdę chce to skończyć, najpierw dowal bym jego, zabił go i odebrał sobie życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gucio1993

Sluchajcie, dzis juz mialem pierwsza próbę, już prawie to zrobiłem lecz moja była patrerka napisała mi ze porozmawia ze mną i jeśli ja kocham to nie zrobię tego. Odpuściłem ale chyba nie na długo mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×