Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość PrzyszlaMama

Staraczki 2019

Polecane posty

To to dzialajcie ile wlezie 😉 ja jestem juz 5 dni po okresie dostalam plamien jakis dziwnych dzisiaj. Niby sluz ale jakis taki brazowy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
35 minut temu, Madzikkin napisał:

To to dzialajcie ile wlezie 😉 ja jestem juz 5 dni po okresie dostalam plamien jakis dziwnych dzisiaj. Niby sluz ale jakis taki brazowy.

 

O to może owulacja jakoś wcześniej albo zapłodnienie ?:D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kij wie co to 😉 wszystko możliwe. Myślałam zw moze cos tam gdzies zaleglo i jak sie kochalismy to sie moze coa jeszcze z okresu tam znalazło. Ale az 5 dni później by polecialo cos jeszcze. Ah sama nie wiem. Ale nie daje mi to spokoju 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda

Starania wciąż trwają, za mną już 3 cykl, ale jestem dobrej nadziei. Zaczęłam śledzić swój cykl za pomocą komputera cyklu myway. Któraś z was zna to urządzenie? Określa dni płodne na podstawie temperatury ciała, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Matylda napisał:

Starania wciąż trwają, za mną już 3 cykl, ale jestem dobrej nadziei. Zaczęłam śledzić swój cykl za pomocą komputera cyklu myway. Któraś z was zna to urządzenie? Określa dni płodne na podstawie temperatury ciała, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Przestan zaśmiecać nam forum tymi reklamami 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny! Co tu taka cisza? Co u Was słychać? 😃😃😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja @ zawitała 3 dni po terminie niestety 😞 nie wiem teraz jak mi owu wypadnie. A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 😉 u mnie zaczynaja sie plodne, albo wlasnie sie skonczyly;( bo wczoraj miala bole lekkie a dzisiaj juz nie. Jezeli znowu mi sie owu przesunela to znowu moge smialo powiedziec ze sie nie udalo ;( bo od okresu tylko 3 razy nam sie udalo starac.noz trudno w następnym cyklu sie bardziej przyłoże. Za duzo pracy mamy znowu i czlowiek pada na psyk.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ginekolog widzial u mnie rosnący pęcherzyk i kazał działać za 3 dni (czyli termin był wczoraj i był to 12 dc). Dziwne, bo normalnie owulka około 18 dc. Nic z tego nie rozumiem 🤔

Edytowano przez Guusiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie w każdym cyklu musi byc w tym samym terminie,moze sie przesunąć 😉 dlatego lekarze zalecaja przez caly cykl sie starać a nie tylko w dni plodne. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaa

Przeczytalam ssraczki 2019 😂

tez zaczelam starania, smialismy sie z mezem, ze probujemy w sylwestra zaraz po polnocy, i udalo sie chyba za pierwszym „strzalem”, 4 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamini

Ehh dziewczyny, jakaś okropna grypa mnie dopadła. Tak strasznie słabo się czuję, że praktycznie nie wychodzę z łóżka. Wszystko mnie boli, w głowie mi się kręci jak wstanę..masakra. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
13 godzin temu, Gość Mamini napisał:

Ehh dziewczyny, jakaś okropna grypa mnie dopadła. Tak strasznie słabo się czuję, że praktycznie nie wychodzę z łóżka. Wszystko mnie boli, w głowie mi się kręci jak wstanę..masakra. 😞

Ja tak miałam przez bite 3 tygodnie ... masakra . Augumentin dał rade . 

My wczoraj rozpoczęliśmy starania po okresie :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamini
8 godzin temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Ja tak miałam przez bite 3 tygodnie ... masakra . Augumentin dał rade . 

My wczoraj rozpoczęliśmy starania po okresie :D 

O matko. Mam nadzieję, że u mnie tak długo to nie potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej, badałyście sobie poziom hormonów? my z mężem staramy się o bobasa od ok pół roku, stwierdziłam że nie będę czekać nie wiadomo jak długo, dlatego wybrałam się do lekarza. Prucz tego że od kilku lat leczę hashimoto (na ostatnim badaniu tsh wyszło ponad 5!) to również prolaktyna wyszła powyzej normy, także zapewne ona jest powodem niepowodzeń, a co dziwne owulacja wstępuje, takze zupełnie nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rdx

Hej kobietki.

My z mężem staramy się 5 cykl.

Mianowicie jestem w 33 dniu cyklu, 5 dni po spodziewanym terminie miesiączki. 

5 dni po owulacji (22 dzień cyklu) wystąpiło krwawienie  nazywane plamieniem, ustaliły tego samego dnia. 

22-29dzien cyklu nabrzmiałe, bolała, pełniejsze piersi. W połowie tych dni wyszły wyraźne zielone żyłki. Sterczące i bardzo wrażliwe piersi.

28 dzień cyklu, dzień spodziewane miesiączki test negatywny.

30 dzień cyklu test negatywny.

31 dzień cyklu średnie bóle podbrzusza przez około pół godz.

32-33 dzien cyklu siusiam jak opętana i mam wrażenie nabrzmiałego brzucha.

Mega apetyt na owoce, jak nigdy.

30-33 dzień cyklu brązowe plemienia.

Temp pochwy 37.4C. Powróciły nabrzmiałe i wrażliwe piersi.

Objawów miesiączki, które miałam dotychczas brak- gdzie były konkretne pod względem mega bólu nawet przed i mocnego krwawienia. 

Planuje na czwartek zrobić jeszcze jeden test,a jutro zadzwonię do grona się zarejestrować i jedynie beta zrobić.

Co myślicie?? Czy któraś miała podobnie? 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
9 godzin temu, Gość Rdx napisał:

Hej kobietki.

My z mężem staramy się 5 cykl.

Mianowicie jestem w 33 dniu cyklu, 5 dni po spodziewanym terminie miesiączki. 

5 dni po owulacji (22 dzień cyklu) wystąpiło krwawienie  nazywane plamieniem, ustaliły tego samego dnia. 

22-29dzien cyklu nabrzmiałe, bolała, pełniejsze piersi. W połowie tych dni wyszły wyraźne zielone żyłki. Sterczące i bardzo wrażliwe piersi.

28 dzień cyklu, dzień spodziewane miesiączki test negatywny.

30 dzień cyklu test negatywny.

31 dzień cyklu średnie bóle podbrzusza przez około pół godz.

32-33 dzien cyklu siusiam jak opętana i mam wrażenie nabrzmiałego brzucha.

Mega apetyt na owoce, jak nigdy.

30-33 dzień cyklu brązowe plemienia.

Temp pochwy 37.4C. Powróciły nabrzmiałe i wrażliwe piersi.

Objawów miesiączki, które miałam dotychczas brak- gdzie były konkretne pod względem mega bólu nawet przed i mocnego krwawienia. 

Planuje na czwartek zrobić jeszcze jeden test,a jutro zadzwonię do grona się zarejestrować i jedynie beta zrobić.

Co myślicie?? Czy któraś miała podobnie? 

 

 

To może być ciąża , a brązowe plamienie może wzięło się stad ze zarodek jest mniejszy i dopiero rosnie . Zrób sobie betę , mojej znajomej do 10 tygodnia ciazy testy wychodziły negatywne :)  trzymamy kciuki. 

Chodz na nasze forum , teraz gadamy tu 

https://f.kafeteria.pl/temat-7486961-kto-stara-sie-o-dziecko-reaktywacja/?page=27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka Olka

Hej dziewczyny, czy są tu jeszcze kobitki, które się starają o dzidzie w tym roku?

Ja jestem szczęśliwa mamą rocznego synka i od stycznia postanowiliśmy z mężem, że staramy się o druga dzidzie. Jak na złość w styczniu coś niepokojącego zadziałało się z moim cyklem. Trwał 48 dni i cały czas miałam nadzieję, że to będzie dzidzius, bo obiawy miała ciążowe, a okazało się że to przez hormony i helikobakter takie obiawy 😉 w tym miesiącu miałam monitoring i wiem, że do owulacji doszło. Czekam na miesięczke, która ma się pojawić w nd /pon. Jeśli nie to testuje. Napiszcie jak u Was sytuacja wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

My się staramy od grudnia i narazie nic ;( mamy 6 letnia córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bratek

Witam Was kochane 😉 

U Nas wygląda to tak.

Staramy się z mężem od 5 cykli. Setki testów ciążowych, biegania po laboratoriach na beta hcg i nici z tego.

Lekarz zlecił poziom hormonów... I w same sedno. Mam podwyższona prolaktynę co za tym idzie trudności w zajście w ciążę. 

Zalecenie lekarza to brać ovarin i castagnus.  Za tydzień znów próbujemy...mam tak wielką nadzieję , że się uda ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda

Hej, to ja przyłączę się do wątku 🙂 mamy z mężem po 29 lat, staraliśmy się o dzidziusia naturalnie przez rok niestety nic z tego nie wyszło więc po wizycie u lekarza zaczęły się badania. Generalnie i u mnie i u męża wszystko w normie, ale niestety brak owulacji... 🙁 zaczęła się stymulacja letrozolem 1 tabletka 2-6 dc, w pierwszym cyklu po stymulacji monitoring 10dc, pęcherzyk 17mm endometrium 7mm, zastrzyk ovitrelle w 11dc i stosunek kolejnego dnia - ciąży brak 🙁 drugi cykl z letrozolem monitoring 11 dc, pęcherzyk 19mm, endometrium 8mm, zastrzyk ovitrelle tego samego dnia i stosunek dzień po niestety znów ciąży brak 🙁 cały czas biorę femibion 0, witaminę D, magnez, jod i wiesiołek od 1dc do dnia wizyty u lekarza. Lekarz twierdzi, że jesteśmy na początku drogi i nie mamy się przejmować tym bardziej, że ja super reaguję na letrozol, ale ja z miesiąca na miesiąc coraz bardziej się przejmuję 🙁 Zaczęłam teraz kolejny, już 3 cykl z letrozolem, chcę iść do lekarza 13 dc, może wcześniej pęcherzyki były zbyt małe? No i wyczytałam w internecie, że stosunek po ovitrelle powinien być po 12h od podania zastrzyku a my postępowalismy zgodnie z zaleceniami lekarza czyli 24h po zastrzyku. I nurtuje mnie jeszcze jedno... mianowicie lekarz po podaniu zastrzyku nie kazał mi przyjsc na monitoring w celu sprawdzenia czy wszystko ok i pęcherzyk pękł... A przecież może się tak stać, że mimo podania zastrzyku pęcherzyki nie pękają, prawda? Tak więc w tym cyklu chyba zrobię trochę inaczej niż zalecił gin i dodatkowo pójdę, jeśli nie do tego to do innego na monitoring po podaniu zastrzyku. Mam nadzieję, że kwiecień będzie nasz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 20.02.2019 o 11:01, Gość PrzyszlaMama napisał:

Hej kobietki.

My z mężem staramy się 5 cykl.

Mianowicie jestem w 33 dniu cyklu, 5 dni po spodziewanym terminie miesiączki. 

5 dni po owulacji (22 dzień cyklu) wystąpiło krwawienie  nazywane plamieniem, ustaliły tego samego dnia. 

22-29dzien cyklu nabrzmiałe, bolała, pełniejsze piersi. W połowie tych dni wyszły wyraźne zielone żyłki. Sterczące i bardzo wrażliwe piersi.

28 dzień cyklu, dzień spodziewane miesiączki test negatywny.

30 dzień cyklu test negatywny.

31 dzień cyklu średnie bóle podbrzusza przez około pół godz.

32-33 dzien cyklu siusiam jak opętana i mam wrażenie nabrzmiałego brzucha.

Mega apetyt na owoce, jak nigdy.

30-33 dzień cyklu brązowe plemienia.

Temp pochwy 37.4C. Powróciły nabrzmiałe i wrażliwe piersi.

Objawów miesiączki, które miałam dotychczas brak- gdzie były konkretne pod względem mega bólu nawet przed i mocnego krwawienia. 

Planuje na czwartek zrobić jeszcze jeden test,a jutro zadzwonię do grona się zarejestrować i jedynie beta zrobić.

Co myślicie?? Czy któraś miała podobnie

To ciąża ale urojona.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delicjannka

Kwas foliowy jest bardzo ważny w ciąży,  przede wszystkim w pierwszym trymestrze i trzeba go wtedy dostarczać bo w tym czasie kształtuje się cewa nerwowa. Ja biorę  od początku mama dha premium, tam jest w składzie kw. foliowy, kw. tłuszczowe, wit. D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Hej to ja też się dołączę 😁

Mam 25 lat. Z mężem staramy się o pierwsze dziecko. Cykle mam bardzo nieregularne i to jest 5 cykl starań. Myślałam, że w tym miesiącu się udało ale niestety znowu rozczarowanie...☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Witam

Proszę o podpowiedź. Staramy się z partnerem o maluszka w tym miesiącu okres spóźnia mi się już 4 dni A test wychodzi negatywnie do tego od terminu miesiączki mam brązowo krwiste plamienia

Jak myślicie czy mam mieć jeszcze nadzieję? Czy kolejny raz rozczarowanie 😞

pozdrawiam 😁

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okres czy plamienia?

Czesc dziewczyny. Mam dosc regularne miesiaczki co 27 -28 dni. Jednak zawsze na kilka dni przed mam brazowe plamienia. Dodam ze od 4 cykli staramy sie z mezem o dzidziusia. . W tym miesiacu dostalam je plamien juz w  19 dniu cyklu.. Trwaly tydzien a okolo 25 dnia razem z plamieniami pojawila sie krew. W sumie byla tylko w momwncie podcierania i trwalo to do 29 dnia. Sadzilam ze mam tak lekka miesiaczke bez bolu itp. Jednak 30 dnia przyszedl obfity okres i wielki bol brzucha. Powiedzcie mi prosze od ktorego dnia powinnam liczyc pierwszy dzien...    I co moglo wplynac na to ze ten cykl jest tak ´ dziwny´... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Hej dołączam do was dziewczyny mam na imię Natalia mam 25 lat mam męża i juz 3 rok staramy sie o dziecko ale nie wychodzi. Badania robie dość często i wszystko w porządku a nie udaje sie, No cóż nadzieja umiera ostatnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamini

Cześć 👋

Jest tu jeszcze ktoś ze "starych" bywalczyń?

Co tam u was nowego? U nas się szczęśliwie udało:) Teraz oczekujemy na dzidziusia. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×