Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość PrzyszlaMama

Staraczki 2019

Polecane posty

Jestem po wizycie u gina w związku z plamieniami, ale niestety kazał przyjść po @, zeby mnie zbadać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gusiak moja kolezanka miala plamienia w trakcie owu i przed okresem i sie okazalo ze ma pcos. Wiec warto to zbadac 🙂 ale tez zdarza sie tak ze to jest taka natura poprostu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina1990

Ja, jak @ się nie zjawi to testuje w pon. Jak cykl mi się zaczyna to jestem wyluzowana😎 Ale jak zostaje kilka dni do testowania to zaczynam się nakręcać. Trudno mi odwrócić od tego uwagę🙄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie o dziwo w tym miesiącu jestem tak jakoś wyluzowana i wiem ze nie pyklo ... ale co ma być to będzie . Myslalyscie może o tym żeby zrobić sobie to badanie na ilość jajeczek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzikkin, mam nadzieję że to nic poważnego, raczej jednorazowy przypadek, bo nigdy tak nie miałam. Możliwe żeby choroba dopiero teraz się ujawniła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałabym zrobić badanie progesteronu, ale lekarz coś nie jest chętny żeby dać mi skierowanie. Mogę zrobić na własną rękę. Czy orientuje się ktoś w jakim dniu cyklu się wykonuje to badanie, i czy tylko raz czy kilka razy w różnych dniach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Guusiak napisał:

Jestem po wizycie u gina w związku z plamieniami, ale niestety kazał przyjść po @, zeby mnie zbadać. 

Ja jak miałam dłuższe cykle Ok 30 dniowe to miałam najpierw takie plamienia brązowe a później dopiero się okres rozkręcał . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Guusiak napisał:

Ja chciałabym zrobić badanie progesteronu, ale lekarz coś nie jest chętny żeby dać mi skierowanie. Mogę zrobić na własną rękę. Czy orientuje się ktoś w jakim dniu cyklu się wykonuje to badanie, i czy tylko raz czy kilka razy w różnych dniach? 

Na necie możesz sobie zobaczyć . Polecam punkty diagnostyczne „ Diagnostyka” według mnie jest tam duzo taniej i samemu można sobie zrobić badania od ręki bez laski lekarzy ze dadzą Ci skierowanie :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gusiak ja czekam az mi sie okres skonczy i ide robic w laboratorium pakiet hormonalny, cos kolo 100 zl ale bede miala podstawowe badania i z tym do gina pojde. 😉 pozniej najwyżej bd robic kolejne pakiety. ( bardzo sie to oplaca ) niz pojedyncze badania 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo z tymi skierowaniami roznie. Nie chca ogolnie u nas dawac. Mocz to sobie sama badam co jakis czas 20 zl place ( mialam kiedys problem z nerkami) i juz dwa razy wylapalam ze mam zapalenie 😉 i z wynikami so rodzinnego chodze jak cos mi tam nie pasuje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

my jak do wakacji nie zajdziemy w ciąże to chcemy udać się do kliniki Bocian. Słyszeliśmy dobre opinie:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boje sie tego najbardziej, ze bedziemy musieli korzystać z usług takich miejsc. Czasem ogarnia mnie frustracja jak slysze, ze znajomi wpadli. Albo zachodza tak o w ciążę. A jak tak sie męczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamini

Jak radzicie sobie z bardzo bolesnymi miesiączkami?:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaga

Weź tabletkę przeciwbólowa zanim zacznie bolec albo przynajmniej od razu jak tylko coś poczujesz. O ile masz regularne okresy, bo jak już zacznie bolec bardzo to mi nie pomagają. Poza tym nie jem kolacji i bardzo mały obiad jak się spodziewam @. Z pustym żołądkiem mniej mniej boli.

jak boli tak ze mdlejesz albo musisz brać zwolnienie z pracy to idź do lekarza i naciskaj na badania bo to może być endometrioza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamini
20 minut temu, Gość Gaga napisał:

Weź tabletkę przeciwbólowa zanim zacznie bolec albo przynajmniej od razu jak tylko coś poczujesz. O ile masz regularne okresy, bo jak już zacznie bolec bardzo to mi nie pomagają. Poza tym nie jem kolacji i bardzo mały obiad jak się spodziewam @. Z pustym żołądkiem mniej mniej boli.

jak boli tak ze mdlejesz albo musisz brać zwolnienie z pracy to idź do lekarza i naciskaj na badania bo to może być endometrioza.

Tabletki pomagają mi tylko na chwilę, nawet jeśli wezmę je wcześnie. Jak już zacznie boleć to praktycznie nie jem, bo nawet nie mam ochoty.:/

Za każdym razem jest źle...ale jeszcze nie mdlalam i w pracy jakoś daję radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Mamini napisał:

Jak radzicie sobie z bardzo bolesnymi miesiączkami?:((

Ja jak czuje już pierwszy mini ból to od razu biorę Apap extra i No spe i za 3 h kolejna dawkę . Nie jestem w stanie inaczej przeżyć . Do tego gorący termofor ba brzuszek i plastry kamforowy rozgrzewające na ledzwia i mogę funkcjonować . Jak przyjmuje pacjentow to niestety plastrów nie zakładam ale za to idzie w ruch ketonal 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzien przed okresem mniej jem. ;), później jak tylko zaczynają sie lekkie bole juz biorę tabletki apap, nospe czy co mam pod ręką 🙂

kiedyś pilam ziola "krwawnik" bardzo pomagaly zaczyanalam pic juz kilka dni przed okresem. 😉 ale pare lat temu unia cos zakazala je u nas sprzedawać czy cos i trudno je teraz dostac. A moje babcie same sobie ten  krwawnik zbierały normalne ziola jak melisa.. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamini
13 godzin temu, PrzyszlaMama napisał:

Ja jak czuje już pierwszy mini ból to od razu biorę Apap extra i No spe i za 3 h kolejna dawkę . Nie jestem w stanie inaczej przeżyć . Do tego gorący termofor ba brzuszek i plastry kamforowy rozgrzewające na ledzwia i mogę funkcjonować . Jak przyjmuje pacjentow to niestety plastrów nie zakładam ale za to idzie w ruch ketonal 

Myślałam, że znajdę inne rozwiązanie niż leki, bo nie chciałabym się tym wszystkim ciągle faszerowac...

Ale na mnie niestety nic nie działa, nawer tabletki średnio dają radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Gość Mamini napisał:

Myślałam, że znajdę inne rozwiązanie niż leki, bo nie chciałabym się tym wszystkim ciągle faszerowac...

Ale na mnie niestety nic nie działa, nawer tabletki średnio dają radę.

To idz do lekarza :) może masaże pomogą . 

 

Kurde laski wczoraj zjadłam podczas gotowania zupy ogórkowej z pol kilo ogórków aż mi zabrakło do zupy 😂 pominę fakt ze teraz wpieprzam na przemian orzeszki BBQ i miodowe . Dziś mój ukochany powiedział ze wieczorem idziemy na randke do kina i na kolacje . Tez macie tak przed okresem? Ciekawe czy to okres czy jakiś bobas :D chociaż czuje ze już powoli boli mnie brzuch i mam cycki napuchniete jak balon 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamini

Jakiś czas temu byłam i zaproponował tylko leki antykoncepcynjne...także

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Mamini napisał:

Jakiś czas temu byłam i zaproponował tylko leki antykoncepcynjne...także

No tu raczej nikt nic innego nie wymyśli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamini
3 godziny temu, PrzyszlaMama napisał:

No tu raczej nikt nic innego nie wymyśli 

Dlatego nie mam po co znów iść do lekarza. ;)

Jedynie znaleźć jakiś swój sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
2 godziny temu, Gość Mamini napisał:

Dlatego nie mam po co znów iść do lekarza. ;)

Jedynie znaleźć jakiś swój sposób.

Idz do lekarza i bierz antykoncepty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamini
1 godzinę temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Idz do lekarza i bierz antykoncepty 

Staramy się o dziecko więc nie mogę ich teraz brać, bo to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozpoczęliśmy z mężem 4 cykl starań. Przez tą dziwną @ nie wiem jak mi teraz dni płodne przypadają.. w przyszłym tygodniu idę do gina więc może coś się rozjaśni 😀

Edytowano przez Guusiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miala któraś moze monitorowany cykl przez gina? Jak to wyglada to zwykle badanie jest czy co? 🙂

 

przyszla mama daj znac co te twoje smaki zapowiadaja 😉 ja tez mam tak przed okresem ze zjadłabym pizze z lodami albo jakies slone przekąski razem z czekolada. Moj sie śmieje, ze co to za smaki bede mieć w ciąży jak juz teraz tak wydziwiam 😂

ja mialam w tym cyklu dziwny okres, byl bezbolesny ( gdzie zawsze się skręcam z bolu ) i trwał 4 i pol dnia gdzie nieraz ro nawet 9,8 dni 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzikkin miałam dokładnie tak samo w tym cyklu. Zawsze okres bolesny z skrzepami i obfity trwający 7 dni, tym razem okres 4 dni bezbolesny i taki jakiś skąpy, tylko to plamienie przed przez 4 dni... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×