Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Nieznajomy

Czy ładny wygląd faceta wystarcza żeby mądra, atrakcyjna kobieta się nim zainteresowała?

Polecane posty

Gość gość 997

Ja patrze na to czy facet jest zaradny. Czy pracuje. I czy potrafi przysłowiowego gwoździa wbic w sciane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość który widzi
5 godzin temu, Gość bella napisał:

Jedyne co mogę do tego dodać, to że oprócz tych utworów lubię też sporo wesołych piosenek, tanecznych itd. właściwie moja playlista to ogromny misz-masz gatunkowy. Utwory, które tu podałam wpisują się w kontekst wypowiedzi ale nie znaczy to, że słucham tylko smutnej muzyki. 🙂

Rozumiem co starasz się przekazać. Natomiast nadal uważam, że pod warstwą ukrywasz głęboki smutek poprzez wpisy, poprzez muzykę którą zaprezentowałaś, lub jak wyżej człowiek komentujący powiedział "chcesz coś udowodnić, komu? Czemu? Sobie? Oraz to, że nie do końca chcesz przyznać temu rację. Jesteś wycofana i to czuć. Poza tym, absolutnie nie krytykuję Twojej osoby co mi sugerujesz, wyrażam jedynie moje odczucia czytając Twoje przemyślenia. Mało tego odbieram Cię jako osobę przyjazną i ciepłą, miłą i na poziomie tylko smutną, bo przeszłość Cię dogania.

Są ludzie, którzy czytają innych jak z otwartej księgi. Po dwóch, trzech zdaniach zaledwie. O tym warto pamiętać. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna

Ruiny palacu w Knossos zostaly odkopane czesciowo. Moze kiedys ktos je odkopie calkowicie i moze znajda tam szkielet Minotaura. O swietych krowach na Krecie w zyciu nie slyszalam. Wiem natomiast , ze byki mialy swoje wielkie znaczenie nie tylko w zwiazku z greckimi bogami. Jesli wzorowac sie na malowidlach sciennych i ceramicznych to na Krecie popularna byla zabawa wskakiwania bykom na grzbiety lapiac je wczesniej za roki i przeskakujac przez glowe. Jak na tamte czasy mozna to bylo potraktowac jako sport wyczynowy rownie niebezpieczny jak dzisiejsze jazdy z predkoscia 200m/godz.

Moje domniemanie na temat Minotaura jest dosyc proste. Wierze w to , ze w rodzinie krolewskiej urodzilo sie dziecko z wada , defektem , deformacja ciala czy glowy. latwo tez przypuszczac , ze ludzie porownali te anomalie do glowy byka - w koncu to te zwierzeta widzieli na codzien. Karmienie krwia w celach leczniczych powtarza sie w wielu kulturach. A sama Grecja slynela z bezwzglednych obyczajow gorszych niz to. Pomijam Sparte gdzie starcow i chore dzieci zrzucano ze skaly. Masz takze Agamemnona , ktory zarznal nozem wlasna czteroletnia corke i zlozyl ja w ofierze bogom.

Odyssea to podroz juz po wojnie.

"Gniew Achillesa opiewaj boginii. Ktory to z bogow podsycil ten spor ? To Apollo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.01.2019 o 10:02, Gość Gość napisał:

Trudno po urodzeniu dziecka mieć ochotę... Przecież kobieta ma wiadro i już się nie nadaje. Plus widoki z porodu które nadszarpnely watla męska psychikę. Buaha 

A kto ci każe zaglądac jak kobieta rodzi? Może jesteś zazdrosny o siostrę połozne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.01.2019 o 20:33, Gość Nieznajomy napisał:

Oczywiście pomijam rzeczy obowiązkowe jak posiadanie całkiem dobrej pracy, zarobków. Chodzi mi tu o kwestie wygląd/charakter czy dobry wygląd może przyćmić niedoskonałości charakteru? Takie jak np brak przebojowości, braki w obyciu

Nad charakterem można pracować o ile nie jest jakiś totalnie zryty, lecz wymaga poprawy kilku cech/zachowań. Mądra kobieta o tym wie. Jednak jeśli delikwent nie wykazuje chęci do jakiejkolwiek zmiany to kop w tylek i niech się inna z nim męczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×