Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teresa

Synowa nie zarabia a robi sobie paznokcie i drogie zabiegi u kosmetyczki!!!

Polecane posty

Gość teresa

Nie zarabia ani grosza, zaraz po studiach popracowala moze ze cztery miesiace i od razu zaszla w ciaze!!! jestem pewna ze namawiala mojego syna bo on do dzieci sie nigdy nie rwal w przeciwienstwie do inngo mojego syna gdzie juz jestem w stanie uwierzyc ze chcial dziecko. obie synowe nie pracuja bo jedna na wychowawczym juz drugi rok a ja na emeryturze i mnie do pomocy zadna nie chce.

ta na wychowawczym chodzi na hybrydowe paznokcie i zabiegi wiem ile kosztuja te zabiegi, drogo. syn zarabia dobrze ale ja w jej wieku nie myslalam by trwonic kase. nie jest ambitna i sciagnie go na dno bo jakos nie spieszy sie jej do roobty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdf

I co ci do tego, stara ruro? Zazdrość bo tobie nikt nic nie kupował??? Widać taka jesteś wspaniała że żaden się nie znalazł który chciałby ci kupił róże czy w jakikolwiek sposób docenił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślę, że to ich sprawa, na co wydają własne pieniądze. To jak synowa jest na wychowawczym, to nie ma prawa o siebie zadbać? A odnośnie pracy - skoro postanowili z mężem, że chcą, by do jakiegoś tam wieku ona zajmowała się dzieckiem, to powinnaś uszanować tę decyzję i cieszyć się, że nie chcą zrobić z Ciebie niańki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu

Synuś się właśnie rozwinie przy takiej kobiecie, bo musi dobrze zarobić na te paznokcie, kwas hialuronowy etc. Podziękuj jej, że go popycha do rozwoju 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×