Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DoPańiPanów

Czy ona jest ładna a on przystojny?

Polecane posty

Gość DoPańiPanów

Wpiszcie sobie Weronika Truszczyńska i Panowie powiedzcie mi, na ile oceniacie? Czy ona jest ładna?

Panie, proszę wpiszcie sobie Krzysztof Gonciarz i powiedzcie, czy on jest przystojny? Na ile oceniacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meme

Goncio hot bo lubię jego treści 

weronika not nie przypadła mi do gustu i te zaniedbane włosy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoPańiPanów
5 minut temu, Narodowy napisał:

A czemu akurat Gonciarz i Truszczyńska są brani pod ocenę?

bo tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff

hmm..według mnie są tacy normalni, ani super przystojni ani brzydcy 😉

Tak oboje po 6/10 bym dała 🙂 generalnie są ok, nic brzydkiego nie mają, po prostu nie ma jak dla mnie takiego wow. 

Truszczyńska za bardzo kombinuje z włosami, nienaturalnie i nieharmonijnie to wygląda.

Według mnie np. Juszes jest piękna 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona 6/10, taki średniak, ale... chciałbym się z nią zakolegować ze względu na jej styl. Serio, takie odmieńce jakoś mnie przyciągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Truszczyńska niekorzystnie wygląda po tym jak się ścięła. (z resztą 99% kobiet gorzej wygląda w aż tak krótkich włosach)

O wiele lepiej było jej we włosach przynajmniej przed ramiona. Niby przecietna, ale z dziewczęcą twarzą (a takie najbardziej lubię u kobiet), więc daję jej 7/10 jeżeli chodzi o twarz.

Gonciarz to jak dla mnie 4/10. Ale jestem facetem, wiec nie wiem jaki gust mają kobiety. Jak dla mnie wygląda on jak taki stereotypowy ofermowaty informatyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff

Za surowy jesteś dla Gonciarza, nawet w sumie 7 mógłby być 😉

typ Informatyka bywa właśnie fajny 😄 Nie każdy leci na jakichś cwaniaków z dyskoteki.

Truszczyńska ścięła włosy? Nie wiedziałam nawet..ale w sumie nie oglądam jej, Gonciarza też nie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wygląda jak przemadrzaly kujon licealista który zawsze się zgłasza bo wszystko wie i wszystkich w...ia. A ona jak jakieś emo dziecko. Co tu oceniać? Pedofil? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×