Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mirandakalinowska

Widziałam tą youtuberke Aleksandra Moon z księdzem ktoś wie czy ich coś łączy ?

Polecane posty

Wczoraj widziałam Aleksandrę Moon w Katowicach na zakupach jak wychodziła czekał na nią przed sklepem ksiądz, wziął jej siaty i pojechali! Byłam w szoku, może mają romans wiecie coś ? Jestem pewna że to była ona. Ostatnio coś nagrywała o księżach ale w życiu nie widziałam jak ksiądz ładuje do auta siaty vlogerce urodowej. Wiecie coś więcej??? Napiszcie jak ktoś coś bo to chyba nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kto wie może jest w takim związku pomyslalam o tym dawno jak zobaczyłam jej film o księdzu oszuście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiądz tez przyjaciel ;)

Może tylko jej pomógł przeciez mówiła ze zna dużo księży a nawet jak ma romans to niech ma ja tam lubie jej filmy jest taka normalna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Lepiej zeby ksiadz mial romans z kobieta , niz pozniej mialby sie wyzyc na jakims ministrancie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romans musi być

Może zrzuci dla niej kiecke 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk

Szli na kolędę tylko. Ona była w roli ministranta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że temat jest gorący... Nie bez powodu o księżach mówi piękna dziewczyna, youtuberka. Po co by jej była potrzebna znajomość tak wielu księży co mówiła? Na pewno coś ją skusiło do jakiegoś i mają dobry romans. Niezobowiązujący z wiadomych względów. A wiadomo, zakazany owoc najlepiej smakuje. Taki ksiądz nie zaszantażuje ani nic, bo sam mógłby na tym polecieć i to dla niego gorzej by było.

Z resztą... No błagam. Nie uwierzę, że ksiądz mógłby pogardzić piękną i młodą dziewczyną, jeżeli sama się za niego bierze. Ksiądz to też człowiek. Nikt mu klejnotów nie utnie. Ludzka sprawa, dlatego w taki romans można uwierzyć. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Są babki, które polują na księży. Księża nazywają je sakrofilkami. Jak któryś porządny to ostrzega drugiego przed konkretną kobietą o podwójnych zamiarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość gosc napisał:

Lepiej zeby ksiadz mial romans z kobieta , niz pozniej mialby sie wyzyc na jakims ministrancie...

Jak ktoś nie potrafi wytrzymać w celibacie to niech nie pcha się na księdza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej kolęda kolęda
4 godziny temu, Gość Kkk napisał:

Szli na kolędę tylko. Ona była w roli ministranta. 

Potwierdzam, wczoraj byli u mnie na kolędzie. Ona śpiewała „Przybieżeli do Betlejem”, a ksiądz poświęcił mieszkanie. W niedzielę widziałam ją też na mszy, czytała List do Efezjan. Zbierała też na tacę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm

A nie pomysleliscie ze to moze jest jakis jej krewny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś faktycznie jest z jej rodziny. Jakiś kuzyn czy coś... Ale niczego nie da się wykluczyć. Na pewno ma lepsze kontakty z księżmi, bo sama w filmiku wspomniała o tym, jak dała na kolonię dla dzieci. Mało jest chyba takich dobrodusznych osób. Ale grunt, że są, bo taka kolonia nie jest tania, a dzieci są ucieszone, że gdzieś mogą jechać. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×