Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grafik

Całe życie rodzice mówili mi , że jak zacznę pracować to będę bardziej rozważał na co wydać pieniądze

Polecane posty

Gość Grafik

Całe życie rodzice mówili mi , że jak zacznę sam zarabiać pieniądze to będę je bardziej doceniał , a jest odwrotnie , teraz na nic sobie nie szczędzę , wydaję kase na głupoty.Nawet jak coś zgubie to mam na to wywalone , kupię sobie nowe.Wy też tak macie czy tylko ja?Może i mam za dużo kasy , bo zarabiam 10k/mies , jestem grafikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze moze byc gorzej

Moze i za duzo zarabiasz jakbys mial mniej to i bys bardziej uwazal na co wydajesz. Ja nie mam na chleb czasami i naprawde uwazam na co kasa idzie, chociaz czasami chcialabym sobie cos kupic, no ale nie moge 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest taki dowcip: Przychodzi Matka "Jaśka" do Biura Pracy i prosi "panią Kasię":
- kochnieńka znajdz dla mojego "Jaśka" jakąś robote, bo chłopak się marnuje, 
pije całymi dniami.
- mamy pracę dla Murarza - 4000 PLN miesięcznie - odpowiada "pani Kasia"
- kochanieńka jak mój "Jaśko" taką kase dostanie to on na amien mi się 
rozpije !
- ok, jest jeszcze pomoc murarza za 3000 PLN miesięcznie
- kochanieńka a nie masz czegoś za 700-800 miesięcznie ?
- oj aby zarabiać 700-800 miesięcznie to trzeba studia skończyć.

Ty się chyba właśnie marnujesz.

Nie uważam, by to było jakoś dużo kasy, ja tyle zarabiam i dopiero się mieszkania dorobiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l33

Mam to samo. Odkąd zarabiam (od 15 lat), wydaję jak chce i na co chce. Coś tam też odkładam, ale jak coś bardzo chcę kupić, to nie żałuję sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak Ci przyjdzie z tej pensji rodzinę utrzymać,  np trójkę dzieci,  duże mieszkanie,  rodzinne auto itd,  to będziesz każdą stowke 5 razy oglądał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×