Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amandalesisz

Kosmetyki Ravina - Opinia

Polecane posty

Witam, zastanawiam się nad zakupem kosmetyków ravina, opinie mają dobre ale chciałam jeszcze was dziewczyny zapytać o zdanie czy już używałyście tych kosmetyków 😉

Jeśli tak to dajcie znać jak wrażenia i czy polecacie, a jeśli tak to które najbardziej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczeakk

Ja stosowałam masło mandarynkowe i jestem zadowolona a więc tobie też mogę polecić 😉 a ten zapach... Po prostu obłędny 😁 polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adusia

Stosowałam - lebię - polecam 😉👍🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.F

Ja z ravina używałam mandarynkowego masła shea... Matko jak ono obłędnie pachnie ... :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elitka

O tak mandarynkowe było extra, chociaz chyba kawowy mus bije wszystko na glowe. Zapach obledny - az chcialoby sie zjesc! A najwazniejsze w sumie jest to ze sa z naturalnych skladnikow i spokojnie mozna je stosowac nawet przy cerze problematycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabe

mnie się kosmetyki od ravina bardzo spodobały 😉 też jestem z nich zadowolona to mogę polecić, tym bardziej że niewiele kosztują a mają super składy i działanie 😉 a więc moja opinia jest jak najbardziej na TAK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA

Ja miałam okazję skorzystać z kul do kąpieli, które dostałam od męża pod choinkę. Kule, a raczej półkule bo tak wyglądają aż kuszą samym wyglądem, ślicznie wyglądają, ślicznie pachną no i nie są drogie. Po kąpieli widać było że rzeczywiście nawilżają i nie trzeba już później nakładać żadnego balsamu bo skóra jest nawilżona. Jak ktoś ma okazję to polecam bo taka kąpiel naprawdę odpręża i daje sporo przyjemności z ,,domowego spa''😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkadudka

bardzo dobre, polecam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Dostałam od chłopaka na urodziny mydełka i mus lniany. Jeśli chodzi o mydełka to bardzo dorze się pienią i mają bardzo dobry skład.  jeśli chodzi o musik do ciała to również jesteem zadowolona, dobrze nawilża, dobrze się rozprowadza i dobrze wchłania. Jak dla mnie to jest dużo lepszy od chemicznych, które kupowałam do tej pory, tak więc na walentynki doradziłam chłopakowi, że mogłabym dostać tak samo coś z tej serii kosmetyków... 😄 wiec u mnie ravina zapunktowała bardzo pozytywnie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ixka

polecam, stosuje już od jakiegoś czasu i jestem zadowolona. Używam musu mango, bardzo dobrze nawilża i się rozprowadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GABI

Ja miałam mydło kawowe. Ma genialną opcję peelingu. Ma w środku drobinki kawy. Na mnie zrobiło bardzo dobre wrażenie ! ;) :d  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia G

Ma ktoś może jakiś kupon rabatowy do nic? bo chciałabym złożyć zamówienie :classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha

kupon rabatowy 10 % mają na swoim sklepie internetowym 🙂 ja już zrobiłam zakupy, oczywiści mus lniany i masło mandarynkowe i kakaowe, koniecznie zakupiłam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×