Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lila

Wykorzystanie ...

Polecane posty

Gość Lila

Nie chcę żeby mnie dotykał w intymne miejsca. Nie jestem gotowa i nie lubię "na ostro". Jego dotyk boli. Mimo reakcji sprzeciwu zrobił co chciał. Popłakałam się ale udał, że tego nie widzi. ToJestem z nim od 6 miesięcy kocham go, ale zauważyłam że nie liczy się z moim zdaniem. Wszystko jest tak jak on chce, spotkania i nawet to co na nich robimy. Moje zdanie mało się liczy. W święta się rozstaliśmy a potem dałam mu szansę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan

Facet potrzebuje kobiety a nie dziewczynki ,która boi się otworzyć. Na początku na coś pozwalacie a potem jednak nie chcecie... sama dalas więc nie wykorzystał. Nie obraz się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Lila napisał:

Nie chcę żeby mnie dotykał w intymne miejsca. Nie jestem gotowa i nie lubię "na ostro". Jego dotyk boli. Mimo reakcji sprzeciwu zrobił co chciał. Popłakałam się ale udał, że tego nie widzi. ToJestem z nim od 6 miesięcy kocham go, ale zauważyłam że nie liczy się z moim zdaniem. Wszystko jest tak jak on chce, spotkania i nawet to co na nich robimy. Moje zdanie mało się liczy. W święta się rozstaliśmy a potem dałam mu szansę...

Nie umawiaj się z nikim jeśli nie jesteś gotowa na seks i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Jeżeli widział twoje łzy perfidnie cię wykorzystał.  Przykro mi ale to nie jest kandydat na faceta. Lepiej odpuśc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość Lila napisał:

Nie chcę żeby mnie dotykał w intymne miejsca. Nie jestem gotowa i nie lubię "na ostro". Jego dotyk boli. Mimo reakcji sprzeciwu zrobił co chciał. Popłakałam się ale udał, że tego nie widzi. ToJestem z nim od 6 miesięcy kocham go, ale zauważyłam że nie liczy się z moim zdaniem. Wszystko jest tak jak on chce, spotkania i nawet to co na nich robimy. Moje zdanie mało się liczy. W święta się rozstaliśmy a potem dałam mu szansę...

Skoro nie liczy się z Twoim zdaniem, to czas od niego odejść. Po co się masz męczyć? Chcesz być sobą w związku a nie możesz, to czas się z nim pożegnać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn

Nie mogę tego zrozumieć , jak można kobietę wykorzystać czy zgwałcić ? No jak ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Onn napisał:

Nie mogę tego zrozumieć , jak można kobietę wykorzystać czy zgwałcić ? No jak ? 

psychopaci tylko tak robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×