Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ines1

Włosy kręcone -kobitki z kreconymi włosami łączmy sie!!!

Polecane posty

Gość ..........kręciołek..........
Hej dziewczyny z loczkami. Może słyszała któraś z was o odżywce (właścwie to mgiełce lub coś w tym stylu) Pantene w sprayu do włsów kręconych? Moja koleżanka kupiła sobie taką a ja nigdzie nie mogę jej znaleźć :( Co więcej dała mi wypróbować i muszę przyznać że jest świetna - nie skleja włosów dlatego są mięciutkie a do tego loczki pięknie się zawijają (nawet na tak średnio kręconych włosach jak moje). Podkreślam jeszcze raz że to nie krem tylko spray a na opakowaniu nie ma instrukcji po polsku (tak mi się przynajmniej wydaje). Byłabym bardzo wdzięczna za jakiekolwiek info na ten temat - dokładna nazwa, gdzie kupić i czy można zamówić przez internet. Z góry dziękuję =] Pozdro dla wszystkich kędziorków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam, ze kosmetyki z matrixa sa dobre do wlosow kreconych jak i do prostowania. o migielce nic nie slyszlam, z reguly uzywam kosmetykow profesjonalnych wiec o tych ze zwyklego sklepu malo wiem. napiszcie jak macie cieniowane wlosy, jaka jest roznica w dlugosci itd. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suss_martynkaaaaaa
Hej dziewczyny, mam zamair isc do fryzjera za tydzien. Marzy mi się grzywka, ale nie mam pojęcia co powiedziec fryzjerce, bo z racji moich kręconych włosów zawsze mi prztłumaczy, że to nie jest za dobry pomysł.... Moze jakbym jej wyjasniła jaka ja chce to by sie daął przekonac...:) ona jest naprawde dobra w tym co robi, nigdy nie bylam nniezadowolona po wyjsciu od niej...al czasami chce sie zrobic cos innego...:P wyjsc i wygladac calkeim ianczej. macie może jakeis zdjecia dziewczyn w kreconych włosach z grzywkami, bylabym wdzieczna jakbyscie mi an maila cos przesalły :0 dziekuje bardzo. Mam andziej ze znajde wiecej czasu po ostanim egzaminie i przeczytam wtedy wiecej Waszych wypowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mAtIkA z KrĘcIOłKaMi
Ja mam pocienieowne włosy i jak chcę się uczesać w warkocza to mi zwesząd odstają i to głupio wygląda. Mam też grzywkę i niestety muszę ją codziennie prostować bo inaczej byłby jeszcze większy koszmar na głowie. W rozpuszczonych włoszch to już w ogóle nie cho0dzę bo mam zbyt wielkie siano na głowie, z którym nie wiem jak walczyć. A jak sobie wyprostuję to wyglądam cudownie: nic mi nie odstaje wszystko się pięknie trzyma. Szkoda tylko że do nast.ępnego umycia głowy. Czekam tylko, aż ktoś wymyśli taki genialny kosmetyk, po którym nigdy już nie będę się musiała martwić o to, że mam pokręcone włosy, tylko po prostu nałożę na głowę i mam od razu proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
suss_martynkaaaaaa: ja już wcześniej o tym pisałam, ale napisze jeszcze raz ;d a więc mnie też zawsze marzyła się grzywka i już dawno zrobiłam sobie taką na bok ;] z tym że ja mam suchego wilka i ona mi się nigdy nie układała, więc zawsze po wyprostowaniu musiałam ją i tak spinać ;/ no i stwierdziłam, że ją zapuszcze ale potem wpadłam na pomysł, żeby zrobić sobie taką prostą nad oczy ;] i dokonałam tego!! mnie też fryzjerka uprzedzała, że to będzie wielka zmiania i że ciężko mi będzie wyprostować, ale się uparłam ;D zrobiła mi taką cieńszą, bo nie chciałam grubej i poprosiłam żeby mi ją troszeczkę postrzępiła, bo tak mi się podoba ;] jestem z niej strasznie zadowolona, bo po wyprostowaniu nie mam problemu z ułożeniem jej ;) wszystkim wydaje sie, że mam z nią więcej roboty niż z tą na bok, ale tak nie jest!! przynajmniej ja tak nie uważam ;] poza tym kumpele powiedziały mi, że z tą grzywą wyglądam lepiej niż kiedyś ;D jak mi się nie chce prostować to tylko zakładam opaske ;) ja nie wiem jakie ty masz włoski, ale naprawde polecam taką długą grzywke nad oczy =) trochę się bałam jak to bedzie wyglądać - prosta grzywka i kręcone włoski, ale niepotrzebnie bo to naprawde extra wygląda ;] ahhh... no i musisz wziąć pod uwagę, że taką grzywe to trzeba mniej więcej co 3 tygodnie podcinać, bo na oczy zachodzi, ale ja mam kumpele - przyszłą fryzjerke więc też nie mam z tym problemu ;] sama też sobie możesz pocinać, bo to nie jest trudne =) pozdrawiam i napisz czy się na coś zdecydowałaś ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
wiooleta: no dobra, zrobisz foto, ale jak ja cię zobaczę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponawiam apel do cieniowanych aby napisaly jak maja te wlosy pocieniowane i jak silny maja przy tm skret. mAtIka aby wlosy sie nie puszyly musisz chyba zmienic ich sposob stylizacji i pielegnacji. nie napisalas jak sie z nimi obchodzisz. ale przedewszytkich z racji tego, ze wlosy krecone sa suche powinnac przy kazdym myciu uzywac odzywki do wlosow suchych badz kreconych. polecam nalozyc na umyte wlosy odyzwke, rozczesac, a potem splukac. pozniej wlosy osuszyc troche recznikiem i jeszcze raz rozczesac, nastenie i nalozyc np. jedwab, tylko z umiarem i pozostawic do wyschniecia, albo same, alebo suszarka z dyfuzorem. jak wyschna polecam nalozyc jakas pianke, najlepiej frucits, wella, albo nivea/ te tansze niestety sa nie trwale/ i loki nie powinny sie po czyms takim puszyc, chyba, ze to wina sciecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montra
Co ile myjecie włosy?? Bo ja chciałabym myć je co tydzień, ale tak się nie da :/ po 3 dniach po umyciu już mam siano:( i wogóle strasznie suche...używam szamponu nivea do kręconych, odżywke Gliss kura i taką piankę z salonu fryzjerskiego:) teraz zaczęłam używać szampony Gliss kura z jedwabiem i czekam na efekt:( może nabiorą teo błysku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montra
A można umyć tylko szamponem, odżywkę i już?? Bo pianką wydaje mi się, że wysusza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tydzien to chyba za zdako dla kazdych wlosow bo sie przetluszcza, a przy kreconych wieksozsc dziewczyn myje czesciej bo sie pusza.. nie wiem jaki masz skret mocny, bo jak mocny to pianka nie jest Ci potrzebna, ale jak piszesz, ze sie pusza..to niestety, ale pasowaloby czegos uzyc. na dzialanie odzywek zbytnio bym nie liczyla. bo ja uzywam profesjonalnego szmponu do wlosow kreconych i odzywki i produktow do stylizacji,a mimo to uzywam pianki aby loki byly trwale, szczegolnie aby sie nie puszyly gdy jest wilgoc itd.uzywam jej od lat i nie zauwazylam aby bardzo wysuszla, tym bardziej, ze czasem koloryzuje wlosy badz rozjasniam co jest bardziej szkodliwe.. mysle, ze dobra pianka z flitrami i witaminami az tak bardzo nie zaszkodzi, a dla rownowagi mozna uzywac jedwab badz inny nablyszczacz badz nawilzacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytalam dokladnie. wiec jak masz silny skret to mozna oczywiscie bez pianki, ja pisalam, ze to moj patent na moje wlosy, a kazdy ma inne. co do tego, ze sa suche, wlosy krecone maja to do siebie, ze z reguly sa suche i polecam zamiast szamponu do kreconych wlosow czy odzywki kupic na razie cos silnie odzywiajacego. ja czesto stosuje odzywki do wlosow suchych, zniszczonchy i farbowanych. nie uzywam suszarki, a jak juz to bardzo zadko i wlasnie jedwab. co jakis czas warto zafundowac wlosom silna regeneracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
Montra: ja w stu procentach zgadzam się z crazy-bogie ;] Po pierwsze włosy kręcone mają to do siebie że są suche =) Po drugie ja też staram sie nie używać suszarki, bo jeszcze bardziej wysusza ;/ Po trzecie co tydzień to raczej za rzadko chyba ;( ja myję co dwa dni, a czasem codziennie... No i po czwarte też radzę ci odłożyć szampon do kręconych... sama go kiedyś używałam ale włosy po nim były jeszcze bardziej suche ;/ właśnie na tej stronie dużo osób pisało że NIVEA do kręconych wysusza włosy i go odłożyłam a zaczęłam używać szamponu PANTENE do suchych, po tym nakładam odżywkę bez spłukiwania też PANTENE, ale do kręconych i jak już same wyschną to odrobinę kremu z SUNSILKA do kręconych... narazie jestem z tego zadowolona, ale jeszcze może popróbuję czegoś nowego ;] pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montra
Ohhh...dziękuję Wam dziewczyny:* Ja w tej chwili eksportuje ten szampon Nivea z mojej łazienki!! A tego gliss kura odżywkę mam regenerującą i szukam jakieś fajnej maski, takiej bardzo nawilżającej...może coś polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suss_martynkaaaaa
Ania dzieki za dopowedz....a mogłabys mi jakeis zdjecie podesłac, na maila...może byc jakies z neta jak to mniej wiecej wyglada, a twoje byloby najlepiej...b.o ja jakos tego nie widze....bylabym bardzo wdzieczna to moj mail suss_martynka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myje wlosy codziennie. Do kreconych jak juz pare razy pisalam to szampon i odzywka do suchych i zniszczonych(bo do takoych je sie zalicza) Tu wklejajcie swoje zdjecia wlosow, ja postaram sie w nastepnym tygodniu, bo do konca tego jeszcze mam praktyki wiec czasu mi braknie.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
suss_martynkaaaaa: niestety teraz ci nie pomoge, bo swojego zdjęcia na pewno nie dam bo sie przestraszysz ;d a na necie nie moge znaleźć ;/ ja też nie mogłam sobie wyobrazić czy to będzie fajnie wyglądało, ale siostra mi powiedziała że u niej w szkole tak noszą i zaryzykowałam ;P teraz musisz sama zdecydować jaką chesz tą grzywke i czy w ogóle chcesz ;] grzywki na bok nie są takie złe tylko że ja mam tego głupiego suchego wilka i mnie sie to w ogóle nie układało ;( decyzja należy do ciebie ;] napisz co postanowiłaś ;d pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tryszkowa
ja mam bardzo bardzo kręcone włosy. http://www.fotka.pl/profil/TrYsZkOwA/ tu można mnie zobaczyć. najśmieszniejsze jest to że jeszcze w podstawówce miałam proste. kręcone mam dopiero od jakiś trzech lat. aż boje sie pomyśleć jakie będą za kolejne trzy... hehe i co do koloru to też jakieś zmienne w lato-rudawe, zimą-czarne, a jesienią i wiosną-brązowe. całe szczęście że sobie z nimi radze... teraz żałuje że ściełam, bo miałam po pas. ale w końcu odrosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tryszkowa
moja fryzjerka miała niemały problem z tymi moimi włosami hehe ale zawsze lubi mnie ścinać :) musiała mi ściąć z długości (duuużo) mocno wystopniować, wydegarzować. ja nawet nie miałam planów ma grzywke. ale jak zrobiłam sobie przedziałekna bok to sama wyszła... teraz sie z niej ciesze, bo mam wysokie czoło które chociaż częściowo zakrywa:) ale przy kręconych włosach nie polecam grzywki na prosto, chyba że w planach jest codzienne porstowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni_nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni_nika
ja tam, bardzo bardzo kocham swoje kedziorki;p jak nie sa wyprostyje wlosy to mam do polowy plecow, a jak wyprostuje to sa jeszcze dluzsze;p:D. sa wycieniowane, chcialabym bardiej ale boje sie isc do fryzjera bo ona zawsze mi niszcza fryzure i pozni9ej nawet sie nie chca ukladac albo za krotko mnie obcinaja:( hyh.. a co do grzywki to mialm kiedys ale w tym czasie ciagle prostowalam wlosy, teraz mam taka delikatna i robie sobie przedzialek na boku i to wyglada ok :) pozdrawiam wszystkie ZAKRECONE kobitki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
wiooleta: fajne masz te włoski ;] tylko szkoda że zrobiłas z tyłu foto ;( no i zauważyłam że masz bardzo pocieniowane ;d tylko że gdybym ja sobie tak zrobiła to te z góry by sie kręciły a te z dołu byłyby proste ;( poza tym ja mam problem z ułożeniem ;/ jak cały dzień mam siedzieć w domu i nigdzie nie wychodzić to włosy mi sie zawsze suuuper pokręcą a jak ide do szkoły to robie dokładnie to samo a te loki ja na złość nie są już takie fajne ;/ i zawsze potem spinam w kucyk ;/ pozdrwiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ania.. - mam dokladnie to samo, jak siedze w domu to sa boskie. Ale mysle ze bys mogla sprobowac poceniowac. Pokaz zdj wlosow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
wiooleta: hmm... dzisiaj wieczorem jak umyję i będą fajne to zrobie od tyłu, ale nie obiecuje... wtedy mi doradzisz czy naprawde mam bardziej pocieniować ;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
wiooleta: zapomniałam!! a mogłabyś dać z przodu zdjęcie?? tzn. możesz zamazać twarz w paincie na przykład ale żeby zobaczyć przedziałek i reszte ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeejjjjjjaaaaa
Siemanko ja tez mam pokrecone wloski, napoczatku byly straszne bo wygladałam jak lwica bylo ich o wiele za duzo teraz pocieniowalam sobie je i sa o wiele prostrze, na sianko dobry jest jedwab, ale tylko na koncowki bo szybko beda sie przetłuszczac a i polecam zakupy w sklepach fryzjerskich naprawde sa tansze i o wiele lepsze.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ania.. - jak dzis ogarne i moje wlosy dadza rade(;d) to postaram se dac tez z przodu;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mAtIkA z KrĘcIOłKaMi
Słuchajcie a ja mam pytanie: czy stosowanie odżywki bez spłukiwania Pantin Pro-V skręt loków i fal może zniszczyć włosy?? Jak często mogę ją stosować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×