Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ines1

Włosy kręcone -kobitki z kreconymi włosami łączmy sie!!!

Polecane posty

Gość kreconka
sorki nie mam trzech polowek wlosow;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlokowana xD
Hehe.. Też mam loki.. mam problemy z rozczesywaniem. Wlosy muszę myć codziennie i codziennie przed myciem je rozczesuje.. Jest to problem,bbo przets to straciłam połowe swoich włosow i obawiam sie,ze za niedlugo stracę wszystkie.. :( Czytałam,ze częste mycie włosow kreconych jest niezbędne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham LOKIII
Eee noo dziewczyny ! ! ! LOKI SĄ SUPERR !! nie wyobrażam sobie siebie w prostych włosach. Mam z nimi troszke problemu i tez mi wypadają ale sie tym nie przejmuje bo to normalne jezeli chodzi o kręcone włosy ;)) zawsze po umyciu nakładam pianke jak są jeszcze bardzo mokre a poźniej jak wyschną to są po prostu boskie ^^ hihi nie rozumiem naprawde dlaczego niektóre z was narzekają i prostują je... powinnyśmy być z nich dumne bo wiekszość dziewczyn marzy o lokach :D hehe kiedyś je rozczesywałam i cudowałam zeby tylko jakoś sie ich pozbyć ale wkoncu dotarło do mnie ze wcale to nie wygląda lepiej i nauczyłam sie o nie dbać :D:D nic trudnego a nawet powiedziała bym ze sama przyjemność :). Yeeaa laskii pozdroo hihi ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika***
ja tez mam krcone włosy.. kocham je czasem prostuje ale najczęściej wracam do loczkow. dzieki nim zawsze jestem inna niz wszyscy:P jak je pielegnuje: najpierw myje je szamponem GLISS KUR (zapobiega rozdwajaniu sie koncowk) taki zolty;p potem nakladm balsam z tej samej serii i trzymam przynajmniej 15 min. i splukuje nastepnie rozczesyje je kiedy sa jeszcze mokre czekam chwile (jakieś 10-20min.) i nakladam na nie odzywke bez splukiwania z PANTENE pro-v SPREZYSTE LOKI I FALE ijuz czekam az wyschna naturalnie:PP potem juz ich nie rozczsuje :P (do nastepnego mycia) tylko tyle ze codzienne trzeba myc glowe albo na drugi dzien je wiazac albo wziasc troche tej odzywki bez splukiwania i wgniesc w nie ;pp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina_17
Mam dłuższe włosy. Gdy umyje je rano, naloze pianke taft i gdy same wyschna efekt jest super strasznie mi sie wtedy podobaja.. ale nie chce mi sie tak wczesnie wstawac zeby je myc poniewaz starsznie dlugo schna.. wiec myje je wieczorem rozczesuje nakladam troche pianki i klade sie spac.. rano znowu nakladam pianke bez rozczesywania i czasami sie fajnie uloza a czasami sa tak beznadziejne ze do szkoly mi sie odechciewa isc.. co zrobic by za kazdym razem sie fajnie skrecaly? czy dobrze ze uzywam pianki czy moze polecacie cos innego?? pomozcie :( sasarek@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara87s
Witam! zakręcone:) paulina_17 ja mam tak samo mam długie mocno skręcone w dodatku grube i gęste włosy zawsze po myciu nakładam żel choć nie jest on najlepszy ale koleżanka powiedziała mi że jest takie mleczko czy coś które nadaje lokom sprężystość i połysk wyglądają estetycznie i ładnie nie pamiętam nazwy ale jak się dowiem dam znać:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina_17
tyle ze mi sie kreca tak nijak... czy da sie cos zrobic zeby skrecaly sie mocniej zeby byly przez to troche krótsze? nie chce obcinac wlosow bo wtedy robi mi sie szopa..podcinam koncowki od czasu do czasu zeby jeszcze urosly... ale zauwazylam ze im sa dluzsze tym robia sie takie "rozflaczale". byla bym bardzo wdzieczna za nazwe tego mleczka.. :) a moze sprobowac wosku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agassi
A ja mam naturalnie średnio kręcone włosy do ramion i dość mocno wycieniowane od góry. Układam je na PIWO (o co zawsze oburzają się moi znajomi koledzy :) po umyciu włosów zawsze trochę czekam aż przeschną lub podsuszam suszarką jak się spieszę, a potem zwilżam je piwem dosyć obficie i suszę suszarką - najlepiej z dyfuzorem. Trochę zajmuje to więcej czasu niż zwykłe wysuszenie, ale wierzcie mi że się opłaca. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
wiooleta: dzięki za radę :] Napisałaś że mam nie używać szamponu do włosów kręconych, tylko do suchych. No i tak robię ;D Myję włoski szamponem PANTENE do suchych, potem nakładam odżywkę bez spłukiwania też PANTENE, ale do kręconych >taka różowataki zielony< no i efekt super!! Przynjamniej dla mnie bo jak narazie nie miałam nigdy lepszych loczków >nawet mi to inni mówią ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
Ahhh ten wcześniejszy wpis mi sie pokasował w niektórych miejscach ;/ A więc jeszcze raz... wiooleta: dzięki za radę :] Napisałaś, że mam nie używać szamponu do włosów kręconych, tylko do suchych. No i tak robię ;D Myję włoski szamponem PANTENE do suchych. Później czeszę grzebieniem z takimi grubymi i rzadkimi zębami, a potem nakładam odżywkę bez spłukiwania też PANTENE, ale do kręconych (taka różowa) i czekam aż wyschną ;] szkoda że mi schną 1,5 godziny i jak chce tak do szkoły zrobić to musze dużo wcześniej wstać ;( Jak widzę, że mi się gdzieś nie ułożyły tak jak bym chciała, to nakładam w tym miejscu odrobinę kremu z SUNSILKA do kręconych (taki zielony) no i efekt super!! Jeszcze wyprostuję grzywkę, bo mam taką nad oczy i naprawde włoski mam extra! Przynjamniej dla mnie, bo jak narazie nie miałam nigdy lepszych loczków (nawet inni mi to mówią ;P) Może to wcale nie jest takie dobre ale narazie będę sie tego stosować ;] Kiedyś może znów poeksperymentuje i może będę miała jeszcze lepsze włoski... Jeszcze raz dzięki za radę i pozdrawiam kręcone :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
Teraz do gosieńka 25 ;] Wspomniałaś, że znalazłaś ten fluid na necie. Było tam zdjęcie tego?? Jak tak to daj linka, bo może też to wypróbuję ;] Z góry dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
Ahaa... i jeszcze mam pytań parę ;] Pierwsze - Czy suszarka z dyfuzorem wysusza włosy?? Ostatnio jak u mnie fryzjerka była podcinać, to zauważyła, że mam straszne siano jak mi chciała wysuszyć (zawsze prostowała, ale tym razem nie chciałam ;]) i zrezygnowała ;] Powiedziała, że lepiej będzie jak wyschną i zapytała czy mam suszarkę z dyfuzorem, bo mogłabym spróbować (ona nie miała przy sobie)... Ja oczywiście nie mam i nie wiem właśnie czy mam sobie kupić, bo jakbym chciała mieć codziennie piękne włoski w szkole, to musiałabym wstawać wcześnie ;/ Myję włosy co dwa dni, więc pierwszego, jak czekam aż wyschną, mam zawsze fajne, a drugiego to tylko kucyk zrobię ;] Ale jest problem, bo nie zawsze chce mi sie czekać aż wyschną, a mycie wieczoram odpada (rano wyglądam jak postrach) no i wtedy je susze i jest siano ;/ Czy po suszarce z dyfuzorem będzie lepiej?? Drugie - Jak często czeszecie włoski? Ja tylko po umyciu jak mam mokre tym grzebieniem z rzadkimi zębami. Na drugi dzień nie czeszę tylko robię kucyk, a następnego dnia myję, więc wychodzi na to że tylko raz... Czy to nie za mało?? Trzecie - Dlaczego nie można wycierać mokrych włosów do ręcznika?? Ja tak zawsze robię, tylko że bardzo lekko je wycieram... Lepszy będzie ten turban?? To wszystko ;] Czekam na odpowiedzi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUSZORKAAAA
CO ZROBIC ABY WŁOSY KRECONE SIE NE PUSZYLY? SZYBKO PROSZE ODPISZCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mAtIkA z KrĘcIOłKaMi
Niestety natura obdarzyła mnie kręciołkami, które po wyjściu na wilgoć puszą się. Jeszcze nie znalazłam kosmetyków odpowiednich dla siebie. Czy możecie mi coś polecić????????????????????????? Bardzo proszę o poradę, nie chcę mieć takiego puchu. Jeżeli już maja się kręcić to mogłyby być takie zdyscyplinowane jak w reklamach. Te babki to maja takie piękne te włosy, bez żadnego odstającego kręciołka. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! jak juz wczesniej pisalam jestem posiadaczka wlosow kreconych i nawet jestem z nich zadowolona. opracowalam wlany system ukladaniach itd. i jakos sie sprawdza. teraz chcialabym cos w nich zmienic..pewnie troche sciac. dltaego napiszcie jakie nosicie fryzury. czy wlosy macie pocieniowane i jakiej dlugosci. ja mam wycieniowane koncowki i pikowane spody /czy jak to sie mowi/, wlosy sredniej dlugosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
crazy_bogie: ja jak wyprostuje włosy to mam tak za łopatki a jak mam normalne kręcone to tak troszeczkę za ramiona... mam trochę pocieniowane ale sama zastanawiam sie czy to dobrze bo czasem niektóre loki mi odstają i chyba następnym razem jak będę u fryzjera to nie będę chciała żeby mi cieniował ;/ pozdrawiam kręciołki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mamy bardzo podobne wlosy i wlasnie wybieram sie na dniach do fryzjera i mam takie sam odczucia jak Ty. wlosy, ktore mam od doalu slabo sie kreca, bo sa przygniecione tymi z gory, a te, ktore sa krotsze czesto wlasnie odstaja od reszty i postanowilam, ze tym razem wyrownam w miare na jedna dlugosc, bo wtedy jakby skret jest silniejszy. dzieki za odpowiedz. przydala sie ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
Łączmy sie ja tam zawsze lubiłam swoje włosy i zawsze byłam Sprężynka , sprężyną , kędziorkiem itp loczki górą ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
crazy_bogie: nie ma za co ;] ja sie na włosach nie znam ale też mam zamiar już nie cieniować, bo potem jak ma za bardzo wycieniowane to tak jak już pisałam odstają mi od reszty... może tylko troszeczke pocieniuje ale minimalnie ;d;d narazie zapuszczam ;] no i zapomniałam zapytać czy masz grzywke?? ja mam taką nad oczy, którą codziennie prostuje i nieźle to wygląda jak jest burza loczków i prościutka grzywka ;d;d pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pOkręcona
Siemankooo :D:D jak mam krecone to są mniej wiecej do ramoin i sa wycieniowane ^^ hihi strasznie podoba mi sie to jak tak ślicznie odstają i myśle ostatnio nad tym zeby je jeszcze troszke z góry wycieniowac i podciąć, tak aby kreciły sie jeszcze bardziej. Z kolei jak wyprostuje to mam je troszke za ramiona i tez to ładnie wygląda jak sa wycieniowane xP hiih tak czy owak polecam! tylko nie wiem co mam robić zeby nie myć ich co dzień.. po 1 dniu wszystkie loczki mi sie psują i mam szope... a jak je skropie wodą to sie tłuszcza. wkurza mnie to troszke. Co wy robicie zeby trzymały sie troche dłużej? Pozdrawiam wszystkie pokręcone hiih ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam dlugie wlosy, prawie do pasa i mylam codziennie niestety. ostatnio jestem na etapie podcinania, ktore mi sie podoba i sa coraz krotsze ;) jak juz pisalam tym razem powstrzymam sie od cieniowania aby sprawdzic jak beda sie ukladac, bo wycieniowac zawsze mozna:) i choc sa krotsze teraz to i tak myje codziennie, choc musze przyznac, ze po ostatnio cieniowaniu na poczatku mylam co drugi dzien, a pozniej zaczynaly sie puszyc, albo robic..jakby to napisac..takie pogniecione, nieforemne. wydaje mi sie, ze duzo zalezy od tego jak silny ma sie skret, a ja mam rozny w zaleznosci od tego jak susze. i choc wciaz mowie sobie, ze dzis nie umyje aby zobaczyc co wyjdzie z nich jutro, to boje sie ryzykowac i myje codziennie. mysle, ze jak teraz podetne, to suszarka z dyfuzorem i bedzie szybciej chociaz. latem czesto chodze z wilgotnymi wlasami. mysle, ze zetne tak aby siegaly ramion, bede uzywac czegos na poprawienie skretu i pozwole im byc bardzej \"rozczochranym\" bo chce juz odpoczac od codziennego mycia, szczegolnie kiedy jestem w gosciach, glupio mi okupowac lazienke. gdyz myje, nakladam odzywke, roczesuje, splukuje, wicieram, roczesuje, nakladam jedwab...a to troche trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam napisac o tej grzywce. mialam scieta tylko raz ladnych pare lat temu i grzywka sie nie sprawdzila, bo musialm codziennie prostowac i od razu ja zapuscilam. teraz grzywki nie planuje, choc fryzjerka proponowala, ale nie chce ryzykowac hehe poza tym zle sie w niej czulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
a to spoko ;d ja też nie byłam przekonana do grzywki ale zrobiłam sobie na bok taką tylko że mam suchego wilka i zawsze musiałam ją spinać bo nie chciała sie ułożyć ;/ już mnie to denerwowało i zapuszczałam ją ale potem stwierdziłam że zaryzykuje i zrobię sobie taką nad oczy i jestem zadowolona bo mam z tym mniej kłopotu a jak nie chce mi sie prostować to tylko opaska w ruch i grzywa w górę ;d ja myje włosy co dwa dni z tym że zawsze drugiego musze robić kucyk, warkocz albo coś w tym stylu ;/ czasami prostuje ale zazwyczaj mi sie nie chce ;d no a tak apropos to jakiego jedwabiu używasz?? słyszałam już coś o tym ale nie wiem dokładnie co to ;] pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy_bogie - wlos krecony moim zdaniem musi byc pocieniowany(a mowi Ci to przyszla fryzjerka;p), bo jak nie jest to jak sama zawuzaylas te dluzsze sa prostsze, a to nie dlatego, ze sa przygniecione tymi krotszymi, tylko poprostu dlatego, ze sa dluzsze i ciezsze. No a jak są krotsze to sie ladnie kreca:)). Wiem po sobie i w ogole. ..ania.. jedwab to taka jakby odzyweczka, regeneruje troche wlos. Jest fajna, ale ja odnioslam wrazenie ze troszke obciaza mi wlosy. Ale lubie ja uzywac:PP Tylko nie mozna za czesto, bo wlos sie do niej szybko przyzwyczaja i robi sie matowy. Ja dzis po dlugim czasie wrocilam do swojej lekkiej odzywki do lokow pantene:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
no to teraz chyba zmienię zdanie... ale nie odstają wam potem włosy jak macie pocieniowane?? a tak właściwie to jak bardzo je macie pocieniowane?? i jaką masz długośc wiooleta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm jak wyprostuje to mam jakos do stanika. Zreszta zaraz postaram sie jakos je ulozyc i zrobie zdjecie;] Wiesz co najbardziej w tych kreconych wlosach podoba mi sie wlasnie nielad tu stoi w prawo tu w lewo hyh piekne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem w tym, ze ja wlasnie mam teraz pocieniowane wlosy i to dosc dobrym salonie, dziewczyna tlumaczyla mi cala idee cieniowania wlosow kreconych itd, problem w tym, ze wlasnie wlosy na roznych poziomach roznie sie kreca..niestety, dlaego poworce chyba do jednej dlugosci i sciecia na pol okraglo. co do jedwabiu to uzywalam najpierw biosilk,a teraz mam jedwab kupiony za granica i jestem z niego bardziej zadowolona. uzywam od kilku miesiacy po kazym myciu czyli codziennie. u mnie sie dobrze sprawdza, bo mialam wlosy dosc suche, a teraz ladnie sie blyszcza i sie nie pusza. tylko nakladaj go gdzies tak od polowy w dol, bo inaczej wlosy beda poprostu jak tluste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiooleta moze inaczej, jaka metoda masz cieniowane wlosy? jak duza jest roznica w poszczegolnych "stopniach"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy_bogie traz mi juz troche odrosly, ale zawsze jak chodze obcinac to najkrotsze mam tak do uszow, a najdluzsze wlasnie tak do zapiecia stanika. Mi tam sie podoba:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie bardzo dobra jest
maska nawilżająca Alfaparf, oraz na co dzień kosmetyki Matrix do kręconych włosów. Też mam cieniowane włosy, bardzo ładnie mi się kręcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×