Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ines1

Włosy kręcone -kobitki z kreconymi włosami łączmy sie!!!

Polecane posty

Gość ..ania..
wiooleta: a ja sobie zrobiłam fotke od tyłu ale jej nie wrzuce bo jest żałosna ;/ przynjamniej zauważyłam co jest nie tak z moimi włosami i wydaje mi się że poprostu muszę je mocno pocieniować tylko strasznie się boje że mi będą odstawały ;( co mam robić?? bo na czubku głowy zamiast loków mam fale ;(( i na dodatek tylko z jedej strony!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAtIkA z KrĘcIOłKaMi -mysle e czesto ja przez jakis czas codziennie ja uzywalam, woncu to odzywka;p ...ania...-dawaj, dawaj, moje tez jest zje bane i dodalam;] zaraz dam nastepne;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mAtIkA z KrĘcIOłKaMi
Dzięki wiooleta, w takim razie będe jej używać codziennie, mam nadzieję że się nic nie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
wiooleta: dam za tydzień ;d sorki ale wcześniej nie moge ;( wrzuce to na fotke a mam nowe konto i tam trzeba czekać 7 dni żeby dodać zdjęcia ;/ a ty masz fotke?? i podaj strone jak wrzucisz nowe zdjecie ;] pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ania.. - hyhy mialam, teraz mam ale bez zdjec (niektore osoby uwazaly te zdj za zbyt wulgarne i erotyczne hah), ale na fotosiku tu jakies dam;] matka...-nie ma za co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
wiooleta: o ja pierdziule... jak tyś ten "kucyk" zrobila?? strasznie mi sie podoba ;d;d tam są same wsuwki?? i on ci sie nie rozwali?? jak bedziesz miała czas i taką fryzure to zrób fote od tyłu ;) proszęęę :)) w ogóle masz super włosy ;] a tak poza tym to co ty trzymasz w ręce?? montra: ty też masz extra włoski... przede wszystkim to z tego co widzę masz ich duzo a mi wypadają jeden za drugim i niedługo bede łysa ;( niedawno zaczęłam żrać tabletki i pomogły ale nie bede codziennie tego świństwa jadła!! ;/ No i musze przyznać że teraz mnie troche zniechęciłyście żebym fotke dała ;( moje włosy w porównaniu do waszych są żałosne... ;/ za niecały miesiąc ide do fryzjera i poproszę żeby mi pocieniował mocno to może wtedy to będzie wyglądać w miare fajnie ;] pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montra
Właśnie Wiooleta super to zrobiłaś! świetnie to wygląda:D dodam jeszcze fotki jak jakoś te dziady upnę:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackWella
hej dziewczyny przepraszam ze nie napisalam odpowiednio do tematu rozmowy ale czy wiecie moze jak nazywa sie ogolnie taka farba na kilka zmyc wlosow? slyszalam o nazwach \\\"musy\\\" \\\"zele tymczasowe\\\" ale nie moge nic znalezc w internecie :( prosze o pomoc was drogie kolezanki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ania.. -heh no same wsowki tylko na tym zdj juz jest roz je bana ta fryzura, ktoregos dnia zrobie i dam zdj z przodu i z tylu. To moja ksiezniczka fretka;p montra- sliczne wlosy;d a moze sprobuj nie spinac ich po boku spinka tylko zeby tak same sie ulozyly?;p BlackWella- chodzi Ci o szamponetke;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackWella
oo wlasnie cos takiego :)) to jest na kilka zmyc kolor tak ? :) a powiedzcie mi jeszcze jakiej firmy najlepsze? znajde to w normalnym markecie? dziekuje kochane :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackWella - ofkrs pelno tego wszedzie;p no 4-8 myc i pozniej chyba jest do 16 czy jakos tak, kosztuje niecale 3 zl(marion czy jakos tak) i chyba 4,50(joanna) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackWella
jeszcze 3 pytanka mam :) gdzie to kupie? jak to sie stosuje? i czy istnieje taki rodzaj szamponetki jak mus? tzn mama mi mowila ze takie cos jest i sie fajnie naklada i tez kolor na kilka zmyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackWella -w kazdym sklepie kosmetycznym, jak sie stosuje? Nie pametam dokladnie, ale chyba najpierw sie je myje(albo moczy tylko) i nakladasz na wlosy zawartosc opakowania, masujessz az powstanie piana, rzymas zpol godziny czy iles tam i pozniej splukjesz;p Taka filzofia;] a o musie nic nie slyszalam( chociaz sie interesuje bardzo wlosami) pierwsze slysze;p ale moze jest;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackWella
moze dlatego nie slyszalas bo to bylo kiedys :) dawno .. wiesz lata naszych rodzicow :)) ale tez mowila o pianie wiec to napewno to samo :) dziekuje Ci za pomoc bardzo jestem wdzieczna :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montra
Wiooleta...jak ja ich nie zepnę to kiedy piszę albo się schylę to nic nie widzę :DNa razie cały czas je zapuszczam, teraz już będzie około 1,5 roku. Zawsze ścinałam na tzw "chłopaka"...heh, to było okropne. fajnie jest jak je zepnę z tyłu klamrą:-) po następnym myciu postaram się wrzucić jeszcze fotkę:) O, i polecam tą odżywkę Pantene do loków bez spłukiwania:) taką z reklamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackWella
hejka :) uzylam szamponetki i jestem zadowolona z koloru dziekuje za pomoc ale mam pytanie bo zrobilismy to razem z kolezanka i jej sie kolor nie podoba, czy moze ona nalozyc na to swoja (stara) farbe? czy musi poczekac az kolor sie zmyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
wiooleta: no właśnie tak myślałam że to fretka ale nie byłam pewna... śliczna jest ;] w ogóle to ja lubie takie zwierzaczki ;d a na tym zdjeciu wcale nie widać żeta fryzura jest roz je ba na ;] mi sie strasznie podoba!! montra: no ja też polecam tą odżywkez PANTENE!! jest naprawde świetna ;) jakiś miesiąc temu zaczęłam jej używać i włosy po niej są o wiele lepsze niż po innych odżywkach jakie używałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackWella oczywiscie ze moze nalozyc farbe;p dzis tez poglebiam swoj kolor szamponetka;p ...ania...-dziekuje;p hyh mi tez sie podoba jest taka... izi;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackWella
a to nie zepsuje koloru? jak to bedzie wygladac? tak wogule to ja mam 17 lat i dopiero zaczynam sie farbowac :) i z tad tyle moich pytan do was wiec jeszcze jedno mam czy farba niszczy wlosy? np taka z garniera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackWella -hyh a ja 18 od styczniaa;] ale sie tym interesuje i ucze sie zreszta na fryzjerke. Nie zmieni to koloru, bo szamponetka nie wnika we wlos, tylko takjakby go obkleja natomiast farba wchodzi do kory wllosa i zabarwia melanine(barwnik) hyh takze nie ma problemu. Farby nie niszcza tak wlosow oczywiscie wszytsko z umiarem. Co innego z rozjasnianiem to katastrofa;p. Ja nigdy nie farbowalam, tylko raz na jakis czas je bne sobie szamponetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackWella
no wiec powiedz mi kochana kolezanko stosujac np co miesiac - dwa miesiace nic sie nie stanie z wlosami? A no i czy przykryje ten kolor kolezance? tzn kolor szamponetki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackWella -mysle ze co miesiac to zdecydowanie za czesto, bo wlosy rosna miesiecznie 1-1,5 no ewnetualnie 2 cm, wiec lepiej co 2. Wiadomo, ze jak sie zacznie wlosy farbowac to trzeba o nie bardziej zadbac(ma na mysli maski itp), to zalezy tez od rodzaju wlosow. Niektorym po farboanie poprawia sie kondycja wlosow sa bardziej lsniace, lejace... Ale to oczywiste ze ta cala chemia(amoniak itp.) wlos niszczy, ale nie tak bardzo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackWella
musze sie zastanowic czy farbowac :( trudna decyzja.. kurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackWella -jak masz ladny naturalny to nie ma potrzeby, mozesz poglebic go ewnetualnie szamponetka albo tonikiem. Masz wlosy krecone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackWella
tzn ja mam takie lekko krecone :) ale musze rano prostowac moze zrobie sobie tylko taka ladna szamponetka.. a co z kolezanka? ona ma takie bardziej proste i blond i chce miec czarne i nie wiem co mam jej powiedziec hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackWella -coooooooooooooooooo?;>z blondu na czarne!? Nigdy, powiedz jej ze ni ch uj. Bedzie zalowala! Lepiej jasniejsze refleksy. Naprawde odradzam. To po co prostuesz? Lepiej podkresl skret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×