Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gośćona123456789

Stare obleśne dziady mam ich dość

Polecane posty

Gość Gośćona123456789

To już nie pierwszy raz, jadę autobusem, a jakiś stary dziad siada obok mnie, nie byłoby w tym nic złego gdyby nie to, że on po prostu mnie molestował. Rozkraczał się, ja się odsuwałam, to on jeszcze szerzej, potem niby przypadkiem mnie złapał za udo, ja w końcu się wkurzyłam i mu powiedziałam żeby zabierał te swoje grube owłosione łapska, a on mi jeszcze awanturę robi, wyzywa od gówniar, że jestem niewychowana, że to moja fantazja i że pewnie żaden chłop mnie nigdy nie będzie chciał. Nikt nie zareagował tylko wszyscy się gapili. Mam już dość tych pieprzonych januszów, to jest jawna kryptopedofilia. Niech se znajdzie panią w swoim wieku, a od młodych precz, stare oblechy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc

Stare, czyli ile mają lat te diady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 29

No ale widzisz taki typowy facet, jak stary i obleśny by nie był marzy o kontakcie fizycznym z bardzo młodą atrakcyjną dziewczyną. Być może jazda środkami komunikacji to jedyna sposobność by doznać namiastki takiego kontaktu (niefajne, wiem). 😮 Nie wiem jak wy kobiety, ale mnie osobiście męska natura bardziej odstręcza niż przyciąga. Ja wiem, że to nie wina facetów, że tak mają (choć za czyny już odpowiadają jak najbardziej!), że tak ciągnie ich do młodych seksownych lasek, no ale w przypadku takich właśnie nienajmłodszych nienajbardziej atrakcyjnych panów jest to zwyczajnie niesmaczne i bardzo nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość ona ona ona 29 napisał:

No ale widzisz taki typowy facet, jak stary i obleśny by nie był marzy o kontakcie fizycznym z bardzo młodą atrakcyjną dziewczyną. Być może jazda środkami komunikacji to jedyna sposobność by doznać namiastki takiego kontaktu (niefajne, wiem). 😮 Nie wiem jak wy kobiety, ale mnie osobiście męska natura bardziej odstręcza niż przyciąga. Ja wiem, że to nie wina facetów, że tak mają (choć za czyny już odpowiadają jak najbardziej!), że tak ciągnie ich do młodych seksownych lasek, no ale w przypadku takich właśnie nienajmłodszych nienajbardziej atrakcyjnych panów jest to zwyczajnie niesmaczne i bardzo nie na miejscu.

Jestem starym Panem. Mogę Cię potrzymać za kolano? 😎 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beka

Dzisiaj stałem na przystanku i zauważyłem fajną niewysoką brunetkę, myślę sobie fajna nastka 17-18 lat.
Przyjechał autobus wsiadłem, usiadłem na wolnym miejscu i ona podchodzi i usiadła koło mnie.
Po chwili zaczyna rozmowe przez telefon i w tej rozmowie mówi, że miała dziś kolokwium. 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2019 o 19:26, Gość ona ona ona 29 napisał:

no ale w przypadku takich właśnie nienajmłodszych nienajbardziej atrakcyjnych panów jest to zwyczajnie niesmaczne i bardzo nie na miejscu.

W przypadku KAŻDEGO faceta, takie zachowanie jest nie na miejscu. Wiek tu nie ma znaczenia. Choć szczerze mówiąc to może i przymknęłabym oko, gdyby to był jakiś w miarę młody facet w moim typie, minimum 7/10. Hah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

facetki tez podobnie, rozchylaja nogi jak widzą dzieciaczków, w szkolach to jest powszechne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panienko autorko - albo jawna, albo krypto-, to się zdecyduj albo przeczytaj sobie, co znaczy przedrostek krypto-, a potem dopiero używaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×