Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poldi

Czy unikałyście kiedykolwiek chłopaka mimo tego, że wam się podobał

Polecane posty

Gość Poldi

Zapoznałem kiedyś na imprezie fajną dziewczynę. Rozmawialiśmy, żartowaliśmy i tańczyliśmy. Czas szybko nam z sobą mijał. Nie nudziliśmy się sobą. Nie było drętwych chwil. Podobała mi się. Ja też się jej chyba podobałem. Ona była idealną kandydatką na partnerkę. Co z tego skoro pod koniec imprezy wyszła, a wręcz uciekła z imprezy nawet się ze mną nie żegnając. Czy ona bała się bliskości? Podobno niektóre dziewczyny tak mają, że chciałby mieć chłopaka, ale jednocześnie wstydzą się do niego zbliżyć i w ostatniej chwil się wycofują. O takie dziewczyny trzeba dłużej zabiegać i podobno tylko taka taktyka postępowania z nimi z jest skuteczna. Można je zdobyć tylko długimi podchodami. Ja ją znam z widzenia. Ona też mnie zna. Znamy nasze nazwiska. Przyznaję, że ta sytuacja zniechęciła mnie do nawiązania bliższego z nią kontaktu. Nie szukałem kontaktu z nią. Nasze drogi się rozeszły. Nie wiem czy dobre zrobiłem gdyż ona była świetną dziewczyną i byłaby z pewnością świetną partnerką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość Poldi napisał:

Zapoznałem kiedyś na imprezie fajną dziewczynę. Rozmawialiśmy, żartowaliśmy i tańczyliśmy. Czas szybko nam z sobą mijał. Nie nudziliśmy się sobą. Nie było drętwych chwil. Podobała mi się. Ja też się jej chyba podobałem.

Kto tę płeć zrozumie... czekam wraz z autorem na wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Kilka mozliwosci:

1. Jest nieśmiała, dlatego unika, czeka na twój zdecydowany krok

2. Jest z kimś juz w związku. To by o niej źle świadczyło, ale też tak bywa

3. Nie widzi perspektyw na związek, więc po co się angażować. Dobrze się z Tobą bawiła, ale nie na tyle aby z tego było coś wiecej

4. Źle odczytałes, że jej się podobasz. Może potraktowała Cię jako kolegę

Porozmawiaj z nią i wyjaśnij sytuację między wami. Po co gdybac. Nie będziesz źle odebrany 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A kto was zrozumie, ja w końcu zebrałam się na odwage i jednoznacznie pokazałam że mi się podoba to wtedy zaczęły się jego gierki względem mnie i to mnie zniechęciło...wiec lepiej wy się zastanówcie :P Ja mam was już dość. Koniec z tym! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być nieśmiała, ale może być też tak, że potańczyła z tobą, ale nadal jesteś dla niej tylko kolegą - tu ciężko przesądzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zawsze unikam kiedy się sobie nie podobam. Kiedy zacznę się sobie podobać nie będę unikać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszty
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

A kto was zrozumie, ja w końcu zebrałam się na odwage i jednoznacznie pokazałam że mi się podoba to wtedy zaczęły się jego gierki względem mnie i to mnie zniechęciło...wiec lepiej wy się zastanówcie 😛 Ja mam was już dość. Koniec z tym! 🙂


😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zawsze unikam kiedy się sobie nie podobam. Kiedy zacznę się sobie podobać nie będę unikać 🙂

oj dobre podejście, bo polubić (lub pokochać) kogoś kto siebie nie lubi to jest się na straconej pozycji jak pisałam wyżej, dziwne uniki dziwne zachowania i koniec konców dvpa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

oj dobre podejście, bo polubić (lub pokochać) kogoś kto siebie nie lubi to jest się na straconej pozycji jak pisałam wyżej, dziwne uniki dziwne zachowania i koniec konców dvpa...

Nie chcę żeby mnie ktokolwiek oglądał kiedy sama na siebie nie lubię patrzeć. No i co? Tak mam. Nic nie poradzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po co zadawać się z jakąś jebniętą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×