Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mada

Jest tu teraz ktoś, kto był tu w 2000 roku?

Polecane posty

3 godziny temu, dobrze napisał:

Ja już tutaj nie piszę od paru lat dzisiaj weszłam na chwilę ..... Ale wiem że pierwszy raz napisałam posta w 2010 lub 2011 . .... Teraz widzę wszystko się zmieniło , kiedyś bardzo fajne osoby siedzialay tutaj😁

W 2010 to mnie już tu nie było. Zmieniłam forum na wizaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Swięty ... napisał:

Ja siedze tu od 99 roku jako prawiczek

Tomek? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Swięty ... napisał:

NIE, PRZEMUŚ PRAWIK SYNBOZY KALEKO A CO?

Kaleką to chyba ty jesteś skoro dalej prawik buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

generalnie 'kafeteria' żyje i ma się dobrze a była wielokrotnie sprzedawana i kupowana , przechodziła z rąk do rąk ,

nawet programiści i konstruktorzy 'KAFE' zarobili forsę , właściciele KAFE zarabiali tysiące forsy na reklamach ,

czy tysiące pieniędzy zarobiły modki pracując na KAFE ? 

tego nie wiem ale podobno wiele modków pracowało na KAFE społecznie ,

w 2000 roku na Kafe rejestrowano ponad 30 tys. postów , tu pisało ponad 30 tys. osób ,

dzisiaj są resztki z tamtych osób w ilości troków od kaleson ,

twórca KAFE , czyli Michał Brański , na KAFE posiadał NICK 'aeronauta' , podobno w roku 2005 sprzedał KAFE 

za kwotę JEDEN MILION PLN 

NOWE modki nie przyciągały do Kafe nowych osób, wręcz walczono ze stałymi użytkownikami KAFE, szydzono ze stałych bywalców, wyśmiewano i niszczono psychicznie ,

kilka modek na etacie pisało bzdury na KAFE aby tylko na KAFE przybyli reklamodawcy i zostawiali ogromne pieniądze za reklamy,

tak wyglądała KAFE jeszcze w styczniu 2018 r. zasypana reklamami !

prawdopodobnie dzisiejsza KAFE po upgrate jest warta ok. 3 miliony PLN i jest bardziej nowoczesna 

ale wolę tą KAFE z roku 2000 , gdy na KAFE pojawiało się ponad 30 tysięcy użytkowników wprost z ulicy 

a często 'podszywy' doprowadzały użytkowników KAFE do salwy śmiechu i były komentarze tego typu:

kobieta napisała - ze śmiechu spadłam z krzesła, leżę na podłodze i kwiczę ze śmiechu !

- nie przewiduję teraz takich tekstów !

SMUTNO TU SIĘ ZROBIŁO  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam też wątek o pawlaczu :D I teksty typu: krocząc dostojnie niczym lampart .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×