Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

benybeny11

cuckold

Polecane posty

Szukam starszych lub młodszych zboków do komentowania zdjęć mojej żony, żadnych vaniliowych gówien, tylko zwyrole, najchętniej dużo starsi!
żonka 23 lata atrakcyjna z dużym biustem


creampieisthebestpie@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie dasz zdjęć tutaj? W sumie fajny by był temat do tego celu, żeby każdy cuck mógł się chwalić żoną/dziewczyną, a reszta by mogła komentować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romek12

Jak lubicie pokazywać swoje dziewczyny/żony to wysyłajcie mi ich erotyczne zdjęcia na e-mail: roman.abramowicz@interia.eu

chętnie ocenie, skomentuje, lub powymieniam się fotkami mojej 23 letniej narzeczonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

67483592 moje nowe gg, popisze ktoś o mojej dziewczynie... jakiś dominujący ogier-prawdziwy mężczyzna, a nie jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chory
Dnia 11.01.2019 o 22:04, benybeny11 napisał:

Popisze ktoś o mojej dziewczynie? GG 54729165

Jesteś chory 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwert

:D a co za różnica gdzie Ty to wrzucisz...??? Jak wyslesz jakiemuś zwyrolowi to tego samego dnia będzie w sieci. Co za różnica!? :)

nie moj klimat na szczęście...zwyrole i cuckold. Ale rozumiem - każdego coś kręci więc każdego trzeba zrozumieć i być tolerancyjnym. Nie trzeba rozumieć - trzeba zaakceptować, że tak bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogacz
Dnia 11.08.2019 o 21:23, Gość Qwert napisał:

😄 a co za różnica gdzie Ty to wrzucisz...??? Jak wyslesz jakiemuś zwyrolowi to tego samego dnia będzie w sieci. Co za różnica!? 🙂

nie moj klimat na szczęście...zwyrole i cuckold. Ale rozumiem - każdego coś kręci więc każdego trzeba zrozumieć i być tolerancyjnym. Nie trzeba rozumieć - trzeba zaakceptować, że tak bywa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×