Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Młody mężczyzna

Typ podrywa dziewczynę z którą kręcę

Polecane posty

W skrócie, ona podoba mi się, ja podobam się jej, nawet jest to coś głębszego niż zauroczenie. W naszym otoczeniu jest pewien facet, bo nie chłopak (ma ponad 30 lat) typ jest totalnie aseksualny myślę, że dla większości kobiet, jego jedyny atut to poczucie humoru, chociaż nie dla mnie, bo jest to humor prymitywny. Koleś gada o kobietach jak o ...ach, nie raz to słyszę teksty typu "wiesz co z nią robiłem" albo żarty na temat seksu. Ostatnio usłyszałem coś co mnie bardzo zdenerwowało, robił aluzje seksualne do tej koleżanki, nie chciałem robić awantury ale zdenerwowałem się i tutaj pytanie jak reagować w przyszłości na te zaczepki bo wiem, że łatwo nie odpuści (napalił się na nią) a ja nie zamierzam stać z boku i patrzeć na to jak jakiś frajer. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Narodowy napisał:

Bierzesz go na rozmowę i mówisz mu po leży ci na wątrobie.

I co to da? On ma ponad 30 lat a tu obsmarkany gówniarz mu mówi co ma robić 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 🅿🅸🅴🆁🅳 napisał:

I co to da? On ma ponad 30 lat a tu obsmarkany gówniarz mu mówi co ma robić 😂 

Co z tego, że ma 30 lat jak zachowuje się jak dzieciak i jest totalnie niedojrzały, robi dowcipy rodem z gimnazjum, a co drugie jego słowo to .... On nie jest dla mnie żadną konkurencją ale myślę że powinienem stanąć w jej obronie, albo się mylę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Młody mężczyzna napisał:

Co z tego, że ma 30 lat jak zachowuje się jak dzieciak i jest totalnie niedojrzały, robi dowcipy rodem z gimnazjum, a co drugie jego słowo to .... On nie jest dla mnie żadną konkurencją ale myślę że powinienem stanąć w jej obronie, albo się mylę. 

Wg mnie powinieneś jej samej pozwolić go odrzucić, co innego gdybyście byli razem, ale teraz za wcześnie na zazdrość i kogutowanie. Chcesz odpędzić od niej wszystkich chłopów? O nie, to jej zadanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie siedzę cicho, kolesia spławiła a następnie wpatrywała się we mnie, spojrzał w moim kierunku i chyba zrozumiał, ale takie odzywki wysłichiwać do kogoś na kim Ci zależy nie jest łatwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Młody mężczyzna napisał:

Dlatego właśnie siedzę cicho, kolesia spławiła a następnie wpatrywała się we mnie, spojrzał w moim kierunku i chyba zrozumiał, ale takie odzywki wysłichiwać do kogoś na kim Ci zależy nie jest łatwo. 

musisz być luzak, on sam sobie wyrabia opinie o sobie i wystarczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie rób, wyjdziesz na zakompleksionego beciaka jeśli wkurza cie byle 30 letni klaun. Zresztą chyba nie będziesz jej całe życie pilnował na krok, bo to by było mega toksyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o pilnowanie dziewczyny, robienie scen zazdrości, tylko o pokazanie, że facet ma jaja. Koleś obraża jego koleżankę, robi sobie seksualne aluzje na jej temat, a on ma stać jak ci'pa i słuchać? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Dziewczyna sobie z nim poradzi, bez obaw 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miej Wyj****e w takie rzeczy skoro nie jest twoją dupą to jej broszka dać facetowi do zrozumienia żeby spier***ał szkoda nerwów i czasu mordo. A jak jej się podoba to się z nim ułoży a nie z tobą i przynajmniej czas zaoszczędzisz bo będziesz wiedział że jest gó**o warta. Na moje zarąbista sytuacja żeby zobaczyć czy zależy jej na tobie czy leci na byle lamusa im mniej się będziesz ładował w temat tym lepiej. Chyba że podejdzie i ją klepnie w d*pę a ona będzie robiła mu spinę to możesz podejść i załadować mu kopa w łeb. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×