Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mami28

Czy on coś do mnie czuje?

Polecane posty

Do mojej pracy przyszedł nowy chłopak. Dodam, że w firmie mam bardzo wielu kolegów, którzy nie ma co ukrywać lubią ze mną pogadać, pożartować, nie przeszkadzają mi męskie żarty, rozmawiamy otwarcie, doradzić się jaki np.kupić prezent żonie, a na imprezach firmowych wręcz podrywają. Jestem ładną dziewczyną wiec może dlatego. Jednak stanowimy fajny zespół i mamy kumplowskie relacje. Jednak ten nowy jest trochę inny niż moi koledzy, nie dość że jest przystojny, jeździ sportowym samochodem, wolny, bo rozstał się z dziewczyną po trzech latach (nawet mieszkali ze sobą) i chce teraz odpocząć od związków, lubi sport, jest bardzo uczynny, pomocny, miły, często mnie zagaduje gdy wspólnie robimy sobie kawę, myślę że trochę jest nieśmiały. Kilka razy proponował mi, że chciałby pomoc mi w zrobieniu projektu ale zawsze wybierałam innych kolegów bo maja duże doświadczenie i trochę już u nas pracują. Jak ze mną rozmawia to chyba czuje się czasami lekko zmieszany i spuszcza wzrok co jest urocze, nie wiem czemu tak na niego działam bo z moimi dwiema koleżankami rozmawia normalnie. 

Na ostatnim firmowym piwie bardzo mu zależało aby siedzieć blisko mnie, ale chyba się bał, że mogę to źle odczytać i starał się trzymać neutralny ton rozmowy bez żadnych niedomówień.

Czasami w firmie ukradkiem na mnie spogląda, on myśli że ja tego nie widzę.

Mam chłopaka, planujemy ślub.

Jak rano wstaję to aż chce mi się iść do pracy, bo wiem że on tam będzie.

Nie wiem co się ze mną dzieje?

Prosze o opinie chłopaków z forum, czy ja się podobam mojemu koledze? 

A może powinnam to wszystko przerwać i udawać obojętną wobec niego ? U nas jest to trochę trudne bo mamy luźną atmosferę w pracy ale może się to udać.

Kocham mojego chłopaka ale ten kolega z pracy powoduje że miesza mi się w głowie. Co robić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mami28 napisał:

Kocham mojego chłopaka ale ten kolega z pracy powoduje że miesza mi się w głowie

👎👎👎👎 i to by było na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tequila napisał:

Rozstań się ze swoim chłopakiem, bo szkoda go dla ciebie...

popieram! autorko odejdź od swojego chłopaka bo nie jesteś go warta! zanim zaczniesz się ru'chać z nowym fagasem to najpierw odejdź od obecnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ci się wydaje, że kochasz swojego chłopaka.

Gdybyś go kochała to byś się nie zastanawiała, czy podobasz się koledze z pracy czy nie.

Odejdź od chłopaka, rozstańcie się i wtedy masz drogę wolną do nowych przygód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czy ty oby na pewno kochasz swojego chłopaka? I co to za pytanie co robić?! :O 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, pstra999 napisał:

Czy ty oby na pewno kochasz swojego chłopaka? I co to za pytanie co robić?! :O 

Ona jeszcze nie wie co to znaczy kochać a kolega ma przecież sportowy samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×