Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZagubionyGość

Zbyt bliski przyjaciel

Polecane posty

Gość ZagubionyGość

Nie będę się tutaj wdawać w szczegóły tej historii bo pewnie nie i si albo uznacie za prowo (mi samej czasem jeszcze trudno uwierzyć że spotkało mnie coś takiego). Ale przechodzę do rzeczy. Otórz poznałam kogoś kogo chciałam poznać od wielu lat, kiedyś jako nastolatka "kochałam" tę osobę. Kilka miesięcy temu poznałam go osobiście, wymieniliśmy się kontaktami do siebie i mamy kontakt do dzisiaj. Czasem się widzimy. Nigdy między nami nic nie było, nie całowaliśmy się, nie spaliśmy ze sobą. Jedynie długie, długie rozmowy. Oficjalnie jesteśmy przyjaciółki. Nieoficjalnie czuję że ta sytuacja wymyka się spod kontroli bo jesteśmy ze sobą bardzo blisko pod względem emocjonalnym. Mam partnera z którym jestem 3 lata i mamy dziecko. Kocham go i nie chcę go zranić. Ale teraz dochodzi do tego że ze wszystkiego zwierzam się przyjacielowi- zrozumie, wysłucha, wesprze. Partner mnie zlewa i ma to w dupie w najlepszym wypadku a w najgorszym będzie jeszcze w...iony że mu dupę zawracam i w ogóle jestem ...ana. Tak jak pisałam, nie chcę robić partnerowi krzywdy i nie wyobrażam sobie zostawienia go dla tego przyjaciela. Fizycznie między nami nigdy nic nie było (było to wyjaśnione wyraźnie od razu na 1 spotkaniu że nie pójdę z nim do łóżka na pewno). Ale pod tym względem emocjonalnym jestem chyba jednak bliżej z moim przyjacielem. Nie umiem określić co jest między nami, wiem jednak że jest mi bardzo bliski i nie wyobrażam sobie wybierać pomiędzy partnerem a przyjacielem. 

Co zrobić w takiej sytuacji? Czuję się strasznie zagubiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość ZagubionyGość napisał:

Co zrobić w takiej sytuacji? Czuję się strasznie zagubiona.

Przyjaciele i znajomi bywają potrzebni i pomocni, ale jeśli de facto Twój stanowi dla Ciebie ucieczkę przed problemami w związku, to jednak warto się zdystansować i podjąć działania zmierzające do poprawy relacji z partnerem. Dobra komunikacja, to podstawa, więc w odpowiednich okolicznościach możesz wyłożyć, co Cię boli i zacząć wymagać spełnienia własnych potrzeb emocjonalnych. Jeśli się tak nie stanie, pomyśl nad radykalnymi zmianami, bo nie da się mieć wszystkiego na raz. Póki co nie jesteś uczciwa w stosunku do partnera i brnięcie w sytuację może obrócić się przeciwko Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×