Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Trzeba przyznac andziaks

Polecane posty

Gość Gość

że skutecznie pokazała hejterkom, gdzie ich miejsce.

😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha

Dokładnie :D Sr@ły po gaciach aż miło :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Inne jutuberki też powinny zrobić z tym porządek. Jak widać, da się. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość haha napisał:

Dokładnie 😄 Sr@ły po gaciach aż miło 😄

 

Pospolite ruszenie było. 😄

Kazda miala chorobe psychiczna,  do ktorej sie przyznawala, a co druga umierała. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upp
9 minut temu, Gość gosc napisał:

Inne jutuberki też powinny zrobić z tym porządek. Jak widać, da się. 🙂

Jak widać nie da się, bo istnieją takie trolle, które znów rozpoczynają dyskusję. Ta influencerka nie życzy sobie pisania na jej temat, po co więc nakręcacie się? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Pospolite ruszenie było. 😄

Kazda miala chorobe psychiczna,  do ktorej sie przyznawala, a co druga umierała. 🙂

Próby samobójcze itepe itede :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos glupot nie pisze to mu Andzia niestraszna. Super jest ten kuzynek Luki. Obejrzalam tez kilka filmow kumpla Luki Juriego. Polecam te z Ukrainy. Koles jak jest sam, calkiem fajnie nagrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

że skutecznie pokazała hejterkom, gdzie ich miejsce.

😄

A w końcu doszło do jakiejś sprawy czy jak zwykle głupie gadanie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Upp napisał:

Jak widać nie da się, bo istnieją takie trolle, które znów rozpoczynają dyskusję. Ta influencerka nie życzy sobie pisania na jej temat, po co więc nakręcacie się? 

A są jakieś jutuberki na tym forum, które sobie życzą? Dla mnie andziaks jest dobrym przykladem na walkę z hejtem i nie uwazam, że to temat tabu. Wręcz przeciwnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
15 minut temu, Gość Gosc napisał:

A w końcu doszło do jakiejś sprawy czy jak zwykle głupie gadanie? 

Nie sadze, ze ktoras sie przyzna. Ty chyba tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

Na sprawę to trzeba jeszcze chwilę poczekać. Ja na taką cywilną czekałam ponad 3 miesiące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba o to chodziło, żeby się stuknąć w glowę i przestać pisać dyrdymały. Nie wiem z czego tak szydzicie, że hejterki się zamkneły w jej temacie. To chyba dobrze? Nie uważacie? Taki był cel i został osiągnięty. Inna sprawa, że większość vlogerek o mniejszych zasięgach, ma dodatkowe profity z tego, że się o nich pisze. Z tego co widzę to hejt na innych wątkach leci konkretny, więc idzcie tam upominać osoby, które piszą niemiłe rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgjnggd

A co Andzia zrobila, ze niby zawalczyla z hejtem? Bo chyba cos mnie ominelo, poprostu zniknal watek poprzedni jak u wielu innych i nikt nie zakladal nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość xxx napisał:

Na sprawę to trzeba jeszcze chwilę poczekać. Ja na taką cywilną czekałam ponad 3 miesiące. 

Ja czekalam 5 mies. wiec z tym jest różnie. Raz ze zalezy to od pospiechu wnoszacych sprawe, dwa od oblozenia sadu sprawami (im wiecej maja, tym terminy odleglejsze) i trzy, zalezy to od zwyklej opieszalosci sadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość fgjnggd napisał:

A co Andzia zrobila, ze niby zawalczyla z hejtem? Bo chyba cos mnie ominelo, poprostu zniknal watek poprzedni jak u wielu innych i nikt nie zakladal nowego

Nie ma tu juz nikogo kto po niej jezdzi, a zwlaszcza po jej rodzinie. To zrobila Andzia. Reszte robia jej rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest cienka granica pomiędzy hejtem, a krytyką, moim zdaniem niektóre youtuberki przesadzają każdą krytykę nazywając hejtem, upubliczniają swe życie i powinny się liczyć z tym, że nie wszyscy będą je wielbić. Z drugiej strony tu się ostatnio zrobił niezły rynsztok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Niezapominajka1987 napisał:

Jest cienka granica pomiędzy hejtem, a krytyką, moim zdaniem niektóre youtuberki przesadzają każdą krytykę nazywając hejtem, upubliczniają swe życie i powinny się liczyć z tym, że nie wszyscy będą je wielbić. Z drugiej strony tu się ostatnio zrobił niezły rynsztok.

Oczywiscie. Tyle że u Andzi było szambo wylane na jej rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Oczywiscie. Tyle że u Andzi było szambo wylane na jej rodzicow.

Tak czytałam o tej modelce co niby ją ojczym Andzi sponsorował, to już lekka przesada była, historię urojone w chorej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgjnggd

Ahh teraz juz pamietam. Ale mi sie zawsze wydawalo ze z tymi historiami o jej rodzicach to pisala zawsze jedna jakas psycholka ta sama co wymyslala jej te choroby psychoczne itd. Jesli tak, to osobiscie ciesze sie, ze sie nia zajeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tyle, że to żaden wyjątek, może jedynie dlatego, że pokazuje rodziców i ich znajomych... Dlaczego nikt tu nie broni Luki i jego rodziny, który w co drugim zdaniu był obrażanyRodzina i koleżank olfy są mega obrabiane, ostatnio olfa się do tego ustosunkowała, laurella to samo, partner dziecko, pies wszystkim się obrywa. Partner horkuks też, a to za kolor skóry, a to że jest utrzymankiem. Miadia, thekretka, siwiec itp A i tak najgorsze są wątki, gdzie jedzie się z osób niepełnosprawnych, to już dno dna. Może lepiej zakładajcie wątki z przeprosinami i wszystkim będzie lepiej.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgd

najgorzej u szusz chyba jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość dgd napisał:

najgorzej u szusz chyba jest

Chyba bardziej Glamom się dostaje, dzieci są tam notorycznie wyzywane, zwłaszcza Ninka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U Szusz to juz same ze soba sie zra i wyzywaja. Kazdy ma wady i zalety, ale czasami to juz rynsztok jest na watkach. Andzia no w filmie ze slodyczami przychodza koledzy Luki, a ta w pizamie. Potem sie przebiera uwaga w druga pizame. Chyba nie nagrywali tego o 5 rano? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, WszyscyMająKontoMamIJa napisał:

A po co miałaby się ubierać skoro wychodzi tylko na obiad do 66 albo na pazury? 

W sumie racja 🙂 i jeszcze fryzjer xd ale na serio sprawia to zle wrazenie siedziec w pizamie z chlopaka kolegami

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Uroda to ona nie grzeszy.  Figura starszej pani,  bez szyi i z wielka glowa. Jej Mama, mimo wieku prezentuje sie lepiej i bardziej kobieco. 

Po kim ona ma tak brzydka uroda? I ta wielka flape .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Taka maryna ze wsi. Jej matka duzo ladniejsza i atrakcyjniejsza.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 17.01.2019 o 14:12, Niezapominajka1987 napisał:

Chyba bardziej Glamom się dostaje, dzieci są tam notorycznie wyzywane, zwłaszcza Ninka.

Dzieci wyzywane? Zwłaszcza Nina? Nie wiem skad to wzięłaś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2019 o 01:32, Gość Gosc napisał:

Uroda to ona nie grzeszy.  Figura starszej pani,  bez szyi i z wielka glowa. Jej Mama, mimo wieku prezentuje sie lepiej i bardziej kobieco. 

Po kim ona ma tak brzydka uroda? I ta wielka flape .

Dziecko skad tyle jadu w Tobie po kim to masz po tacie czy mamie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa

znowu haul xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×