Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Czy kobieta seksualnie jest w stanie zaspokoic sie 1 facetem na cale zycie

Polecane posty

Gość gość

czy kazda bedzie szukac po tych 5-6 latach nowego partnera do seksu, kochanka nowego zwiazku

To zależy od jej doświadczenia, jeśli spala wcześniej z kilkoma "partaczami" a dorwie "dawce orgazmów" to nie będzie miała ochoty go zdradzać bo jest naj. Co innego jak miała dobrych kochanków a potem przymknęła oko na niedoskonały sex w imię wielkiej miłości, po kilku latach gdy motylki odfruną zacznie wspominać i pragnąć niesamowitego sexu...

Z tego co wiem, to moja śp. Mama miała tak jak w tytułowym pytaniu.

A np. moja żona... miała kiedyś innych facetów, ale odkąd zrobiła to pierwszy raz ze mną, zaspokaja się tylko mną jednym. Więc może to ten przypadek, o którym napisał Bolek ;)

A to musisz się pytać kobiet, które są już na "łożu śmierci" lub w wieku gdzie już seksu brak. 

Ja jestem ponad 24 lata z jednym mężczyzną i jest mi z nim bardzo dobrze.

Gość wrrr

naturą to kierują się zwierzaki, rozumiem w twojej rodzinie na okragło są zdrady bo natura? ludzką sprawą jest chcieć przeżyc młodość i starośc z jedną osobą,stworzyć rodzinę i być na dobre i złe, kto tego nei rozumie jest wypaczony i tyle

Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

czy kazda bedzie szukac po tych 5-6 latach nowego partnera do seksu, kochanka nowego zwiazku

No jak facet będzie ją olewał ciepłym moczem to tak, będzie szukać. To chyba zrozumiałe. Mówi się, że jak facet nie ma w domu, to szuka gdzie indziej, a prawda jest taka, że to dotyczy tak naprawdę kobiet. Wielu facetów ma w domu wszystko, ale ten sport. Oczywiście są takie kobiety, które nie potrzebują seksu wcale, bo mają niskie libido, są takie, które szukają następnego po rozstaniu w olewającym, ale po 5-6 latach? Skąd ci się to wzięło? A dlaczego nie po 20stu?

1 godzinę temu, Bolek napisał:

To zależy od jej doświadczenia, jeśli spala wcześniej z kilkoma "partaczami" a dorwie "dawce orgazmów" to nie będzie miała ochoty go zdradzać bo jest naj. Co innego jak miała dobrych kochanków a potem przymknęła oko na niedoskonały sex w imię wielkiej miłości, po kilku latach gdy motylki odfruną zacznie wspominać i pragnąć niesamowitego sexu...

Masz trochę racji. Podpina się to z moim zwróceniem uwagi na olewanie kobiety przez faceta. Facet może się danej kobiety po prostu nauczyć. Nic trudnego, tylko trzeba posłuchać, a nie wyjść z założenia, że żona, partnerka, konkubina zrzędzi. A jak się zaczyna mieć problem ze sprzętem, to się seksu nie unika, tylko rozmawia i idzie do lekarza.

Gość geniusz

milosc0-reakcja hemiczna w muzgu kobiety po sexie z mezczyzna trwa do 5 lat

kobieta jest wierna nie bo hce ale bo musi jej muzg ja prowadzi nie wygrasz z tym co jest zrobione

Gość gość

A faceci? Czy są w stanie się zaspokoić seksualnie tylko jedną kobietą na całe życie? 

Gość Gosc gosc
9 godzin temu, Comfortably Numb napisał:

Z tego co wiem, to moja śp. Mama miała tak jak w tytułowym pytaniu.

A np. moja żona... miała kiedyś innych facetów, ale odkąd zrobiła to pierwszy raz ze mną, zaspokaja się tylko mną jednym. Więc może to ten przypadek, o którym napisał Bolek 😉

😉 skad ta pewnosc ? 😏

Gość gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

To zalezy jaka to jest kobieta i jaki to facet . 

Mało konkretna odpowiedź 😞

Gość gość

Jak kobieta ma odczucie, że jest kochana i pożądana (i w seksie i w życiu) to i będzie przy tym jednym. Facet powinien też mieć jakiś ogień w łóżku, a nie być nudną mameją bez temperamentu. Natomiast przy zbyt oziębłym partnerze, który poddał się rutynie, sporo kobiet narzeka na tzw. "samotność w związku". W wielu takich sytuacjach kobieta następnie zbytnio "zbliża się" do dobrego kolegi czy znajomego z pracy tudzież innego adoratora, co wiadomo, kończy się zdrada.

Gość gosc

Gość gość   

Napisano 2 godziny temu

5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

To zalezy jaka to jest kobieta i jaki to facet .

X

Mało konkretna odpowiedź 

X

Ogolna odpowiedz : jest w stanie . 

3 godziny temu, Piaskun napisał:

To się nazywa myślenie życzeniowe 😛

Czyli naiwność, ufność, frajerstwo... a może po prostu... szczęście. Takie rzeczy się zdarzają. Naprawdę 😊

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.