Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nowa

B. A. Paris

Polecane posty

Gość Nowa

Co o niej sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książka "za zamkniętymi drzwiami" przeczytana od deski do deski w jeden dzień. Niedosyt czuje do dziś. Dla mnie genialne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa
1 minutę temu, zagadka24 napisał:

Książka "za zamkniętymi drzwiami" przeczytana od deski do deski w jeden dzień. Niedosyt czuje do dziś. Dla mnie genialne 

Niedługo wyjdzie trzecia książka tejże pisarki, już nie mogę się doczekać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo nie wiedziałam. Szczerze to nie jestem.na bieżąco bo nakupowalam książek A czasu zbytnio na czytanie nie ma A przedzieram się teraz przez Katarzyne Bonde A to dość trudny kawałek książki. O czym będzie 3 Książka Pani Paris?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa
2 minuty temu, zagadka24 napisał:

Ooo nie wiedziałam. Szczerze to nie jestem.na bieżąco bo nakupowalam książek A czasu zbytnio na czytanie nie ma A przedzieram się teraz przez Katarzyne Bonde A to dość trudny kawałek książki. O czym będzie 3 Książka Pani Paris?

Jej tytuł to: „Pozwól mi wrócić”, nie czytam nigdy opisów książek, bo nie chcę sobie czasem zaspoilerować. Jak przeczytam, mogę opowiedzieć. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ktoras z ksiazek bedzie zaadaptowana na film. Jesli sie nie myle to wlasnie "Za zamnietymi drzwiami." Ja osobiscie wole ksiazki niz filmy, ale pewnie obejrze. A jesli lubicie tego rodzaju ksiazki to polecam Wam Jenny Blackhurst "Czarownice nie plona " oraz "Zanim pozwole ci wejsc." 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa
34 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ktoras z ksiazek bedzie zaadaptowana na film. Jesli sie nie myle to wlasnie "Za zamnietymi drzwiami." Ja osobiscie wole ksiazki niz filmy, ale pewnie obejrze. A jesli lubicie tego rodzaju ksiazki to polecam Wam Jenny Blackhurst "Czarownice nie plona " oraz "Zanim pozwole ci wejsc." 

Dziękuję za polenie, słyszałam o tych książkach. Możliwe, że kiedyś będzie mi dane je przeczytać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×