Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

swietywalenty

Niecodzienny prezent na walentynki

Polecane posty

Cześć, pomyślałem, że może komuś spodoba się prezent, który ostatnio zrobiłem bliskiej osobie pod choinkę 🙂 Polegał on mniej więcej na tym, że osoba obdarowana dostała aplikację, w której było przygotowanych kilka prezentów-niespodzianek. Nie były to typowe upominki, które zazwyczaj znajdujemy pod choinką, tylko prezenty od serca. Np. na odległość - zagrać w ulubioną grę z dawnych lat, czyli nucenie i odgadywanie piosenek przez telefon, niespodzianka - wydrukować wspólne zdjęcie, którego obdarowywana osoba nigdy nie widziała, śmieszne - zrobić sobie zdjęcie z głupią miną w miejscu publicznym albo przygotować się i opowiedzieć kilka żartów, przyjemne - wstać wcześniej i przygotować śniadanie do łóżka. Bliska mi osoba mogła otwierać co tydzień nowy prezent. 

W związku z tym, że zbliżają się walentynki można te niespodzianki zmienić, np. zrobić relaksujący masaż czy sesję zdjęciową w ulubionych wspólnych miejscach. To są tylko przykłady, ogranicza nas tylko wyobraźnia 🙂

Myślę, że warto przerobić taką aplikację na wersję walentynkową, ale potrzebuję Waszej pomocy w wyborze nazwy. Mam parę pomysłów:
1. "Mmmmm" - mam nadzieję, że taka jest reakcja co tydzień na każdy nowy prezent  
2. "Mua" - dziękuję i całus 😘
3. A może po prostu "Unikatowy prezent"? 
4. Może masz jakiś inny pomysł?

Obiecuję, że wyślę taką aplikację każdej osobie, która wyrazi swoją opinię jeszcze przed walentynkami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co to ma być? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×