Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Pytanie do mezatek majacych kochanka, czy wasi mezowie cos

Polecane posty

Gość gość

podejrzewają?

Jak zabijacie ich podejrzenia?

Jak dlugo trwa romans?

Jak poznalyscie kcohanka?

jak czesto sie spotykacie?

Gość Jagoda

Po seksie z kochankiem miałam wyrzuty sumienia, przyszłam do domu i z mężem się napiłam. Miałam już dość w czubie jak mąż się za mnie wziął, powiedział tylko że muszę mieć bardzo ochotę bo takiej mokrej mnie jeszcze nie miał. 3 lata już nie jest moim mężem, z kochankiem niestety też nie wyszło.

Gość gość
11 minut temu, Gość Jagoda napisał:

Po seksie z kochankiem miałam wyrzuty sumienia, przyszłam do domu i z mężem się napiłam. Miałam już dość w czubie jak mąż się za mnie wziął, powiedział tylko że muszę mieć bardzo ochotę bo takiej mokrej mnie jeszcze nie miał. 3 lata już nie jest moim mężem, z kochankiem niestety też nie wyszło.

tzn maz Cie zostawil? czy ty jego? jak oceniasz roamns

Gość gość
Przed chwilą, Gość Jagoda napisał:

Ja odeszłam. Romans - nie warto było.

Rozwin,,,, wiec kochalas meza? Czemu weszlas w romans, ile mialas lat wtedy?

Gość R. H. B

Nie warto. Albo bądź z mężem, jeśli go kochasz i twórzcie razem silny związek, albo odejdź i ułóż sobie życie na nowo, ale w dojrzały sposób. Romans to nie jest dobra droga. Zresztą masz męża, kiedyś przysiegalas mu wierność, kochałaś go skoro się z nim zwiazalaś, więc skad ochota na romas? Pomyśl sobie jak Ty byś się czuła, gdybyś się dowiedziała, że on ma romas? Niestety czasem miłość się wypala, ale mimo wszystko nie należy ranić ani drugiej osoby ani siebie, więc jeśli przestałaś kochać to odejdź. A potem twórz nowy związek. Po co sobie komplikować życie. Szanujmy siebie nawzajem ❤️

21 minut temu, Gość R. H. B napisał:

Nie warto. Albo bądź z mężem, jeśli go kochasz i twórzcie razem silny związek, albo odejdź i ułóż sobie życie na nowo, ale w dojrzały sposób. Romans to nie jest dobra droga. Zresztą masz męża, kiedyś przysiegalas mu wierność, kochałaś go skoro się z nim zwiazalaś, więc skad ochota na romas? Pomyśl sobie jak Ty byś się czuła, gdybyś się dowiedziała, że on ma romas? Niestety czasem miłość się wypala, ale mimo wszystko nie należy ranić ani drugiej osoby ani siebie, więc jeśli przestałaś kochać to odejdź. A potem twórz nowy związek. Po co sobie komplikować życie. Szanujmy siebie nawzajem ❤️

Brawo Ty.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować