Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z czego to wynika, że księża - ludzie którzy ponoć najbardziej wierzą w Boga, robią tak różnorakie nikczemne rzeczy? Przecież wiedzą że Bóg wszystko widzi. Do tego brudy polityki biznesu i masonerii. JEZU przyjdź ponownie i zakończ całe zło świata!

Polecane posty

Gość gość

Otóż nie mogę pojąć tego jak księża - ludzie, którzy ponoć najbardziej wierzą w Boga, doświadczają powołania, przechodzą seminarium, zgłębiają i studiują Słowo Boże, którzy wiedzą że Bóg wszystko widzi, którzy wiedzą że istnieje niebo ale też piekło, jak oni wobec tego wszystkiego mogą robić te wszystkie nikczemne rzeczy które robią? Pedofilia, homolobby i związki gejowskie księży (Sodoma, przecież czytali studiowali o tym Pismo Święte, wiedzą co Bóg o tym myśli), pazerność na pieniądze i władze, układanie się z lewakami komunistami, popieranie aborcji, kobiety i dzieci na boku, jeżdżenie na prostytutki i zapewne wiele innych spraw plus to co robi Papież Franciszek, co głosi (poczytajcie sobie w necie lub pooglądajcie na youtube to się włos na głowie jeży że ktoś taki może być Papieżem, to raczej szatan w papieskim wdzianku bo to co głosi jest odwrotne do tego co mówił Jezus).

Jak to jest że oni to wszystko robią mimo że wiedzą że ludzi to mogą oszukać, ale Pana Boga to nie oszukają... a jednak nic sobie z tego nie robią i gangrena trawi coraz bardziej Kościół Katolicki i kolejnych księży (bo nie mówię że 100% jest zła, ale zapewne bardzo dużo z nich ma poważne grzechy na sumieniu).

Ja to jak tylko jakiś mały występek miałbym zrobić, to już sumienie alarmuje i nie jestem w stanie uczynić źle bo by mnie żarło sumienie przez długie lata, nawet o mały grzeszek i przecież wiem że Bóg jest i patrzy, mam w sobie szacunek do niego i Bogobojność, a Księża i hierarchowie Kościelni to się zachowują jakby Boga w ogóle nie było, że pozwalają sobie na takie rzeczy i nic sobie z tego nie robią, jedynie to ukrywają i zamiatają pod dywan. Czyżby oni wiedzieli coś czego opinia publiczna nie wie? Czy mają jakieś stu procentowe dowody że Boga nie ma, że tak bezkarnie popełniają te wszystkie występki? Mogą zamiatać pod dywan, ukrywać, ludzi oszukiwać, ale Boga przecież nie oszukają. No tego nie jestem w stanie pojąć, jak księża osoby wierzące, wiedzące że Bóg jest i patrzy, są w stanie odwalać takie rzeczy jakie odwalają, z czego to wynika?

To jest po prostu przerażające co oni robią i chyba naprawdę wydaje im się że Bóg nie widzi dlatego czują się bezkarni i tylko coraz bardziej pogłębiają się w swoich dewiacjach przekrętach itp itd

Do tego jeszcze polityka i te wszystkie układy układziki, lewacy, komuchy, volksdojcze niemiecko bruskelskie z PO i żydowsko amerykańscy sługusy z PiS, służby, likwidacje ludzi (chociażby Andrzej Lepper), masoneria, uchodźcy nachodźcy, gmo w żywności i inne dodatki w żywności którymi nas trują, leki które testują na Polakach, szczepionki, które niby mają pomóc a zabijają, LGBT, rozbijanie rodziny, homosie, chemtrails, zmniejszanie populacji ludzkiej, wywoływanie wojen tylko dlatego żeby zbrojeniówki miały zlecenia, no masa tego wszystkiego jest, gdzie sie tylko nie spojrzy zło, drugie dno, upadek moralności, agresja i nienawiść. Mnie to już tylko wszystko po prostu przeraża, jak żyć na tym świecie... Szczerze to naprawdę chciałbym aby Jezus już przyszedł ponownie i to wszystko zakończył, bo już miara goryczy i zła na tym świecie się tak przelewa, że to już się w głowie nie mieści. Ja to się tylko lęków nabawiłem, widząc to wszystko na każdym kroku. Co to będzie z tym Kościołem? Co to będzie z tym światem? Jak tu żyć... Mówi się że kto mniej wie, ten lepiej śpi i coś w tym jest. Może lepiej żyć jak tępak jakiś, nie zgłębiający niczego, nie czytający, słuchać tylko radia telewizji i tego co ksiądz powie i nie przejmować się niczym, żyć tą obłudą która jest na zewnątrz, a wewnątrz to aż sie gotuje od zła ale może lepiej tam nie zaglądać, nie zgłębiać, wtedy byłoby łatwiej, ale to pewnie żadne rozwiązanie... Ja tym bardziej podziwiam ludzi którzy jeszcze bardziej zaglądają do wnętrza, pod powierzchnię zewnętrznego płaszczyka obłudy np. Grzegorza Brauna czy Wojciecha Sumlińskiego albo Jacka Międlara, bo to co ja wiem o tym świecie i jego ciemnej stronie to jest pewnie tylko kropla w morzu tego co Ci Panowie wiedzą o tym jakie k,u,r,e,s,t,w,a odpieprzają się na tym świecie i w tym kraju i naprawdę podziwiam, bo ja bym już naprawdę chyba nie potrafił spać spokojnie wiedząc co jeszcze się odwala na tym świecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa

to wszystko wina szatana, ma w swojej kolekcji coraz więcej dusz, a dzięki nim rozwala ten świat bardziej i bardziej. Powtórne przyjście Chrystusa jest już naprawdę blisko bo szatan panoszy się coraz bardziej, czas na ostateczne unicestwienie go przez Pana Jezusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spowiednica

Jak ktoś nie ma praktycznie żadnych obowiązków, na nic nie musi zapracować i jest bogaty, bo mu dają inni kasę za friko to w głowie lęgną się mu głupoty, przychodzi też znudzenie, bo wszystko się ma bez wysiłku. Wtedy w głowie rodzą się zboczenia. Pedofilia, homo eksperymenty, bo w środku odczuwana jest pustka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość spowiednica napisał:

Jak ktoś nie ma praktycznie żadnych obowiązków, na nic nie musi zapracować i jest bogaty, bo mu dają inni kasę za friko to w głowie lęgną się mu głupoty, przychodzi też znudzenie, bo wszystko się ma bez wysiłku. Wtedy w głowie rodzą się zboczenia. Pedofilia, homo eksperymenty, bo w środku odczuwana jest pustka.

no dobra, zero obowiązków, wszystko za friko, znudzenie

ale przecież oni doskonale wiedzą jako księża że BÓG JEST I PATRZY, a oni mimo to robią te wszystkie rzeczy, tego nie potrafie zrozumieć, jak to możliwe, z czego to wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spowiednica

o rany. Przecież jakby naprawdę wierzyli i wierzyli w sąd ostateczny to by tego nie robili. to proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość dwa napisał:

to wszystko wina szatana, ma w swojej kolekcji coraz więcej dusz, a dzięki nim rozwala ten świat bardziej i bardziej. Powtórne przyjście Chrystusa jest już naprawdę blisko bo szatan panoszy się coraz bardziej, czas na ostateczne unicestwienie go przez Pana Jezusa

Idź w pisdoo ze swoimi szatanami i Jezuskami. Nawet jeżeli istnieją, to nie mam im nic do zawdzięczenia. Nędzne życie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Bo oni tak naprawdę wiedzą, że nie ma żadnego boga. To tylko bajki dla owieczek, żeby były posłuszne i zapewniły byt swoim pasterzom. Dziwne, że w XXI w. ktoś jeszcze potrzebuje tych pośredników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bóg istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Martyna Wiesz co, Nie obraź się ale ty jesteś jak zacięta płyta, chyba sobie zapisujesz 20 tematów w zakładkach, Codziennie piszesz jakiś kolejny post i wklejasz go w te wszystkie 20 tematów i nawet nie czytasz co inni piszą, po prostu masz klapki na oczach i Ważne że ty napiszesz swoje...  i poważnie myślisz że ktoś cię będzie czytał jeśli ty nie czytasz innych? Ty nigdy nie odpisujesz na temat, ważne że wklejasz swoją formułkę i to wszystko, a sedno tematu i ludzi którzy piszą masz w głębokim poważaniu, nie wchodzisz w ogóle w żaden dialog nie czytasz postów innych, Obserwuję cię od jakiegoś czasu i jedyne co z twojej ewangelizacji i z twoich postów wyciągam, to wkurzenie na twoją impertynencje... I ty się masz za jakiś autorytet? Ty się masz za dziecko Boże? Ogarnij się kobieto, ja się naprawdę nie dziwię, że traktują ciebie tutaj jak id,i,o,t,k,ę, jak nawiedzoną, bo ty Wpadasz na temat, jak jakaś wielka królowa, wklejasz swoje i wyginasz, i wydaje ci się że naród będzie cię czytał i słuchał jakbyś była jakimś prorokiem albo nie wiadomo jaką inną wyrocznią, twoja pogarda do ludzi i twoja pycha jest przerażająca, Zastanów się nad sobą, ewangelizuj - popieram to, ale rób to z głową, nie zapominaj o człowieczeństwie... 

Na ten temat oczywiście też nie odpowiedziałaś, tylko ważne że wkleiłeś swoją formułkę i o czerni łaś kościół katolicki, A to nie to jest sednem pytania Więc jeśli nie odpowiadasz na temat to lepiej nie odpowiadaj wcale, naprawdę zastanów się nad sobą, ja się naprawdę nie dziwię że jesteś tutaj tak hejtowana i nielubiana, i to nie przez twoją ewangelizację, tylko przez twoją postawę, pychę i pogardę dla ludzi, A twój piec nienawiści względem kościoła katolickiego jest już rozgrzany do czerwoności, czy tego nauczał nas Jezus? Nienawiści do innych? Skąd w tobie tyle jadu? Dlaczego zamiast głosić Dobrą, głosić dobrą nowinę, skupiać się na Jezusie, To ty tak wiele energii przeznaczasz na walkę z kościołem katolickim, gdy o nim mówisz wylewa się z ciebie Mnóstwo nienawiści i Pogardy, jeśli jesteś przeciwko kościołowi katolickiemu, wiem że z niego wystąpiła się i jesteś ewangeliczka, to okej, ale zostaw to, i zajmij się Jezusem, na to właśnie przeznaczaj swoją energię i zaangażowanie, a nie na mowę nienawiści, nie na dokładanie do pieca Pogardy względem kościoła katolickiego. Zrozum kobieto, Wytłumaczę ci to na najprostszym przykładzie, że na przykład jak ja nie lubię zupy pomidorowej, to jej po prostu nie jem, nie gotuję jej w domu, i tyle, wiem że jedzą ją inni, wiem że lubię ją inni, i niech sobie jedzą, smacznego im życzę, ale dla mnie pomidorowa po prostu nie istnieje i skupiam się na innych rzeczach, nie mam zamiaru robić tak jak ty, by wchodzić w każdy temat i obrzydzać ludziom pomidorowej tylko dlatego że ja jej nie lubię, nie mam zamiaru wychodzić na protesty społeczne i iść ulicami miast z transparentem "nie dla pomidorowej", "zakazać pomidorówkę!" Ja mam to gdzieś po prostu, Nie lubię jej i tyle i jej nie jem, ale nie będę teraz całej swojej energii i zaangażowania i czasu przeznaczał na to by obrzydzać ją innym, by z nią walczyć tylko dlatego że ja jej nie lubię, załapalaś tą aluzje? Mam nadzieję że w końcu coś do ciebie dotrze i że zmienisz swoje nastawienie do ludzi, Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

@martyna 33 Martyna A tak nie wnikając w kościół katolicki, w to z czym się nie zgadzasz w kościele katolickim itp to jak myślisz, Dlaczego księża czyli osoby które miały powołanie, które przez 6 lat seminarium studiuję Biblię, które wiedzą że Bóg istnieje i patrzy i widzi wszystko, to jak myślisz Martyna, Dlaczego oni mimo że to wszystko wiedzą, mimo że wiedzą że Bóg patrzy, To dlaczego robią to co robią? Czyli zachłanność na kasę, pedofilia, chodzenie na prostytutki, kobiety i rodziny na boku oczywiście ukrywane itp itd bo mi się to w głowie nie mieści, Przecież ja doskonale wiem że Pan Bóg jest i patrzy to tym bardziej księża to wiedzą, a mimo to, robią tak paskudne rzeczy, jak myślisz z czego to może wynikać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×